Dark Souls II | PS3

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من تو the pıt رفته بودم سرم به کار خودم بود یهو نوشت you are being summoned to another world as gray spirit منو فرستاد تو دنیای یکی دیگه به اون حمله کنم...
تا اومدم بفهمم داستان چیه یارو اومد لهم کرد...
من تو 1 زیاد pvp بازی نکرده بودم ولی هیچوقت به زور من نمیفرستاد به کسی حمله کنم... یا من خودم حمله میکردم یا کسه دیگه حمله میکرد. نمیدونم اینجا داستان چیه...

امروز هم چندین بار سر من این بلا اومد
نمیدونم دیگه pvp زوری اینجوری ندیده بودم :))

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

ظاهرا این اتفاق فقط توی یه محل های خاص می افته. من چند بار تو اتاق قبل گاگویل اینجوری شدم. یک بار دیشب توی the pit. و امشب هم سه بار پشت سر هم تویgates of pharros. توی 15-20 دقیقه سه بار اینکارو کرد...
تو اینترنت هم هیچی در موردش پیدا نمیکنم که چرا این اتفاق می افته.

نمیدونم چرا با هرکیم میافتم یارو یا great sword داره یا great axe یدونه میزنه با سنگفرش خیابون یکی میشم. ماشالله اینقدرم صلاحشون درازه میتونن از ماجولا iron king رو شتک کنن به دیوار چه برسه به من. broad sword من پیش مال اونا مثل اسباب بازیه. منم باید بزم تو کار صلاح گنده :d

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
جايه شما بودم همين الان كلاسمو عوض ميكردم بازي با سورسر خيلي سخته،تجربه كردم:d

البته اونقدرا هم داغون نیست دیگه ، ولی خوب دیگه رفتم جلو و حسش نیست دوباره از اول برم. حالا اگه امکانش هست دوستان جواب این سوالات ما رو بدن لطفا ببینم چکار باید بکنم :d

دوستان بنده در اوایل بازی به سر میبرم و سوالی داشتم ، sorcerer ام و در حال حاضر دو تا slot دارم برای spell ها من الان Soul Arrow دارم که 30 بار میشه ازش استفاده کرده اگه من یک Soul Arrow دیگه از اون بنده خدا تو forest of giants بخرم تعداد دفعاتی که از Soul Arrow میتونم استفاه کنم 60 تا میشه ؟ بعد وقتی بمیرم دوباره میتونم 60 بار ازش استفاده کنم یا باز برمیگرده به همون 30 تا و بعد اینکه Great Soul Arrow رو کی میفروشه ؟ :d

در ضمن در حال حاضر 10 هزارتا Soul دارم همش رو برای Int و Attunement صرف کنم ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان بنده در اوایل بازی به سر میبرم و سوالی داشتم ، sorcerer ام و در حال حاضر دو تا slot دارم برای spell ها من الان Soul Arrow دارم که 30 بار میشه ازش استفاده کرده اگه من یک Soul Arrow دیگه از اون بنده خدا تو forest of giants بخرم تعداد دفعاتی که از Soul Arrow میتونم استفاه کنم 60 تا میشه ؟ بعد وقتی بمیرم دوباره میتونم 60 بار ازش استفاده کنم یا باز برمیگرده به همون 30 تا و بعد اینکه Great Soul Arrow رو کی میفروشه ؟ :d
نه شما فقط در هر بار 30 تا میتونی استفاده کنی . Sorcerer اوایل سخت هیت ولی یخورده قوی تر بشی بازی خیلی خیلی راحت میشه با جادوگر .

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
نه شما فقط در هر بار 30 تا میتونی استفاده کنی . Sorcerer اوایل سخت هیت ولی یخورده قوی تر بشی بازی خیلی خیلی راحت میشه با جادوگر .

پس من اگه یک Soul Arrow دیگه بخرم به تعداد دفعاتی که میتونم ازش استفاده کنم اضافه نمیشه ، بعد اینکه این Great Soul Arrow رو از کجا میتونم بخرم فکر میکردم اون بنده خدا کنار دومین Bonfire تو forest of giants میفروشه که نداشت :| جای دیگه ای هست فقط 30 تا Soul Arrow دارم که رسما کمه قابلیت upgrade نداره که تعدادش از 30 تا بیشتر بشه ؟ :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
پس من اگه یک Soul Arrow دیگه بخرم به تعداد دفعاتی که میتونم ازش استفاده کنم اضافه نمیشه ، بعد اینکه این Great Soul Arrow رو از کجا میتونم بخرم فکر میکردم اون بنده خدا کنار دومین Bonfire تو forest of giants میفروشه که نداشت :| جای دیگه ای هست فقط 30 تا Soul Arrow دارم که رسما کمه قابلیت upgrade نداره که تعدادش از 30 تا بیشتر بشه ؟ :|
جلوتر بری NPC های جدید میان که هم میتونی جادو های خوب بخری و هم میتونی جادو ها رو آپگرید کنی . مثلا یه زن تو Heide's Towr of Flame هست بعد از کشتن Dragonrider کنار بونفایر نشسته .

من جادوگر نیستم و دقیق یادم نیست کجاها هستن ولی در طول بازی همشون رو پیدا خواهی کرد چون سر راه هستن .

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
فکر کنم فروشنده sorcery بعدی که پیدا میکنی توی no-man's wharf هست. یعد از اینکه کشتی اومد جلو. قبل از رسیدن به کشتی سمت راست یه مسیر فرعی هست که به یارو تهش نشسته.

شما وقتی sorcerer بازی میکنی باید اصلحه معمولی هم داشته باشی که به جای str و dex با جادو قویش میکنی.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
Great heavy soul همون طور كه گفته شد توي no man's wharf قبل از سوار شدن به كشتي از يه پيرمرد بخري و براي اينكه بتوني hex هم اجرا كني بايد faith رو هم ببري بالا

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
من تو دارک 1 خدای سورسیر بودم

اول ببین برا اونجای بازی که هستی Health و Staminaت به اندازه کافی هست یا نه؟ اگه نبود یکم سول برا جون و استامینا بزار و اگرم کافی بود که فقط INT پر کن چون INTت بیشتر باشه جادوهات قوی تر میشه

من یادمه تو NG++ انقدر INTم زیاد بود با بعضی جادوها تا سر حد مرگ از باس ها جون کم میکردم اما اشتباهی که کردم زیاد به جون و استامینام اهمیت ندادم و یکم برام سخت شده بود

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کسی great bow تونسته پیدا کنه؟ من یکی از بهترین خاطراتم از dark souls 1 همین صلاح بود. ولی اینجا فقط تیرشو پیدا کردن خودش نیست :(

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
امروز هم چندین بار سر من این بلا اومد نمیدونم دیگه pvp زوری اینجوری ندیده بودم :))
ظاهرا این اتفاق فقط توی یه محل های خاص می افته. من چند بار تو اتاق قبل گاگویل اینجوری شدم. یک بار دیشب توی the pit. و امشب هم سه بار پشت سر هم تویgates of pharros. توی 15-20 دقیقه سه بار اینکارو کرد... تو اینترنت هم هیچی در موردش پیدا نمیکنم که چرا این اتفاق می افته. نمیدونم چرا با هرکیم میافتم یارو یا great sword داره یا great axe یدونه میزنه با سنگفرش خیابون یکی میشم. ماشالله اینقدرم صلاحشون درازه میتونن از ماجولا iron king رو شتک کنن به دیوار چه برسه به من. broad sword من پیش مال اونا مثل اسباب بازیه. منم باید بزم تو کار صلاح گنده :d
Why am I getting summoned as a Grey Spirit? - Dark Souls II Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs
Then don't trespass on our Rat King, but seriously its a covenant that allows us to summon you and gank you with rats and traps. Sincerely:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
کسی great bow تونسته پیدا کنه؟ من یکی از بهترین خاطراتم از dark souls 1 همین صلاح بود. ولی اینجا فقط تیرشو پیدا کردن خودش نیست :(

آقا پیدا کردی به منم خبر بده، راستی Dragon Tooth هم توی بازی هست با دمیج 300 و خورده ای به بالا ولی وزنش خیلی سنگینه:| من هنوزم دارم از Drangelic Sword ام استفاده می کنم با اینکه لول 120 هستم چون بقیه سلاح ها سنگین هستن و هیچکدوم جایگزین شمشیر افسانه ای من نمیشن:d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا پیدا کردی به منم خبر بده،
من پیدا کردم :d:d:bighug:
ظاهرا تو یازیه اول تنها راه گرفتنش از شوالیه های توی iron keep هست.
ولی احتمال دراپ شدنش خیلی خیلی کمه! من کل ıron keep رو خالی کردم از دشمن (دیگه هیچ دشمنی توش ظاهر نمیشه :d) فقط یک دونه به دست آوردم. با اینکه هم حلقه افزایش دراپ داشتم هم merchant hat. یه بارش حتی old coin هم استفاده کردم...
ولی بالاخره یه دونه به چنگ آوردم. این پروژه دیشبم بود. :)):)) ولی واقعا ارزششو داشت :d:d

توی NG+ میشه dragon slayer Greatbow رو گرفت. ولی تو گیم اول نمیشه.

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

آقا داستان این تله پورت رو فهمیدم ...
تویه بعضی از قسمت های بازی یه سری موجودات خاصی هستن که با زدن اونا شما رو به نزدیک ترین (دقیقا تویه همون قسمت)فرد آنلاین کانکت میکنه ...بعد از 1 دقیقه اگه همدیگه رو نزدین ،میفرستتون تویه یه دنیایه دیگه(در اصل همونجاست با این تفاوت که اگه آندد بودی ،هیومن میشی(حالا جالبه نمیزاره جون بخوری ولی اون میتونه:|)و ادامه داستان رو که رفقا دیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر