Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
525
بله با دوچرخه هم میشه 10 کیلومتر رو توی 1 ساعت طی کرد اما با لامبورگینی توی 2 دقیقه
اما حالا این وسط اگر کسی گواهینامه نداره دیگه دلیل نمیشه بگی تا وقتی پشت لامبورگینی نبودی برات دوچرخه نرماله !

اینجا انگار نظر کاربر ایرانی مورد قبول واقع نیست : دی
براتون از قدیمی ترین و معروف ترین سایت مسابقات و کلا CS GO یعنی HLTV چند تا نقل و قول میزارم :

75 is shit and i don't know how people can even play on 60hz, 144hz all the way up
75 خیلی مزخرف است و من نمی دانم چگونه مردم می توانند حتی با 60 هرتز، 144 هرتز تا آخر بازی کنند.

once you go 144hz you can never go back!
وقتی به 144 هرتز بروید، دیگر نمی توانید به عقب برگردید!

75hz vs 144hz in CS:GO
If someone used both - can you tell if the diffrence between them both was very big or not really?
اگر کسی از هر دو استفاده کرد - آیا می توانید بگویید که تفاوت بین آنها بسیار زیاد بود یا نه واقعا؟

very big
extremely big
very big differene

even 75 - 120hz is HUGE.
if the price is a problem for you go on ebay and get a cheap 120hz monitor,
تفاوت بسیار زیاد است اگر نمیتوانید بخرید بروید از Ebay ارزان تهیه کنید

144 feels so much smoother. when i finally changed and played 144Hz for the first time i immediately regretthat it took me so long because i never thought that the difference would be that immense.
وقتی بالاخره تغییر دادم و برای اولین بار 144 هرتز بازی کردم، بلافاصله پشیمان شدم که اینقدر طول کشید، زیرا هرگز فکر نمی کردم که تفاوت آنقدر زیاد باشد.

کلا بهتون بگم تفاوت 60 با 240 هرتز دقیقا اندازه تفاوت احمدی نژاد با بیل گیتسه و به نظرم مانیتور مهم ترین چیز توی گیمینگه
چون شما بازی رو با چشمت توی مانیتور میبینی و واقعا یه بار بگیرید ممکنه شورت پاتون رو بفروشید اما به 60 برنگردید :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
بله با دوچرخه هم میشه 10 کیلومتر رو توی 1 ساعت طی کرد اما با لامبورگینی توی 2 دقیقه
اما حالا این وسط اگر کسی گواهینامه نداره دیگه دلیل نمیشه بگی تا وقتی پشت لامبورگینی نبودی برات دوچرخه نرماله !
خب آخه شما هم میگی یا باید لامبورگینی داشته باشی و یا رانندگی نکن!
اینکه اصلا زیر 100 هرتز نمیشه به CS نگاه کرد و حداقل 144 لازمه و...

=============
یا من نمیتونم منظورم رو برسونم یا شما درست نمیخونی.

اینکه از 60 سوییچ کنی روی 144 و بالاتر که خب طبیعیه بهتره و برگشت نداره ، من هم گفتم که یک مسیر یک طرفست.

بحث شما این بود که مانیتور 60 به بالا برای CS الزامیه که من گفتم واقعا اینطور نیست.
صحبت از اینه که همین الان کلی پلیر با مانیتور 60 هرتز دارن بازی میکنن ، شاید 70-60 درصد کل کمیونیتی (شاید هم خیلی بیشتر).
خب تو اینها کلی پلیر حرفه ای هم هست و این نشون میده که واقعا میشه بدون سخت افزار خوب هم تو بازی پیشرفت کرد و به سطح خیلی خوبی رسید.

دور و بر خودم پر این پلیرهاست که با مانیتور 60 هرتز و حتی سیستم رده پایین طوری بازی میکنن که واقعا جای تحسین داره.
اینطور پلیرها توی کمیونیتی زیادن ، همه که پول مانیتور و سیستم خوب رو ندارن.
اگه برای یک تجربه خوب از CS می بایستی اینقدر هزینه کرد که Valve کلی پلیرهاش رو از دست میداد.

همونطور که خودت هم اشاره کردی قبل یک مانیتور خوب مهم یادگیری بازی و بالا بردن سطح مهارت مهمه.
مانیتور/موس/کیبورد/هدست و... به کمک پلیر خوب میاد ، از بازیکن مبتدی پلیر خوب نمیسازه.

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
بنده سال 97 پنجاه میلیون تومن بی زبون رو خرج خرید BenQ 2546 و سیستمی کردم که سیپیو و گرافیکش غول کش بود

نه تنها در روند بازیم فرقی ایجاد نکرد بلکه رنک فیسیتم هم بین همون 400 تا 500 ایران باقی موند حالا خودتون هر نتیجه ای میخواید بگیرید

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,705
نام
Moein
منی که با 35 40 فریم بازی میکردم در حال خوندن پستاتون
View attachment catss111_agadxaoaagwsevm_AgADXAoAAgwsEVM.mp4
----
یه چیزی که نمیدونم چرا کسی بهش اشاره نکرد داشتن تیم ورک و هم تیمی های خوبه، وگرنه با 500 هرتز و ریزر دث‌ادر 2 هم وقتی یارتون روس و هندی باشه از سیلور 4 بالاتر نمیرید :D
نکته مهمتر بعدی هم داشتن چیت خوبه:> وقتی وال هک بزنین تازه میفهمید چقدر از پلیرای حریف چیتر و وال هکرن :))

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
بازی کسی بخواد جدی دنبال کنه اول از همه یه لابی خوب لازم داره و بعد نیاز به gear خوب داره الکی خودتون خسته نکنید یا گول نزنید از یک مرحله به بعد سطح پلیر ها و کلا بازی ها شدیدا بالا میره همه خوب هست که قشنگ خود ادم متوجه میشه که تو تقابل ها تک به تک کم میاره با این که میدونه اشتباهی نکرده چون دیگه اینجا صحبت از میلی ثانیه ها هست و این تفاوت همین gear خوب رقم میزنه.

قضیه نت پینگ هم کامل خط میگیرم چون فقط این داستان تو دنیا ما داریم.

• Like
Reactions: amonre

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
دوستان یه جاهایی که خوب بازی می کنم میگن چیتره ریپورت میدن هی میترسم اشتباهی vac بن بشم کاری هست که بتونم انجام بدم ؟؟
-
کیس هارو بنظرتون بفروشم یا بازشون کنم ؟؟ اگه نگهشون هم دارم امکانش هست بخاطر cs2 و افزایش پلیر ها گرون تر بشن ؟؟

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,705
نام
Moein
دوستان یه جاهایی که خوب بازی می کنم میگن چیتره ریپورت میدن هی میترسم اشتباهی vac بن بشم کاری هست که بتونم انجام بدم ؟؟
-
کیس هارو بنظرتون بفروشم یا بازشون کنم ؟؟ اگه نگهشون هم دارم امکانش هست بخاطر cs2 و افزایش پلیر ها گرون تر بشن ؟؟
نمیشی
vac کلا اگه چیتی که استفاده میکنی پابلیک باشه و توی دیتابیسش باشه بن میکنه، غیر این زیاد ریپورت شی میری اورواچ اونا هم اسپین و وال‌هک ضایع رو دیتکت میکنن.
جای نگرانی نیس خلاصه :D من اون موقع اورواچ بودم چه چیتر چه لجیت رو رد میکردم میگفتم ثواب داره:))
کلا توی سیلور و nova هر کاری کنی میگن چیتری و ریپورتت میکنن جدیش نگیر

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
نمیشی
vac کلا اگه چیتی که استفاده میکنی پابلیک باشه و توی دیتابیسش باشه بن میکنه، غیر این زیاد ریپورت شی میری اورواچ اونا هم اسپین و وال‌هک ضایع رو دیتکت میکنن.
جای نگرانی نیس خلاصه :D من اون موقع اورواچ بودم چه چیتر چه لجیت رو رد میکردم میگفتم ثواب داره:))
کلا توی سیلور و nova هر کاری کنی میگن چیتری و ریپورتت میکنن جدیش نگیر
ممنون
من که تو این ۲۴ ساعتی که بازی کردم نزدیک ۴۰ لیر ایتم گرفتم از این بابت باز زحمت و وقتی که پاش میزاری کمی جبران میشه ولی واقعا اعصاب فولادین میخواد با روس ها هندی ها ....و بچه های زیره ۱۵ سال بازی کردن
فقط این ریپورت های الکیشون میترسم trust factor رو از رنگ سبز دربیاره و تو دراپ ایتم تاثیر بزاره

• Like
Reactions: TeTration

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
ممنون
من که تو این ۲۴ ساعتی که بازی کردم نزدیک ۴۰ لیر ایتم گرفتم از این بابت باز زحمت و وقتی که پاش میزاری کمی جبران میشه ولی واقعا اعصاب فولادین میخواد با روس ها هندی ها ....و بچه های زیره ۱۵ سال بازی کردن
فقط این ریپورت های الکیشون میترسم trust factor رو از رنگ سبز دربیاره و تو دراپ ایتم تاثیر بزاره
تراست فکتور تا حدی میاد پایین ولی آیتم دراپ نه.
کلا سیلور و گلد همینن همرو میگن چیتر ، یا راه رفت تیر زد و فلان.
کاریش نمیشه کرد ، بزار اینقدر ریپورت کنن که بترکن.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
با این پینگ هم که ما داریم ( واسه من ۱۳۰ )از سیلور هم بگذریم از گلد عمرا باید سوخت و ساخت

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
با این پینگ هم که ما داریم ( واسه من ۱۳۰ )از سیلور هم بگذریم از گلد عمرا باید سوخت و ساخت
برای بازیهایی از این دست حداقل به یکی دو نفر دیگه نیاز داری که بتونی بری بالا.
تنهایی هم میشه ولی خب زجر داره که با دیگران سر و کله بزنی.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
دوستان چند تا مپ ورک شاپ برای aim و spray که خودتون استفاده کردین بی زحمت بگین منم استفاده کنم
قبلا چند تا مپ بود با اسلحه های مختلف که از یجا ۲۰ ۳۰ تا بات بهت حمله می کردن و باید تنهایی از خودت دفاع می کردی خیلی موثر بود اما یادم رفته اسمشون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
دوستان چند تا مپ ورک شاپ برای aim و spray که خودتون استفاده کردین بی زحمت بگین منم استفاده کنم
قبلا چند تا مپ بود با اسلحه های مختلف که از یجا ۲۰ ۳۰ تا بات بهت حمله می کردن و باید تنهایی از خودت دفاع می کردی خیلی موثر بود اما یادم رفته اسمشون
برای وارماپ و هد زدن
Steam Workshop::Yprac Aim Trainer
Steam Workshop::Aim Botz - Training

برای تمرین ریکویل
Steam Workshop::Recoil Master - Spray Training

برای تمرین و یادگیری مپها ، نید انداختن ، خط گرفتن و پریفایر و...
Steam Workshop::Yprac Practice and Warmup

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
  • Like
Reactions: m.d.makan

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
215
نام
امیر حسین
سلام دو تا سوال داشتم :
اول اینکه تراست فکتور رو از کجا می شه دید ؟
دوم اینکه می شه مثل بازی های دیگه انتخاب کنی چه سروری بازی کنی مثلا سرورای شرق اروپا یا غرب اروپا کلا بازی کنی ؟
از هم تیمی های هندی و پاکستانی رو مخ تر و آزار دهنده تر ندیدم تو زندگیم. اگر همینطور پیش بره باید تو چت چیزایی بهشون بگم که اکانتم بن می شه :D :D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر