Dark Messiah

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم گرفتم ! حدود 45 دقیقه بازی کردم Gameplay بازی بد نبود ! جالب بود .:biggrin1:
اما گرافیک بازی نسبت به PC عوض نشده و در این زمان دیگه گرافیکش :sick::sick::sick::sick: در حد نسل قبل !
حالا بازی کنم تا ببینم چی میشه !؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
این بازی از گیم سپات امتیاز 3.5 گرفت:-"
بنظرم دیگه اینطوری هم نیست. امتیاز کاربرا 7.1 است و میانگین 8 تا امتیاز دیگه یعنی
IGN 5.7 / 10
GameSpy 1.5 / 5
Eurogamer 6 / 10
TeamXbox 6 / 10
Xbox World 360 Magazine UK 59 / 100
Games Master UK 58 / 100
Official Xbox Magazine UK 5 / 10
Pelit (Finland) 6.1
میشه 6.1.
در کل با این امتیاز, از نظر gamespot این 7 امین بازی بد تاریخ 360 تا به امروز است:
Cyberball 2072 ---- 2.0
Hour of Victory ---- 2.0
History Channel: Battle for the Pacific ---- 2.0
Bomberman: Act Zero ---- 2.9
Looney Tunes: Acme Arsenal ---- 3.0
Kengo: Legend of the 9 ---- 3.0
Vampire Rain ---- 3.5
Dark Messiah of Might and Magic: Elements ---- 3.5
یعنی با بازی مثل vampire rain در یه سطح قرار داره؟:confused:

این ایرادا رو گرفته:
1- No role-playing depth at all: خب این بازی اصلا RPG نیست, من نمیدونم چرا تو گونه ها در FPS دسته بندی کرده اما در review به عناصر RPG گیر داده. خب البته گفته که کلاس ها مختلف خوب طراحی نشده اند.
2- Mindless
repetitive combat -3 :اتفاقا بنظرم مبارزات جالبی داره
Awkward controls during combat and jumping challenges -4
Ugly -5
murky visuals and cheesy sound -6

در نهایتم گفته برای یه بازی hack-and-slash پول و وقتتون رو هدر ندید و یه بازی دیگه پیدا کنید:
If you’re looking for an action-packed hack-and-slash game, you may just want to move on to a different game worthier of your time and money

ولی بازم به نظر من به امتحانش میارزه.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یه پورت مزخرف از یک بازی مزخرف که تکلیفش رو از همون اول با خودش معلوم نکرده .... معلوم نیست اساس بازی روی اکشن است یا RPG .این Battle System ـش هم دیگه نهایت استزخراف است ! :D ( این مصدر رو استثناءّن برای این بازی ابداع کردم ) بیخود نبود موقع ریلیزش در حاشیه حضور Oblivion حرفی برای گفتن نداشت.
محیط و اینوایرمنت اش از بعضی بازیهای نسل قبلی هم ضایع است.Shadow of The Colossus رو درنظر بگیرید تا به عمق فاجعه پی ببرید.

به نظرم 0.5 هم برای امتیاز این بازی زیادی است.حیف وقتی که یه ریویور اختصاص بده برای تمام کردن این پورت مزخرف و نوشتن یک ریویو برایش .... UbiSoft یکبار دیگر از این گندها بزند من بصورت یکجانبه تحریمش میکنم.:biggrin1:

Shatteredsoul_2008

کاربر سایت
Apr 26, 2008
11
نام
Blackened
ki gofte ye bazie toop age ye zare savad ENGLISH dashte bashid mifahmid che dastane ghashangi dare badesh shoma mitooni be chand nahve mokhtalef bazi ro tamoom koni ke 2 ta asliash inan 1 donya ro nejat bedi ke khodesh chand joore 2 donya ro nabood koni ke onam khodesh chand jore.mosalame ooni ke mige naghsh afarini nadare bazi ro hata tamoom nakarde ke naghd mikone aval bazi kon bad zer bezan man 8.9 midam faghat moshkele bazi dashtane BUG hast ke sarfenazar mishe kard

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ki gofte ye bazie toop age ye zare savad ENGLISH dashte bashid mifahmid che dastane ghashangi dare badesh shoma mitooni be chand nahve mokhtalef bazi ro tamoom koni ke 2 ta asliash inan 1 donya ro nejat bedi ke khodesh chand joore 2 donya ro nabood koni ke onam khodesh chand jore.mosalame ooni ke mige naghsh afarini nadare bazi ro hata tamoom nakarde ke naghd mikone aval bazi kon bad zer bezan man 8.9 midam faghat moshkele bazi dashtane BUG hast ke sarfenazar mishe kard
اول اینکه فینگلیش ننویس
دوما اینجا همه سواد انگلیسیشون در حدی هست که بدونن تو بازی چه اتفاقاتی میفته
سوما این بازی از سایت های خارجی و معتبر مثل GameSpot امتیاز های بسیاز افتضاحی گرفته
از Gamespot هم که3.5 گرفته :
http://www.gamespot.com/xbox360/action/darkmessiahofmightmagic/index.html?tag=result;title;2
در ضمن بد نیست کمی هم مودب باشی احتمالا هیچ کی غیر تو انگلیسی بلد نیست و حتی Game spot هم انگلیسی بلد نیست که
به این بازی 3.5 داده :laughing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر