Crysis 2 VS Killzone 3

کدام یک گرافیک بهتری خواهند داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    305
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ببخشید! شما Crysis بازی کردین؟!!
Killzone 3 Looks to be the Benchmark for Graphics this Generation
شما دمو های crysis2 رو دنبال کردین؟!
تو کدوم بخش crysis اورجینال میتونستی یه ماشین 2 تنی رو پرتاپ کنی طرف دشمن؟ یا دشمنو بگیر بعد چندتا مشت درست و درمون پرتابش کنی؟

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
شما دمو های crysis2 رو دنبال کردین؟!
تو کدوم بخش crysis اورجینال میتونستی یه ماشین 2 تنی رو پرتاپ کنی طرف دشمن؟ یا دشمنو بگیر بعد چندتا مشت درست و درمون پرتابش کنی؟

ایشون کلا فرمودن! ماشین 2 تنی!! حالا...:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
Lens of Truth نمیدونم تا چه حد اعتبار داره ولی اومده بخش مولتی پلیر Killzone 2 (نه 3) رو با دموی مولتی پلیر Crysis 2 مقایسه کرده. یه سری چیزا گفته و در آخر گفته گرافیک KZ2 (نه 3) رو بهتر از Crysis 2 میدونه. و البته همون حرفی که زدم رو هم نوشته. Crytek هنوز زمان در اختیار داره که گرافیک رو بهبود بده و شاید نسخه نهایی خیلی بهتر از این باشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Lens of Truth نمیدونم تا چه حد اعتبار داره ولی اومده بخش مولتی پلیر Killzone 2 (نه 3) رو با دموی مولتی پلیر Crysis 2 مقایسه کرده. یه سری چیزا گفته و در آخر گفته گرافیک KZ2 (نه 3) رو بهتر از Crysis 2 میدونه. و البته همون حرفی که زدم رو هم نوشته. Crytek هنوز زمان در اختیار داره که گرافیک رو بهبود بده و شاید نسخه نهایی خیلی بهتر از این باشه.
نیاز نیست این سایتها عتبار داشته باشه که حرفش رو قبول کنیم. با چشم غیر مسلح هم مشخصه این چیزا :D.

• Like
Reactions: esm nadaram

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

این یکی دیگه نوبره خدایی!

killzone 2 با اون همه نویزی که ول دادن تو تصویرش گرافیکش از c2 بهتر شد؟/:)(الان باز یه عده میان میگن نویزش کجا بود که باز من مجبور میشم عکس بگیرم که ثابت شه)

اصلا اسم این تاپیک اشتباس به نظرم
باید میشد
killzone 3 vs super mario=))

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نمیدونم کسی اینجا مولتی crysis رو دیده یا نه. چون اگه گرافیک اون رو ببینید یاد بازیهایی میوفتید که تازه اوایل این نسل تو سالهای 2006 عرضه شده بودند!(الان رو سیستمم بازی نصب نیست ولی اگه لازم بود دوباره نصب میکنم و عکس میگیرم میذارم) درحالی که هنوز قویترین بازیهای کنسولی حتی به گرد crysis هم نزدیک نمیشن.
هدفم از گفتن این مسئله اینه که کسایی که خیال میکنن نسخه مولتی تفاوت چندانی با نسخه سینگل نداره اشتباه میکنن البته به این مسئله هم توجه داشته باشید که دو استودیو مجزا دارن روی بخش سینگل و مولتی کار میکنن.
اگه کسی خواست گرافیک crysis2 رو روی کنسول ببینه، مراجعه کنه به دموی E3 پارسال که واقعا فوقوالعاده هم بود.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نوشته شده توسط Dinosaur
اریا جان Lensoftruth یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه آنالیز و مقایسه گیم ـه و واقعاً کارش دقیقُ حرفه ای هست. یک نگاهی به رو در رو های دیگه بین بازی های مختلف از این سایت بندازید کاملاً متوجه میشید.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اریا جان Lensoftruth یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه آنالیز و مقایسه گیم ـه و واقعاً کارش دقیقُ حرفه ای هست. یک نگاهی به رو در رو های دیگه بین بازی های مختلف از این سایت بندازید کاملاً متوجه میشید.
چه جالب!
این اعتبار رو الان شما دادید بهش ؟! چون چندتا بازی باب میل شما رو انالیر میکنه شده معتبر ؟! الان این دقت وحرفه ای بودنش واقعا کجاست ؟! الان بیا برات 300 تا از همین سایتها لینک کنم که کار همین سایت را دارن انجام میدن ! به سایتی میگن معتبر که حداقل نظرش رو تو چندتا فروم معتبر مطرح کنن .
سایت معتبر میخوای و اونم از فوق معتبراش ! یعنی DigitalFoundry که فرومهایی مثل neogaf و beyond3d همیشه کلی منتظر انالیزهاش و مطالبش هستند و روش بحث میکنن.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
چه جالب!
این اعتبار رو الان شما دادید بهش ؟! چون چندتا بازی باب میل شما رو انالیر میکنه شده معتبر ؟! الان این دقت وحرفه ای بودنش واقعا کجاست ؟! الان بیا برات 300 تا از همین سایتها لینک کنم که کار همین سایت را دارن انجام میدن ! به سایتی میگن معتبر که حداقل نظرش رو تو چندتا فروم معتبر مطرح کنن .
سایت معتبر میخوای و اونم از فوق معتبراش ! یعنی DigitalFoundry که فرومهایی مثل neogaf و beyond3d همیشه کلی منتظر انالیزهاش و مطالبش هستند و روش بحث میکنن.
:)))))) پستم در جواب به سوال Dinosaur بود اگر هم یادت باشه بهت گفته بودم پست های من که ربطی به شما نداره رو لطفاً با سخنان شیرینتون Quote نکنید. ;)
الان بازی های باب میل یعنی چی ؟ جالبه بدونی این سایت از کل مقایسه هایی که بین بازی های مالتی انجام داده توی بیش از 80 درصدشون نسخه 360 رو برتر دونسته اگر قرار بر اینه پس این سایت بنظر من اصلاً صلاحیت و اعتبار نداره چرا چون دل یک مشت فن 360 رو شاد کرده lol
جالبی کلاً. lensoftruth یکی از معتبر ترین سایت ها برای مقایسه پرفورمنس، بار گذاری و کیفیت گرافیکی بازی های متفاوت روی پلتفرم های مختلف هست و به قدری کارشون دقیق و ماهرانست که مو لا درزش نمیره. اندازه گیری فوق العاده دقیق tearing , افت frame , بارگذاری, pop up و...
حالا شما بکوب و بگو نه چون Crysis 2 بهتره : ))))))))

پ.ن:
shefer @
نرود میخ آهنین در سنگ، دیگه کلاً در حدی نمیبینمت که جوابتو بدم. خوش باش شما. :))

آخرین ویرایش:

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اقايووون pc فن شما چرا دارين الكي بحث ميكنن .... !!!!!!!
اين VS اصلا بايد بين نسخه كنسولي كرايسيس 2 و كيلزون 3 باشه .... در اين صورت بله ميتونيم بگيم كه هي بگي نگي كيلزون 3 يكم به كرايسيس 2 برتري داره
بحث بين نسخه پيسي كرايسيس 2 با كيلزون كه مسخرست ديگه ... معلومه ديگه كرايسيس 2 پيسي برتري داره

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
:)))))) پستم در جواب به سوال Dinosaur بود اگر هم یادت باشه بهت گفته بودم پست های من که ربطی به شما نداره رو لطفاً با سخنان شیرینتون Quote نکنید. ;)
فکر کنم منم قبلا یا شایدم چندین بار قبل تر از اون گفتم که اگه میخوای با یه شخص خاص صحبت کنی، پروفایل و پیام خصوصی رو برا همین گذاشتن پس به هیچ وجه حق نداری وقتی تو یه همچین جایی نظر میدی(حالا خطاب به هرکی که میخواد باشه) چنین ادعاهای گهرباری هم راجع به دیگرانی که پستت رو نقل قول میکنن عرض کنی!
درضمن اون نقل قول رو هم بزرگ نوشتم که یاد بگیری اینجا جای فارسی صحبت کردنه نه برای به رخ کشیدن فهم و کمالاتتون در انگلیسی!

الان بازی های باب میل یعنی چی ؟ جالبه بدونی این سایت از کل مقایسه هایی که بین بازی های مالتی انجام داده توی بیش از 80 درصدشون نسخه 360 رو برتر دونسته اگر قرار بر اینه پس این سایت بنظر من اصلاً صلاحیت و اعتبار نداره چرا چون دل یک مشت فن 360 رو شاد کرده lol
جالبی کلاً. lensoftruth یکی از معتبر ترین سایت ها برای مقایسه پرفورمنس، بار گذاری و کیفیت گرافیکی بازی های متفاوت روی پلتفرم های مختلف هست و به قدری کارشون دقیق و ماهرانست که مو لا درزش نمیره. اندازه گیری فوق العاده دقیق tearing , افت frame , بارگذاری, pop up و...
حالا شما بکوب و بگو نه چون Crysis 2 بهتره : ))))))))
الان خیلی ها دارند پست شما را تصادفی میخونن فکر میکنن که واقعا داری راست میگی! من کاری با انالیزهای این سایت ندارم که چی گفته یا نگفته یا حرفه ای گفته و نگفته ! مسئله همون اعتباره که من میخوام ببینم اعتبار این سایت کجا ثبت شده ؟!
فکر کنم اسم lensoftruth برای اولین بار به گوش خیلی ها میخوره ؟! اعتبار یعنی اینکه با شنیدن اسم یه سایت برات اشنیایی داشته باشه ! نه اینکه برای اولین بار تو عمرت بشنوی حالا شما این چندوقته دنبال این سایت بودی و برای خودت معتبرش کردی برا منو بقیه فایده نداره.
به سایتی میگن معتبر که تو هر انالیزی که میکنه تو چندین فروم مطرح بشه و روش بحث کنن نمونش DigitalFoundry .

جالبه بدونی این سایت از کل مقایسه هایی که بین بازی های مالتی انجام داده توی بیش از 80 درصدشون نسخه 360 رو برتر دونسته
وای عجب نکته مثبتی ! این کجاش جالبه ؟! نه میخواستی بگه 80% بازی های مولتی روی 360 بهتر نیستند . چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان ؟ اینو که همه میدونستند اینوبا چشم غیر مسلح هممیشه تشخیص داد !

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
وای عجب نکته مثبتی ! این کجاش جالبه ؟! نه میخواستی بگه 80% بازی های مولتی روی 360 بهتر نیستند . چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان ؟ اینو که همه میدونستند اینوبا چشم غیر مسلح هممیشه تشخیص داد !

دقیقا همونطور که می‌شه تشخیص داد. multiplayer killzone 2بهتر ازmultiplayer crysis 2است ,از نظر گرافیکی. (منظورم با چشم غیر مسلحه):)

• Like
Reactions: Tommy Fisher

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
Lens of Truth که معتبر و دقیق ه ، دوستانی که شک دارن کافیه به قسمت H2H این سایت برن و حدود 115 مقایسه ای که انجام داده رو ببینن که کارشون خیلی درست و حرفه ای انجام میشه و همینجوری واسه خودشون بدون دلیل حرفی نمیزنن ...
اول برید ببینین بعد راجع بهش صحبت کنید .

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تیر چراغ برق زیاد داره خدایی=))

بله cod هم به ظاهر BC2 رو له کرده :d
اما واسه یه عده فضای BC2 به هزار تا cod میرزه

اینجا هم قضیه دقیقا همینطور شده:d

فعلا حقیقتی که الان داریم میبینیم اینه که گرافیک kz 3از crysis 2سر تر هست. خیلی‌ها هم اینو قبول دارن، حالا اون عده قلیلی که میمونن، دیگه نمی‌شه کاریشون کرد.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
اونایی که در اعتبار Lens of Truth شک دارن الان شخصا برا من رفتن زیر علامت ؟ :-/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر