Crysis 2 | PSN

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
قابل توجه این تاپیک فقط مربوط به بخش آنلاین crysis 2 اون هم بر روی ps3 هست نه چیز دیگه ای دوستان موارد مربوطه به آنلاین این بازی را در این تاپیک مطرح کنند !
از نظر آنلاین من crysis 2 رو روی ps3 آنلاین میزنم نه شاهد لگ هستم نه تاخیر آنچنانی راحت میشه بازی کرد اگر هم کسی بازی میکنه id psn رو بگه تا همدیگه رو add کنیم !
id : jimrako
و
jimrakoamerican

........
بازی crysis 2 در بخش آنلاین حرفهای زیادی برای گفتن دارد از جمله لذت استفاده از نانوسوئیت و قابلیتهای اون و بازی در مدهای مختلف !
crysis 2 یک بازی آنلاین سرعتی هست و استراتژیکی !
هیچ بازی آنلاینی تا به حال این لذت رو به همراه نداشته از قبیل اینکه پنج نفر از دشمنان رو با پریدن از روی ساختمان و کوبیدن محکم مشت بر روی زمین از پا در آورید بهتره بگم اصلا چنین چیزهایی در آنها وجود ندارد !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
منو اد كن بازي كنيم ولي برعكس شما به نظرم انلاين اشغالي داره...:d
شما ميگي لگ يا تاخير نداري يعني 3 خط سبز بازي ميكني ديگه؟...

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منو اد كن بازي كنيم ولي برعكس شما به نظرم انلاين اشغالي داره...:d
دلت میاد اینو میگی ؟:)
اول باید ببینیم از یک آنلاین چه چیزی میخواهیم اگر cod باز هستید همین اول بگم این cod نیست بلکه مبارزه انسانهایی ابر قدرت هست که از هر در و دیواری میتونن بالا برن ،میتونن خودشون رو غیب کنن، میتونن از قابلیتها نانوسوئیت استفاده کنند پس این cod نیست بلکه crysis هست !:)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
شما ميگي لگ يا تاخير نداري يعني 3 خط سبز بازي ميكني ديگه؟...
نه لگ ندارم تاخیر هم بسیار کم !
برای اینکه بفهمید بازی چقدر تاخیر داره فقط کافیست وقتی دارید میجنگید و مردید killcam یا همون نمای حریف رو وقتی که شما رو میکشه ببینید دقیقا میتوانید بفهمید چقدر لگ و تاخیر دارید در ضمن پینگ من نارنجی هست و فقط یک خونه پر میشه ولی واقعا تاخیر حتی در حد یک ثانیه هم ندارم !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نه لگ ندارم تاخیر هم بسیار کم !
برای اینکه بفهمید بازی چقدر تاخیر داره فقط کافیست وقتی دارید میجنگید و مردید killcam یا همون نمای حریف رو وقتی که شما رو میکشه ببینید دقیقا میتوانید بفهمید چقدر لگ و تاخیر دارید در ضمن پینگ من نارنجی هست و فقط یک خونه پر میشه ولی واقعا تاخیر حتی در حد یک ثانیه هم ندارم !

دوست عزيز حرفت با عقل جور در نمياد اگه ميگي 1 خط هستي يعني تا خير داري...اگه شما 1 خط بازي ميكني من 2 خط هم بازي كردم...لولم هم 19 هست...و تو كيلكم تاخير رو به وضوح مشاهده ميكنم...لگ هم اگه منظورت پرش كاراكتر هاست اونو منم ندارم..
در مورد اينكه مولتي اشغال دليل دارم...
اسلحه ها بالانس نيست...
انيميشن ها افتضاح هستند زمان مردن...
و....بسياري ريزه كاري هايي كه كه گند زده به مولتي...

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوست عزيز حرفت با عقل جور در نمياد اگه ميگي 1 خط هستي يعني تا خير داري...اگه شما 1 خط بازي ميكني من 2 خط هم بازي كردم...لولم هم 19 هست...و تو كيلكم تاخير رو به وضوح مشاهده ميكنم...
دوست من واقعا نمیدونم مشکل شما چیه ؟
من نه صاحب شرکت crytec هستم نه طرفداره 2 آتیشه اون خدا هم شاهده دارم راحت بازی میکنم وقتی هم تیر میزنم همون موقع میخوره تا حالا هم خدا وکیلی هیچ لگی ندیدم تاخیر هم از یک ثانیه کمتر هست یابهتره بگم نیست !
من اولین باری نیست که دارم بازی آنلاین انجام میدم و تمامی بازیهای آنلاینی که تا حالا اومده هم برای pc و هم ps3 آنلاین بازی کردم خوب هم میدونم لگ و تاخیر چیه و من به شخصه توی بازی crysis 2 اصلا شاهد لگ نبودم و تاخیر هم از یک ثانیه کمتر !
حالا شما با دو تا خط پینگ با تاخیر بازی میکردید نمیدونم مشکل از کجاست ولی برای من همینی هست که گفتم !:)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
در مورد اينكه مولتي اشغال دليل دارم...
اسلحه ها بالانس نيست...
انيميشن ها افتضاح هستند زمان مردن...
و....بسياري ريزه كاري هايي كه كه گند زده به مولتي...
کسی که مجبورتون نکرده خوب برید سراغ یک بازی دیگه هر بازی طرفدارهای خودشو داره این هم از این قضیه مستثنی نیست فقط این رو بگم که اگر آشغال بود من و خیلیهای دیگه آنلاینش رو بازی نمیکردیم !
سلیقه ها فرق میکنه این بازی هم بدون اشکال نیست ولی واقعا لفظ آشغال اصلا شایسته این بازی مخصوصا در بخش آنلاین نیست !:)

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
کسی که مجبورتون نکرده خوب برید سراغ یک بازی دیگه هر بازی طرفدارهای خودشو داره این هم از این قضیه مستثنی نیست فقط این رو بگم که اگر آشغال بود من و خیلیهای دیگه آنلاینش رو بازی نمیکردیم !
سلیقه ها فرق میکنه این بازی هم بدون اشکال نیست ولی واقعا لفظ آشغال اصلا شایسته این بازی مخصوصا در بخش آنلاین نیست !:)

خوب نظرات متفاوت و قابل احترامه ...اگه شما از مولتي لذت ميبريد خيلي خوبه..:)
در مورد همون 1 ثانيه كه ميگي ...مگه تاخير چقدر بايد باشه كه بگيم من تاخير دارم...همون 1 ثانيه باعث ميشه زماني كه از روبرو همزمان اقدام به تير اندازي ميكني گلوله هاي حريف زود تر اثر كنه و تمام ....ولي اگه شما تاخيري كه اذيتت كنه نداري خيلي خوبه ...

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
خوب نظرات متفاوت و قابل احترامه ...اگه شما از مولتي لذت ميبريد خيلي خوبه..:)
در مورد همون 1 ثانيه كه ميگي ...مگه تاخير چقدر بايد باشه كه بگيم من تاخير دارم...همون 1 ثانيه باعث ميشه زماني كه از روبرو همزمان اقدام به تير اندازي ميكني گلوله هاي حريف زود تر اثر كنه و تمام ....ولي اگه شما تاخيري كه اذيتت كنه نداري خيلي خوبه ...
من گفتم تاخیرکمتر از 1 ثانیه نه یک ثانیه !:)
تاخیری که من توی crysis 2 شاهد اون هستم دقیقا همونی هست که توی call black ops شاهدشم یعنی اصلا خیلی کم هست و به چشم نمیاد !

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام jimrako

من میخوام دست دوم بازی رو بخرم. میخوام بدونم انلاینش کدیه یا نه(تو پک سی دی کارت کد هست؟)

اگه نیست جریان limited &unlimited edition چیه دیگه؟

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام jimrako

من میخوام دست دوم بازی رو بخرم. میخوام بدونم انلاینش کدیه یا نه(تو پک سی دی کارت کد هست؟)

اگه نیست جریان limited &unlimited edition چیه دیگه؟
سلام بازی برای آنلاین بازی کردن نیاز به کد نداره و بدون کد میتونید دائما آنلاین بازی کنید !
ماجرای از این قرار هست که نسخه limited اون یک کد داره که با زدن اون شما از همون اول لولتون از پنج شروع میشه نه 1 !!!
تعدادی امکانات اضافه چون اسلحه و غیره هم داره ولی اصلا چیزهای مهمی نیستند و به راحتی میشه از اونها چشم پوشی کرد !
جدیدا یک مپ پک جدید هم برای بازی اومده که چند تا مپ جدید داره که اون رو باید با psn کارت بخرید که البته 3 یا 4 تا مپ جدید بیشتر نداره !
اگر سوالی بود در خدمتم !:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقای jimarko راست میگه انلاینش لذت بخش هست. ولی با انیمیشن بد موافقم.شما منظورت میلی ثانیست دیگه؟چون 1 ثانیه تو گیم انلاین زیاد میشه

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اقای jimarko راست میگه انلاینش لذت بخش هست. ولی با انیمیشن بد موافقم.شما منظورت میلی ثانیست دیگه؟چون 1 ثانیه تو گیم انلاین زیاد میشه
درسته حق با شماست !
تاخیری که ما شاهد اون هستیم دقیقا همونی هست که در بازی های آنلاین دیگه شاهد اون هستیم یعنی بسیار کم !

• Like
Reactions: dr.ice

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
در بخش campaign با ضعیف بودن انیمیشن ها (خیلی جزئی)موافقم اما تو بخش مولتی این

موضوع صحت نداره :ban:
چرا توی بخش آنلاین هم بخشهای جزئی توی انمیشینهای حرکت کاراکترها کوتاهی شده ولی اصلا چیز مهمی نیست و همه چیز خوبه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر