Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
الان که نگاه کردم فقط یه سرور ایرانی داره که هیچ کس هم توش نبود فقط همین یه سرور ایرانی توش هست؟؟

ایرانی ها فقط تو سرور های mix بازی میکنن که undetected هستش حرفه ای هارو به اونجا دعوت میکنن و تیم تشکیل میدن سرور undetected رو هم یه مشت بی جنبه اتک میدن و ddos میکنندیگه چه برسه به سرور های detected .... قبلنا سرور ها زیاد بود همه ایرانی ها هم بودن ولی سطح بازی بشدت پایین بود بشدت .... میرفتی اونجا بعد 1 هفته بازیت سطحش silver میشد

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان یه چیز وحشتناک سر این cheating تو Csgoفهمیدم 2 3 تا مورد من دیدم هم جلوی خودم هم توی overwatch که
2 نفر توی تیم اسماشون رو یکی میکنن وقتی ریپورت میدی یکیو سیستم قاطی میکنه اونی که چیت نیست رو میاره تو OVERWATCH و من میبینم که خوده یارو چیت نیست ولی یکی از هم تیمی هاش Aim Ware هستش این موضوع کاملا جدید هستش کسی اگر میتونه همچین چیزی رو به انگلیسی دقیق در بیاره به استیم ساپورت بده
حتی دیده شده که وقتی پروفایل یکی رو میاری پروفایل یه نفر دیگه رو میاره تازه این مورد چندین بار اتفاق افتاده
واقعا موضوع جدیی هستش این لطفا کسایی که به community بازی کانتر اهمیت میدن یه کاری کنن این موضوع بشدت جدیه

• Like
Reactions: AliShp

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
336
نام
ُSoheil
دوستان یه چیز وحشتناک سر این cheating تو Csgoفهمیدم 2 3 تا مورد من دیدم هم جلوی خودم هم توی overwatch که
2 نفر توی تیم اسماشون رو یکی میکنن وقتی ریپورت میدی یکیو سیستم قاطی میکنه اونی که چیت نیست رو میاره تو OVERWATCH و من میبینم که خوده یارو چیت نیست ولی یکی از هم تیمی هاش Aim Ware هستش این موضوع کاملا جدید هستش کسی اگر میتونه همچین چیزی رو به انگلیسی دقیق در بیاره به استیم ساپورت بده
حتی دیده شده که وقتی پروفایل یکی رو میاری پروفایل یه نفر دیگه رو میاره تازه این مورد چندین بار اتفاق افتاده
واقعا موضوع جدیی هستش این لطفا کسایی که به community بازی کانتر اهمیت میدن یه کاری کنن این موضوع بشدت جدیه
دوست عزیز شما چطور توی اورواچ متوجه شدید دو نفر با یک اسم توی تیم هستن؟ این که دو سه مورد برای شما کسی رو آورده که چیت نداشته دلیل نمیشه از این روش استفاده کنن. چرا همیشه سیستم باید به سمت کسی که چیت نداره قاطی کنه؟ خیلی راحت میتونید هر دونفر رو ریپورت کنید که سیستم قاطی نکنه! در ضمن یک سیستم که میخواد جلوی چیتینگ رو بگیره به نظر شما اینقدر ابتدایی هست که با دو تا اسم یکسان قاطی کنه؟ هر نفر یک پروفایلی داره که یکتاست براساس اون سیستم کار میکنه نه بر اساس نیک نیم که هر دقیقه میشه عوض کرد
اگر موضوع تا این حد جدی باشه خود اونا میفهمن و جلوش رو میگیرن! البته چند وقتی هست که واقعا تو بازی چیتر زیاد شده حالا یا همه بازیشون خوب شده یا اینکه واقعا چیته! برای من هفته ای نیست که نزنه یکی رو بن کردیم! قبلا هر ماه به زور میومد! ولی چه کنیم دیگه باید بسازیم:)

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوست عزیز شما چطور توی اورواچ متوجه شدید دو نفر با یک اسم توی تیم هستن؟ این که دو سه مورد برای شما کسی رو آورده که چیت نداشته دلیل نمیشه از این روش استفاده کنن. چرا همیشه سیستم باید به سمت کسی که چیت نداره قاطی کنه؟ خیلی راحت میتونید هر دونفر رو ریپورت کنید که سیستم قاطی نکنه! در ضمن یک سیستم که میخواد جلوی چیتینگ رو بگیره به نظر شما اینقدر ابتدایی هست که با دو تا اسم یکسان قاطی کنه؟ هر نفر یک پروفایلی داره که یکتاست براساس اون سیستم کار میکنه نه بر اساس نیک نیم که هر دقیقه میشه عوض کرد
اگر موضوع تا این حد جدی باشه خود اونا میفهمن و جلوش رو میگیرن! البته چند وقتی هست که واقعا تو بازی چیتر زیاد شده حالا یا همه بازیشون خوب شده یا اینکه واقعا چیته! برای من هفته ای نیست که نزنه یکی رو بن کردیم! قبلا هر ماه به زور میومد! ولی چه کنیم دیگه باید بسازیم:)

خوده یارو برا من توضیح داد چیتره سیستم قاط میزنه هیچکس هم نمیدونه که دو نفر ور باید ریپورت داد تازه اگر دو نفر رو هم ریپورت بده سیستمشون باگ میشه هردو ریپورت پاک میشن
این مشکل چندین بار برام اتفاق افتاده که یک نفر دیگه تو تیمشون چیت میزنه خوده یارو هیچ کارست

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,256
دوستان این قضیه Prime Account Matchmaking چیه که ازمون شماره تلفن میخواد؟
اگه شماره بدیم چی میشه؟ حالا اگه ندیم چی میشه؟ :smiley:
برای competitive هستش؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,176
نام
alishp
دوستان این قضیه Prime Account Matchmaking چیه که ازمون شماره تلفن میخواد؟
اگه شماره بدیم چی میشه؟ حالا اگه ندیم چی میشه؟ :smiley:
برای competitive هستش؟

سلام بر شما

فکر کنم برای همون رنک باشه که باید برای این کار حتما شماره بدی و اکتیو کنی اون قضیه رو و اگه هک بزنی شمارت و اکانتت بن میشه یه همچین چیزی حالا باید چی کار کنی فعال بشه اینا رو نمیدونم.

• Like
Reactions: mansour2023

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,256
سلام بر شما

فکر کنم برای همون رنک باشه که باید برای این کار حتما شماره بدی و اکتیو کنی اون قضیه رو و اگه هک بزنی شمارت و اکانتت بن میشه یه همچین چیزی حالا باید چی کار کنی فعال بشه اینا رو نمیدونم.

من هنوز فعال نکردم، برای فعال سازیش اون بالا سمت چپ نوشته روش کلیک کنی یه پیام میاد زیرش نوشته upgrade از همونجا ادامه میدی

اگه اینجوری پس فعال کنیم هک و اینا که استافده نمیکنیم، روش خوبیه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,176
نام
alishp
من هنوز فعال نکردم، برای فعال سازیش اون بالا سمت چپ نوشته روش کلیک کنی یه پیام میاد زیرش نوشته upgrade از همونجا ادامه میدی

اگه اینجوری پس فعال کنیم هک و اینا که استافده نمیکنیم، روش خوبیه

سلام بر شما

یه چیز دیگه ای هم که فهمیدم انگار اگه فعالش کنی فقط با اونایی میوفتی که این کارو کردن اینجوری درصد کسایی که هک میزنن کمتر میشه

• Like
Reactions: mansour2023

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر