Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
عاشق اون راکتی که اخر 3 میده هستم(همونی که wumpa شلیک میکنه) امیدوارم توش باشه:D
اره درسته باهاش هدف می گرفتیم و با سیب می زدیم طرف رو می ترکوندیم... یادش بخیر

کرش های PS1 رو که 40 دلار نمیفروشن ارزش نداشته باشه، اتفاقا 40 دلار برای ریمیک سه تا بازی که اتفاقا کوتاه هم نیستن و کامل کردنشون کلی زمان میبره عملا مفته. عین R&C. فکر میکنم این قیمت کمک کنه امتیازهای خوبی هم بگیره.

البته مفت که نیست :D (مگه اینکه از مرفهین بی درد باشی) ولی خوب 40 دلار برای این سه گانه ریمستر شده بد نیست...

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
کرش های PS1 رو که 40 دلار نمیفروشن ارزش نداشته باشه، اتفاقا 40 دلار برای ریمیک سه تا بازی که اتفاقا کوتاه هم نیستن و کامل کردنشون کلی زمان میبره عملا مفته. عین R&C. فکر میکنم این قیمت کمک کنه امتیازهای خوبی هم بگیره.
اصل كار گيم پليش هست كه فرقي نداره
گرافيكم ماله خود ناتي داگ عاليه :x
پولشم مفت نيست (نسبت به كاري كه انجام دادن در قبال بقيه بازيها ارزش داره قبول دارم ولي اينم قبول كن باهاش ميشه يه bf 1 دسته دو گرفت :D )
درنتيجه من خود بازي أصلي رو با توجه به قيمت ترجيح ميدم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
من خودمم انتظار 60 دلار قیمت رو داشتم، و به نظرم همونم کاملا می ارزید! :D
ولی وقتی گفتن 40$ دیگه باید گفت قیمتش عالیه! :D واقعا ازشش رو داره:D
سه تا بازیه کامل،طولانی، و ریمسترـه درست حسابی از بازیه 20 سال پیش!(و نه بازیی که یکی دو سال ازش گذشته!) ، کاملا ارزشش رو داره هرجوری که نگاه میکنم:D (از اون رچته هم بیشتر :-" )
در کل که دمشون گرم! امیدوارم فلان ادیشن هایی هم براش بزنند و برم سراغش:-" :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
اقا چرا برای این بازی از کلمه ی ریمستر استفاده می کنن؟ اون چیزی که من دیدم یه ریمیک تمام عیاره.
طبق گفته ی خودشون چون تغییری تو گیم پلی و طراحی مراحل ندادن و ...، بازی ریمیک نیست!
و چون بازی خیلیییی قدیمیه و نمیشه صرفا گرافیک رو برد بالا، پس ریمستر هم نیست!

خودشون بهش میگن " Remaster Plus " :D
البته یک سری چیزا هم اضافه کردن، مثلا تو صفحه نتایج نسخه ی اول، جعبه های جا مونده میخوره بر فرق سر کراش:)) ، یا Menu بازیه اول رو شبیه بقیه کردن و ...

من هنوز برام سواله، این کلیدها تو نسخه اول بودن یا نه:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
البته مفت که نیست :D (مگه اینکه از مرفهین بی درد باشی) ولی خوب 40 دلار برای این سه گانه ریمستر شده بد نیست...

چرا مفته!:D من خودم جزو کسایی هستم که فقط در زمانی پول برای یه بازی میدم و پایریت نمیکنم که دیگه غیر از این هیچ راهی نداشته باشم!:D اما بحث قیمت مناسب به مرفه یا خسیس بودن من ربطی نداره!:D چون من نسبت به قیمت بقیه بازی ها دارم میگم مفته نه اینکه برای من 40 دلار پولی نیست و مثلا دماغمو با اسکناس 100 دلار پاک میکنم!:D

ما الان تو همین نیمه اول نسل که توسط ریمسترها گنگ بنگ شدیم، یه عالم بازی ریمستر درب و داغون داشتیم که با دو تا DLC و یه سری بخش های جدید بی خاصیت 60 دلار فروخته میشن. کرش هم 3 تا بازی خیلی قدیمه که فقط 1080 و 60 فریم نشده، بلکه از بیخ دوباره ساختنش. هر شمارش رو یه ایندی 14.9 دلاری حساب کنیم هم رو هم میشه 45 دلار! خدایی قیمتش خیلی خوبه. حالا رو PC بیاد پایریت کنیم از این هم بهتر میشه!:D

اقا چرا برای این بازی از کلمه ی ریمستر استفاده می کنن؟ اون چیزی که من دیدم یه ریمیک تمام عیاره.

تو پست اول توضیح داده شده!:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
طبق گفته ی خودشون چون تغییری تو گیم پلی و طراحی مراحل ندادن و ...، بازی ریمیک نیست!
و چون بازی خیلیییی قدیمیه و نمیشه صرفا گرافیک رو برد بالا، پس ریمستر هم نیست!

خودشون بهش میگن " Remaster Plus " :D
البته یک سری چیزا هم اضافه کردن، مثلا تو صفحه نتایج نسخه ی اول، جعبه های جا مونده میخوره بر فرق سر کراش:)) ، یا Menu بازیه اول رو شبیه بقیه کردن و ...

تو پست اول توضیح داده شده!:D
همچنان ریمیکه به نظرم. :-"
الان Halo CE Anniversary هم کوچک ترین تغییری توی ساختار مراحل و گیمپلی نداره نسبت به نسخه ی اصلی اما ریمیک حساب میشه. این که گرافیک یه بازی رو به اندازه ی 3 نسل ارتقاع بدی کم کاری نیست. :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ویدیوی مقایسه رو دیدم واقعن عالی بود انیمیشناش حرف نداشت خوب شد دست toys for bob (اینجوری بود؟) ندادنش با اون اسکای لندرز ساختنش:D کرشش خیلی خوبه یه حس خیلی خاصی داره که تو هیچ کرشی من ندیدم اگه یه روز ارزوی ما براورده شه nd کرش 4 بسازه اون موقع دیگه کرشش چجوریه:o:>

• Like
Reactions: 235matin235

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
شخصا وقتی کراش اسکایلندرز رو دیدم خیلی امیدی به این بازی نداشتم ولی با دیدن این ریمستر خرید یه ps4 PRO حتمی شد.
منو که قشنگ برد به همون بچگی و کلوپ و داستاناش.

بله دوست عزیز کلیدها از همون نسخه اول بودن

کلیدها از شماره سوم بازی به کراش اضافه شدن.
شامل کلیدهای ابی و زرد و سفید.
که با گرفتن هر 5 کلید یه مرحله در زیر زمین باز میشد.
در شماره اول حتی چکپوینت تعداد جعبه های شکسته شده رو هم ذخیره نمیکرد و برای اینکه کسی بتونه الماس رو بگیره باید از ابتدا تا انتهای مرحله رو بدون مردن و گرفتن تمام جعبه ها به پایان برسونه.
از نظر سختی گرفتن الماس سفید شماره سوم بعدش گرفتن الماس جعبه های شماره اول.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
بله دوست عزیز کلیدها از همون نسخه اول بودن

شخصا وقتی کراش اسکایلندرز رو دیدم خیلی امیدی به این بازی نداشتم ولی با دیدن این ریمستر خرید یه ps4 PRO حتمی شد.
منو که قشنگ برد به همون بچگی و کلوپ و داستاناش.

کلیدها از شماره سوم بازی به کراش اضافه شدن.
شامل کلیدهای ابی و زرد و سفید.
که با گرفتن هر 5 کلید یه مرحله در زیر زمین باز میشد.
در شماره اول حتی چکپوینت تعداد جعبه های شکسته شده رو هم ذخیره نمیکرد و برای اینکه کسی بتونه الماس رو بگیره باید از ابتدا تا انتهای مرحله رو بدون مردن و گرفتن تمام جعبه ها به پایان برسونه.
از نظر سختی گرفتن الماس سفید شماره سوم بعدش گرفتن الماس جعبه های شماره اول.

نه منظورم اونا نیست:-"
عکس یکی مونده به آخر پست اول، کنار 0% که زده 0/2 کلید:-"
اونا برا چی بودن؟:D

• Like

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
نه منظورم اونا نیست:-"
عکس یکی مونده به آخر پست اول، کنار 0% که زده 0/2 کلید:-"
اونا برا چی بودن؟:D

پس من اشتباه متوجه شدم.
توی دو تا از مراحل بازی سه تا عکس دکتر کورتکس قرار داره که با تموم کردن مراحل دو تا مرحله که یکی همون گراز سواری باز میشه و اون یکی مرحله ای که تاریکه و AKU AKU محیط رو روشن میکنه.
اگر دقت کرده باشید از هر مرحله دو تا توی شماره اول وجود داره غیر از اون دو تا که با کلید باز میشه.
hqdefault.jpg

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر