Crysis 3 | PS3

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
تو عکس هایی که من تو اینترنت میبینم ، نسخه PS3 خیلی بهتر از X360 هست !
[/SPOILER]

"دیدن کی بود مانند بازی کردن"
شک نکن آشغالی بیش نیست.بازی که رو کنسول نه گرافیک داره و نه فریم و البته واسه بازی تو PC هم باید ماشینتو بفروشی بدی سیستم مورد نیازشو بخری به درد لای جرز دیوار میخوره

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
"دیدن کی بود مانند بازی کردن"
شک نکن آشغالی بیش نیست.بازی که رو کنسول نه گرافیک داره و نه فریم و البته واسه بازی تو PC هم باید ماشینتو بفروشی بدی سیستم مورد نیازشو بخری به درد لای جرز دیوار میخوره
شما هم دیگه یه کم بی انصافی میکنی:d همون نسخه اول کرایسیس رو من روی ps3 بازی کردم به جز مشکل افت فریم که خیلی زیاد بود من تو بازیش هیچ ایرادی ندیدم.گرافیکش از کیلزون 2 هم بالاتر بود.این دیگه هر جوری باشه از نسخه اول که پایین تر نیست.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
شما هم دیگه یه کم بی انصافی میکنی:d همون نسخه اول کرایسیس رو من روی ps3 بازی کردم به جز مشکل افت فریم که خیلی زیاد بود من تو بازیش هیچ ایرادی ندیدم.گرافیکش از کیلزون 2 هم بالاتر بود.این دیگه هر جوری باشه از نسخه اول که پایین تر نیست.

تا دیر نشده برو توبه بکن:dkillzone رو با kricyc مقایسه میکنی اونم 2 رو.ولی خداییش crysis 2 رو هم رو ps3 بازی کرده بودم(که اونم آشغالی بیش نبود)ولی این یکی دیگه یه فاجعه هستش

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,517
نام
Nightwing
والا کرایسیس نه گیم پلی خوبی داره نه داستان
تنها نکته ی مثبتش همین گرافیکشه بیخود هم دفاع نکنید چون این شوتر چیزی جز این نبوده و نیست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

رفيق خواهشا" پاي KZ2 رو وسط نكش كه هنوز كه هنوزه FPS جماعت با گرافيك بهتر روي PS3 رو دستش نيمده ! حتي KZ3 هم نسبت به KZ2 توي زمينه كيفيت تكسچر افت داشت !

شما مپ هاي KZ2 رو ببين همين الانه اش يه سر و گردن بلكه هم بيشتر از يه بازي مثل BF3 بالاتره

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
رفيق خواهشا" پاي KZ2 رو وسط نكش كه هنوز كه هنوزه FPS جماعت با گرافيك بهتر روي PS3 رو دستش نيمده ! حتي KZ3 هم نسبت به KZ2 توي زمينه كيفيت تكسچر افت داشت !

شما مپ هاي KZ2 رو ببين همين الانه اش يه سر و گردن بلكه هم بيشتر از يه بازي مثل BF3 بالاتره
:| نسخه اول کرایسیس با cry engine 3 روی ps3 پردازش میشه یعنی همین انجینی که باهاش نسخه سوم رو میسازن.فریم ریتش خیلی مشکل داره ولی به طور 100% میگم که گرافیکش واقعا عالیه.

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
دوستان ما که ps3 داریم نباید حرصه بازیهایی مثل crysis رو بخوریم.با اینکه من دوستاره این بازی هستم ولی ما شانس یک تجربه با ارزش رو داریم واونم چیزی نیست جز the last of us..ول کنید این بازیو..من بازی crysis 3 & dead space 3 رو به عنوان یه سرگرمی تا زمان انتشار THE LAST OF US حساب میکنم..
درود بر همه شما دوستان

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,093
نام
شایان
منم امروز بتا crysis رو گرفتم یه لحظه هنگ کرده بودم که این بازیه ps3 هست یا ps2 هنوزم شک دارم
اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه حیف دانلود
البته هنوز 1 مپش رو بازی کردم اونم airport بود اصلا صفحه تاره انگار بخار گرفته

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان بتا هست زیاد سخت نگیرید بتل 3 هم بتاش اشغال بود اما وقتی بازی اصلی بیاد نظر هممون عوض میشه
بتل3 که بتای مولتیش با سینگل پلیرش رسما زمین تا آسمون فرق داشت:dیعنی اون مرحله جنگلی اطراف تبریز من واقعا از گرافیک خفن بازیش اونم روی ps3 کف کرده بودم:dمراحل بارونشم خیلی عالی بود.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
PC بازها بفهمن دارین در مورد کرایسیس اینجوری صحبت میکنید اینجارو به آتیش میکشن :d تجربه خودم بهم میگه که لذت بردن از کرایسیس فقط و فقط روی pc ممکنه و بس.

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
دوستان شرکت crytec برای این بازی بیشترین زحمتشو کشید و نهایت سعیشو کرد که یه بازی که نقطه عطفش روی pc میباشد را روی کنسولها نیز پیاده کنه که تا حدودی موفق شد..اصلا قرار بود crysis انحصاری pc باشه چون توی این بازی روی pc یه چیزی دیدن که روی کنسولها ندیدن..حالا که برای کنسولها نیز منتشر شد بازم دستشون درد نکنه..
دیگه 1.4 گیگ دانلود کردیم رفت پس دیگه نباید حرصشو بخوریم..اگر نگران گرافیکش هستیم نباید بهش فکر کنیم چون امسال بهترین گرافیک ماله شرکت سونی و بازی the last of us میباشد..درود بر همه شما

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
يا من دارم روي ps3 خودم بتاي يه بازيه ديگه رو بازي مي كنم يا دوستان در مورد يه بازيه ديگه دارن صحبت ميكنن:d
اين مولتي كه من ميبينم گرافيكش خوبه كافيه با گرافيك مولتيه fps هاي ديگه مقايسه كنيد كاملاً واضحه اين سرتر ، دوستان دارن بي انصافي ميكنن.
اگر سايت هاي مختلف رو هم نگاه كنيد مي بينيد كه نسخه x360و ps3 وضعيت خوبي دارن و فقط از نسخه Pc روي تنظيمات ultra يا very high از لحاظ رزولوشن و وضوح پايين تر هستن كه خوب طبيعي هم هست ، بايد ميان كنسول 7سال پيش با pcهاي جديد فرق باشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بقيه نكات خوب و بد رو ول كرديد چسبيديد به گرافيك؟:d:-/
اونايي كه بازي كردن مولتيش مثل همون Crysis 2 هست ديگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر