Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
:)):)):)) دقیقا همینه
یعنی هر بازی میرم یه پسر با صدای نازک شروع میکنه حرف زدن ، اولین نفر میمیره و شروع میکنه فحش دادن
این رفتار رو از سن بالاتر ها خیییییییلی کم دیدم اما بچه مدرسه ای ها 95 درصدشون همینشکلی رفتار میکنن :|
توو همه بازی ها هم هستن اما انصافا توو کانتر خییییییلی زیادن
مثلا من Dota 2 یا Overwatch که میرم کمتر از اینچیزا میبینم
منم سر همینچیزاست که 1 ساله کانتر نرفتم :| شاید ماهی یک دست برم اونم واسه وقت گذرونی
باو 95درصد که دیگه ماله لابی های کالافه.
امروز خودم با یه صدا نازک افتادم, مثله بچه ها که اسباب بازیشون رو گرفتن واسه خودش گریه میکرد و ناله میزد که برو long نه برو short نه middle :|
Steam Community :: [CS:GO]RAGE_KILL

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
من که به همین سرور کرکی ها راضیم.حالا قصد دارم بیام استیم.
اینجا هم کلن داریم هم مچ داریم هم همه ایرانین و همه هم سن بالا و همه وویس میدن خیلی حال میده.
ولی نوب س.گ کمپر خط گیر زیاده.
به خاطر نوب بازی هاشون میخوام بیام استیم.امیدوارم از خریدم پشیمون نشم با این وضعیتی که میگین.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
اینجا هم کلن داریم هم مچ داریم هم همه ایرانین و همه هم سن بالا و همه وویس میدن خیلی حال میده.
به خاطر نوب بازی هاشون میخوام بیام استیم.امیدوارم از خریدم پشیمون نشم با این وضعیتی که میگین.
نوب که زیاده..هکرم همینطور به نظرم برو Rainbow six تا یکم این مشکلات حل بشه وگرنه عین من ازش زده میشی...من بعد از 1 یا 2 روز بازی کردن دیگه سمتش نرفتم...پشت دیواری یهو یکی میکشت بعد موقع ریپلی کیل شدنت هم نمیفهمی از کجا و چجوری خوردی؟؟؟؟؟!!!!!

• Like
Reactions: Cr3diT0r and Adroit

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
هر وقت داخل یه شوتر , همه پلیرها ایرانی باشن افتضاح به بار میاد. فرقی هم نداره تو سرور کرکی باشن یا یه علف هرز بین community serverها , کانترگو باشه یا بتلفیلد3 .
تو نسخه استیم هم از gold nova بیای بیرون دیگه با نوبا مواجه نمیشی در اکثر مواقع.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
هر وقت داخل یه شوتر , همه پلیرها ایرانی باشن افتضاح به بار میاد. فرقی هم نداره تو سرور کرکی باشن یا یه علف هرز بین community serverها , کانترگو باشه یا بتلفیلد3 .
تو نسخه استیم هم از gold nova بیای بیرون دیگه با نوبا مواجه نمیشی در اکثر مواقع.

اینجوریا هم نیست داداش
ما قبلا MW3 میرفتیم چند تا سرور همه ایرانی ، همه بچه ها پایه بودن و مسخره بازی هم درنمیاوردن ( البته فقط چند تا از سرور ها اینجوری بود )
اما توو CS 1.6 بچه مدرسه ای ریخته بود سر همین قضیه گذاشتمش کنار اومدم CS GO که دیدم اینم وضع بهتری نداره آنچنان :|

• Like
Reactions: Adroit and Cr3diT0r

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
الان که تو استیم csgo چیتر اونقدر زیاد نیست که اعصاب خوردکن باشه.
ولی به هرحال چیتر هم نمک بازیه:D:D
اونقدرا هست.:D
(و مطمئن باش که اعصاب خورد کن خواهد بود)
بله چیتر هم نمک بازیه اما نه اینکه در عرض 2 روز با چندتا چیتر روبه رو بشی...!!(برای خودم و چندتا از دوستام این مشکل پیش اومده و همچنان پیش میاد.)

• Like

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,679
نام
Moein
الان که تو استیم csgo چیتر اونقدر زیاد نیست که اعصاب خوردکن باشه.
ولی به هرحال چیتر هم نمک بازیه:D:D
وقتی بعد از کلی بازی بخاطر یه مشت چیتر رنکت ترکید دیگه این حرفو نمیزنی ‎:D

• Like

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
اوه اوه مث اینکه وضعیت خیلی خرابه :D
ولی من سی اس گو رو به رینبو ترجیح میدم.اینقدر معتادش شدم.
بابا اتقدر نگید من دلسرد شدم:D
نذار حرفا روت تاثیر بذارن خود چیترا باعث ترکت بشن لذتبخش تره :))

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
نذار حرفا روت تاثیر بذارن خود چیترا باعث ترکت بشن لذتبخش تره :))
آره بنظر منم چندنفر جلوش اسپین بات روشن کنن و ریج کنن لذتش خیلی بیشتره :D قشنگ مثل من کانترو پاک میکنی میزاری کنار

(سه چهار ماهه لپتاپم اصلا روشن نشده)
پ ن : تازه یه موس و موس پد ریزر و هدفون پلنترونیکس خریده بودم واسه همین کانتر که گند زدن بهش

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اوه اوه مث اینکه وضعیت خیلی خرابه :D
ولی من سی اس گو رو به رینبو ترجیح میدم.اینقدر معتادش شدم.
بابا اتقدر نگید من دلسرد شدم:D
این که دیگه رنک داون میشی بخاطر چیترها یا 90درصد لابی ها چیتر دارن , اغراقه ... داخل پی سی دیگه حتی دوتا2 و راکت لیگ هم چیت دارن. آورواچ و رینبو و پالادینز که سه نوع آنتی چیت مختلف دارن هم, سایتایی هستن که چیتشون رو میفروشن. یعنی میگید رینبو کمتر از کانتر چیت داره و بعدش نمیگید که کانتر 600000 پلیر داره(بعضی اوقات یه میلیون)و رینبو فقط 40-30هزار تا در روز (سیب زمینی ها دیگه کِشِش بیشتری رو ندارن ) ؟! یه نسبت تناسبی چیزی بکنید دیگه :D خوب اینش که معلومه, اگر کانتر هم انقدر پلیراش کمتر بود, چیتراش کمتر میشد و سایتایی که چیت میفروشن هم کمتر و اعتراضات به چیترها هم پایینتر میومد. بتلفیلدها و تیم فورترس2 هم این مشکلات رو دارن .

• Like
Reactions: Adroit

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
این که دیگه رنک داون میشی بخاطر چیترها یا 90درصد لابی ها چیتر دارن , اغراقه ... داخل پی سی دیگه حتی دوتا2 و راکت لیگ هم چیت دارن. آورواچ و رینبو و پالادینز که سه نوع آنتی چیت مختلف دارن هم, سایتایی هستن که چیتشون رو میفروشن. یعنی میگید رینبو کمتر از کانتر چیت داره و بعدش نمیگید که کانتر 600000 پلیر داره(بعضی اوقات یه میلیون)و رینبو فقط 40-30هزار تا در روز (سیب زمینی ها دیگه کِشِش بیشتری رو ندارن ) ؟! یه نسبت تناسبی چیزی بکنید دیگه :D خوب اینش که معلومه, اگر کانتر هم انقدر پلیراش کمتر بود, چیتراش کمتر میشد و سایتایی که چیت میفروشن هم کمتر و اعتراضات به چیترها هم پایینتر میومد. بتلفیلدها و تیم فورترس2 هم این مشکلات رو دارن .
دوتا دقیقا چجوری چیت داره؟:| بازی کاملا سرور ساید هستش اصلاََ غیر ممکنه چیت داشته باشه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوتا دقیقا چجوری چیت داره؟:| بازی کاملا سرور ساید هستش اصلاََ غیر ممکنه چیت داشته باشه
مگه clash of clans که کامل سرور سایدد باشه . چیتر نداره و بعدش vac داره ؟ :|
Dota 2 Cheat | AIMWARE.net (دیگه هر کی کانتر بازی کرده باشه با فرقه aimware و ریجرهاش آشنا هست پس ایرادی نداره دیگه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر