Dark Souls II | PS3

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
با لول بالا برو صافشون كن من با لول ١٠٠ بار اول كشتمشون ، اگه مخواي زود بكشيش بايد اولي رو قبل از اينكه دومي زنده شه بزني :)

- - -ویرایش - - -

كسي تا حالا موفق شده بره توي اون چاهي كه وسط majula س؟؟؟
با حلقه گربه ای هم میشه رفت ولی یکم تنظیم پرشاش سخته. من یه بار تا وسطاش رفتم.

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
بچه ها من نمیدونم چرا هنوز با این بازی ارتباط بر قرار نکردم خیلی واسم گنگه .
یه نفر یه توضیح کلی در موردش میده ؟

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
با حلقه گربه ای هم میشه رفت ولی یکم تنظیم پرشاش سخته. من یه بار تا وسطاش رفتم.
با نردبون رفتم ، اصلا از اون جور مرحله ها خوشم نمياد تا black نميدونم چي هم رفتم . كي حلقه ي گربه رو ميفروشه؟؟؟:>

- - -ویرایش - - -

نميشه به اون صورت توضيح داد بازيش عامه پسند نيست از اون دسته ايه كه يا عاشقش ميشي با پدر و مادر ميري خاستگاريش و ميگريش يا اينكه از شنيدن اسمش هم بيزار ميشي:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

ببین اگه بار اولته بازی می کنی و اشنایی زیادی با سبک RPG نداری کلاس Knight رو اول بازی انتخاب کن. بعد اون قسمت های آموزشی که پشت مه هست اول بازی برو دکمه های بازی رو یاد میگیری بعد راه سمت راست رو مستقیم بگیر میرسی به یه جا بنام Majula که محل لول آپ، تعمیر آرمور و خیلی کارای دیگه تا آخر بازی همینجاست. اولین جا که باید بری Forest of Giants هست که روبروی بونفایر ماجولا سمت چپ هست اونجا میری دشمن هارو میکشی Soul جمع می کنی، هروقت مقدار سولت زیاد شد برو نزدیک ترین بونفایر و Travel کن به ماجولا و پیش اون زنه که کنار دریا وایساده لول آپ کن فقط هواست باشه وقتی سولات زیاده نمری چون از دستشون میدی، البته اگه بتونی بدون مردن به محل مردن قبلیت برسی میتونی برشون داری ولی اگه بمیری همشون از بین میره. من خودم بیشتر لول آپ هام رو روی STR، DEX و Vigor گذاشتم. بعد از اینکه به لول خوبی رسیدی و آرمور خوبی پیدا کردی برو غول اون مرحله رو بکش که سول زیادی بهت میده و بهمین ترتیب پیش میری.

-------------

من شاید فقط 30 - 40 دقیقه وقت صرف ساخت کاراکترم کردم، عکسش رو بزارم اینجا کف می کنید:d

با نردبون رفتم ، اصلا از اون جور مرحله ها خوشم نمياد تا black نميدونم چي هم رفتم . كي حلقه ي گربه رو ميفروشه؟؟؟

حلقه رو گربه داخل ماجولا میفروشه ولی من یادمه توی یکی از لودینگ ها دیدم یه آیتم نشون داد که مخصوص این بود وقتی استفاده می کردی دمیجی که از افتادن می گرفتی رو بشدت کم می کرد ولی تا حالا پیداش نکردم!

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
-------------

من شاید فقط 30 - 40 دقیقه وقت صرف ساخت کاراکترم کردم، عکسش رو بزارم اینجا کف می کنید:d
يا امامزاده بيژن 30,40 دقيقه!!!! من كلا ٣ دقيقه هم نشد و از اون موقع هم كله ي كاركترم رم نديدم(به خاطر كلاهود):). راستي از چه شمشيري استفاده ميكنيد من خودم از great sword +10 كه ٤٠٠ تا دميج فيزيكي ميده

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
يا امامزاده بيژن 30,40 دقيقه!!!! من كلا ٣ دقيقه هم نشد و از اون موقع هم كله ي كاركترم رم نديدم(به خاطر كلاهود):). راستي از چه شمشيري استفاده ميكنيد من خودم از great sword +10 كه ٤٠٠ تا دميج فيزيكي ميده
من broadsword +6 میخوام اپگرید کنم ولی titanite chunk هنوز پیدا نکردم.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

احیانا وزن زیادش اذیتت نمیکنه؟ من با اینکه اسلحه های قوی تر دارم ولی هنوز هم از Drangelic Sword ام استفاده می کنم بنظرم بهترین السحه بازی تا الان بوده واسه من ولی نمیتونم آپگریدش کنم چون یه آیتم خاص میخواد که تا الان تو بازی ندیدم اون آیتم رو. این Great Sword انصافا خیلی وزنش زیاده دیگه ارمور خوب هم بپوشی عمرا نمیشه باهاش تکون خورد. دارم الان ATN ام رو هم کم کم بالا میبرم که از جادوهای پایرومنسی استفاده کنم، شنیدم تا 1800 تا هم دمیج میده!

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من broadsword +6 میخوام اپگرید کنم ولی titanite chunk هنوز پیدا نکردم.
توي brightstone cove بونفاير اولي كه اسمش royal army campsite دشمنارو تا جايي كه ديگه زنده نشن بكششون تا titanite chunk گيرت بياد ، اين كارو تا بونفاير بعدي انجام بده ومسير رو پاك سازي كن ، من خودم 3 تا گيرم اومد با مقدار خوبي سول ، شايد شانس بياري بيشتر گيرت بياد :d

- - -ویرایش - - -

احیانا وزن زیادش اذیتت نمیکنه؟ من با اینکه اسلحه های قوی تر دارم ولی هنوز هم از Drangelic Sword ام استفاده می کنم بنظرم بهترین السحه بازی تا الان بوده واسه من ولی نمیتونم آپگریدش کنم چون یه آیتم خاص میخواد که تا الان تو بازی ندیدم اون آیتم رو. این Great Sword انصافا خیلی وزنش زیاده دیگه ارمور خوب هم بپوشی عمرا نمیشه باهاش تکون خورد. دارم الان ATN ام رو هم کم کم بالا میبرم که از جادوهای پایرومنسی استفاده کنم، شنیدم تا 1800 تا هم دمیج میده!
من خودم اولاش كلاسم سورسر بود سر اون سه تا عوضي بي شعور هزار بار مردم رفتم پيش پيرزنا لولم رو زاشتم روي str, vit, stamina و اين چيز ها الان كاركتر مثل موشك راه ميره ، خودم از old knight armor set استفاده ميكنم كه همون اول بازي ميتوني گيرش بياري ، هم وزنش كمه هم بهتر و قويتر از drangleic armor set و هم براي upgrade كردن ايتم هاي معمولي كه نسبت به بقيه بيشتر پيدا ميشن رو نياز داره titanit shard و larg titanit shard و titant chunk . وزن كلي كاركتر باgreat sword و tower shield و old knight armor set هشتاده تازه ميتونيد از حلقه ي royal soldier هم استفاده كنيد كه تحمل وزن رو ميبره بالا;)

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
توي brightstone cove بونفاير اولي كه اسمش royal army campsite دشمنارو تا جايي كه ديگه زنده نشن بكششون تا titanite chunk گيرت بياد ، اين كارو تا بونفاير بعدي انجام بده ومسير رو پاك سازي كن ، من خودم 3 تا گيرم اومد با مقدار خوبي سول ، شايد شانس بياري بيشتر گيرت بياد :d

- - -ویرایش - - -

من خودم اولاش كلاسم سورسر بود سر اون سه تا عوضي بي شعور هزار بار مردم رفتم پيش پيرزنا لولم رو زاشتم روي str, vit, stamina و اين چيز ها الان كاركتر مثل موشك راه ميره ، خودم از old knight armor set استفاده ميكنم هم وزنش كمه هم بهتر و قويتر از drangleic armor set و هم براي upgrade كردن ايتم هاي معمولي كه نصبت به بقيه بيشتر پيدا ميشن رو نياز داره titanit shard و larg titanit shard و titant chunk . وزن كلي كاركتر باgreat sword و tower shield و old knight armor set هشتاده تازه ميتونيد از حلقه ي royal soldier هم استفاده كنيد كه تحمل وزن رو ميبره بالا;)
brightstone cove کجاست؟ من الان تازه رسیدم به اون آسیاب ها

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من تو harvest velley چیکار کنم؟ همه جا پره poıson هست. ایتم poison resistance دار از کجا بیارم؟
بهتري راه اينه كه نري توي گازا و كوزه هايي رو كه مواد شيميايي دارنو نشكني ايتم ضد posion هم خيلي كم پيدا ميشه و هم خيلي زود اثرش از بين ميره |-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر