Dark Souls II | PS3

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
امروز واسه دومین بار داشتم میرفتم سمت اون چندتا نیمچه اژدها که یهو اون زیر یه پیغام داد (آیدیش رو نوشت)که داره بهت جوین میشه(یهو از بالایه سرم اومد منو کشتو رفت:|
نفهمیدم از کجا خوردم:d

من تو the pıt رفته بودم سرم به کار خودم بود یهو نوشت you are being summoned to another world as gray spirit منو فرستاد تو دنیای یکی دیگه به اون حمله کنم...
تا اومدم بفهمم داستان چیه یارو اومد لهم کرد...
من تو 1 زیاد pvp بازی نکرده بودم ولی هیچوقت به زور من نمیفرستاد به کسی حمله کنم... یا من خودم حمله میکردم یا کسه دیگه حمله میکرد. نمیدونم اینجا داستان چیه...

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کلی بازی کردم تازه به این نتیجه رسیدم که با sorcerer نمیتونم بازی کنم دوباره new game و knight و ... 8-|
تقصیر صادقِ نوب شد :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کلی بازی کردم تازه به این نتیجه رسیدم که با sorcerer نمیتونم بازی کنم دوباره new game و knight و ... 8-|
تقصیر صادقِ نوب شد :D
لازم نیست نیو گیم بری... یه soul vessel بده اون پیر زنا برات ریست میکنن. میتونی دوباره lvl up کنی. سول هاتو برمیگردونن

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دقیقا چیکار کنم ؟
soul vessel داری؟
اگه نداری نزدیک ترینش توی خونه بزرگه توی ماجولاس.
اونو بگیر ببر پیش پیر زنای اول بازی

اگر کلید خونه بزرگرو نگرفتی هنوز این ویدیو رو از دقیقه 11 به بعد ببین. حدود دقیقهی 17 کلیدو میگیره.
http://youtu.be/s60oYFSPgNA?t=11m7s

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
بچه ها یه گندی زدم فک کنم بعد 30 ساعت گیم پلی دوباره باید از اول برم :|

Licia (همونی که میراکل میفروشه و یه در مهم رو تو بازی باز میکنه) رو زدم اولای بازی که ضعیف بودم 3 بار منو کشت بار چهارم اونجا نبود و دیگه ندیدمش اولا فک میکردم مهم نیست اما الان فهمیدم که خیلی مهمه و نمیتونم پیداش کنم :|

گلیچه چون تو نت دیدم یه نفر 10 بار مرد اما بازم اونجا بودش

تو نت سرچ کردم هیچی ننوشته بود فقط 2 نفر پیدا کردم که مشکل من رو داشتن اونا هم نمیدونستن چیکار کنن

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بچه ها یه گندی زدم فک کنم بعد 30 ساعت گیم پلی دوباره باید از اول برم :|

Licia (همونی که میراکل میفروشه و یه در مهم رو تو بازی باز میکنه) رو زدم اولای بازی که ضعیف بودم 3 بار منو کشت بار چهارم اونجا نبود و دیگه ندیدمش اولا فک میکردم مهم نیست اما الان فهمیدم که خیلی مهمه و نمیتونم پیداش کنم :|

گلیچه چون تو نت دیدم یه نفر 10 بار مرد اما بازم اونجا بودش

تو نت سرچ کردم هیچی ننوشته بود فقط 2 نفر پیدا کردم که مشکل من رو داشتن اونا هم نمیدونستن چیکار کنن
کشتیش؟ اگه کشتیش باید سنگ قبرشو پیدا کنی سول بدی بر میگرده.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شما مگه دارک سولز و دیمن سولز رو بازی نکردین ؟ تجربه نشده که تو این بازیا هیچ چیز بیهوده نیست حتی مگسی که رو هوا پرواز میکنه هم نباید همینجوری زد کشت ؟! :D

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
شما مگه دارک سولز و دیمن سولز رو بازی نکردین ؟ تجربه نشده که تو این بازیا هیچ چیز بیهوده نیست حتی مگسی که رو هوا پرواز میکنه هم نباید همینجوری زد کشت ؟! :D
راست ميگه من توي ds1 زدم همه ي npc هارو صاف كردم بازي از بس سخت شد كه 150 ساعت طول كشيد تا تممومش كنم;)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
والله تو دارک 1 هم من اولین بار هیچکس رو نکشتم دومین بار همرو کشتم بازم تونستم راحت برم و هیچ مشکلی نبود تقریبا همه بی هدف میپلیکدن (البته اگه بار دوم باشه چون بار اول هرچی میخواستم ازشون خریدم) :d

بعدش اگه شخصیت در این حد میخواست کلیدی باشه مثل اون خانومه ( :d ) کنار bonfire یه جوری تو بازی میزاشتنش که بفهمه هرکسی نه اینکه یه Cleric که Miracle میفروشه همچین کاری بکنه :|

بعد کلا این گلیچه چون تو نت میبینم فیلمای بقیه رو میبینم همه هرچقدر میخوان Respawn میشن و اون همونجاست و میزنن همدیگه رو میکشن :d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دوستان بنده در اوایل بازی به سر میبرم و سوالی داشتم ، sorcerer ام و در حال حاضر دو تا slot دارم برای spell ها من الان Soul Arrow دارم که 30 بار میشه ازش استفاده کرده اگه من یک Soul Arrow دیگه از اون بنده خدا تو forest of giants بخرم تعداد دفعاتی که از Soul Arrow میتونم استفاه کنم 60 تا میشه ؟ بعد وقتی بمیرم دوباره میتونم 60 بار ازش استفاده کنم یا باز برمیگرده به همون 30 تا و بعد اینکه Great Soul Arrow رو کی میفروشه ؟ :d

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
دوستان بنده در اوایل بازی به سر میبرم و سوالی داشتم ، sorcerer ام و در حال حاضر دو تا slot دارم برای spell ها من الان Soul Arrow دارم که 30 بار میشه ازش استفاده کرده اگه من یک Soul Arrow دیگه از اون بنده خدا تو forest of giants بخرم تعداد دفعاتی که از Soul Arrow میتونم استفاه کنم 60 تا میشه ؟ بعد وقتی بمیرم دوباره میتونم 60 بار ازش استفاده کنم یا باز برمیگرده به همون 30 تا و بعد اینکه Great Soul Arrow رو کی میفروشه ؟ :d
جايه شما بودم همين الان كلاسمو عوض ميكردم بازي با سورسر خيلي سخته،تجربه كردم:d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این عنکبوته عجب باس اعصاب خورد کنی بودااا. 8-9 بار مردم سرش...

- - -ویرایش - - -

چرا اینو کشتم سولش نیومد تو اینونتوریم؟ رو زمین بود روش کلیک کردم فقط...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر