Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
به شکل عجیبی دیروز خوب بود برا من بهم 5 تا کیس shadow داد که همرو فروختم الان فقط 5 یورو از همونا دارم تو حسابم
یک کیس falchion هم باز کردم که بهم evil daimyo داد stat و factory که اونم 16 یورو داد هیچی دیگه الان منتظرم یک بازی خوب تخفیف بخوره بخرم :d

ای وای قلبم

خدا شانس بده.احیانا شما liquid luck نخوردید

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
چطوری کیس هارو میفروشید ؟؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه :)
باید اکانتتون محدودیت اولیه رو نداشته باشه و مارکت فعال باشه. هر اکانتی که ساخته میشه دارای محدودیت (اد کردن فرند و استفاده از مارکت) هست که با اولین خرید از استور اون برداشته میشه البته یک cooldown سی روزه برای استفاده از مارکت هم میخوره... حالا شما تو کدوم یکی از این ها مشکل دارید؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
باید اکانتتون محدودیت اولیه رو نداشته باشه و مارکت فعال باشه. هر اکانتی که ساخته میشه دارای محدودیت (اد کردن فرند و استفاده از مارکت) هست که با اولین خرید از استور اون برداشته میشه البته یک cooldown سی روزه برای استفاده از مارکت هم میخوره... حالا شما تو کدوم یکی از این ها مشکل دارید؟
میگه که you must have a steam purchase that is between 30 days :| حالا چقدری باید خرید کنم ؟ گیفت 5 دلاری داریم ؟ :))

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
میگه که you must have a steam purchase that is between 30 days :| حالا چقدری باید خرید کنم ؟ گیفت 5 دلاری داریم ؟ :))
هرچقدر! بازی یا dlc. آره داریم تو سایتای ایرانی بگردید هست. فقط مواظب باشید دلار آمریکا یا کانادا بگیرید نه کشور های آسیا!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان یه کمکی لطفا بکنید
الان بار دومی هست که دوستم تو بازی این اررور رو میگیره
An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.
دفعه اول هرکاری استیم گفت انجام داد و درست شد
الان از صبح یه دست زد و این ارور اومد....کسی راه حلی داره؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.
منم این مشکلو داشتم با این کار درست شد!
شما باید گزینه data execution prevention یا DEP رو خاموش کنید. از تنظیمات ویندوز میشه اما معمولا به دلیل امنیتی غیر فعاله... باید یک سری دستور رو توی cmd وارد کنید که تو اینترنت بگردید هست فقط باید cmd رو به صورت run as administrator باز کنید تا جواب بده...

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
منم این مشکلو داشتم با این کار درست شد!
شما باید گزینه data execution prevention یا DEP رو خاموش کنید. از تنظیمات ویندوز میشه اما معمولا به دلیل امنیتی غیر فعاله... باید یک سری دستور رو توی cmd وارد کنید که تو اینترنت بگردید هست فقط باید cmd رو به صورت run as administrator باز کنید تا جواب بده...

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3240945

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان bloodhound challenge coin تموم شد ؟ به جاش چی میاد ؟ این cluj napoca stickers که برای فروش گذاشتن به چه دردی میخوره ؟

1 . آره تموم شدن ( باید منتظر challenge جدید باشید ) ...

2 . استیکر رو هم می تونید برا تفنگتون بذارید ( هم پیشبینی تیم و بازیکن هارو بکنید ) که جایزه میده پیش بینی درست رو

و مسابقات هم تماشا کنید فک کنم Drop داره

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
سلام دوستان bloodhound challenge coin تموم شد ؟ به جاش چی میاد ؟ این cluj napoca stickers که برای فروش گذاشتن به چه دردی میخوره ؟

بله mission های این فصل تموم شد . احتمال زیاد کریسمس دوباره operation حدید میاد .

این تورنمنت جدیده که میتونید استیکر تیم ها و پلیر هارو بگیرید و در مسابقات Pick'em شرکت کنید . استیکر تیمی که فک میکنید از مراحل گروهی بالا میره تا نیمه نهایی - فینال و .. میره رو میخرید و مزارید روی تیمتون . هر پیش بینی درست هم بهتون امتیاز میده و در آخر مسابقات با توجه به حدس های درستتون بهتون Coin میده که میاد تو پروفایلتون . Bronze - silver - Gold و همینطور پلیر ها در قسمت Player pick'em . این قسمت به کسانی پیشنهاد میشه که واقعا بازیکنارو میشناسن وگرنه مممکنه حدستاتون اشتباه دربیاد . معمولا این استیکر ها رو برای حمایت از تیم و پلیر های معروف میزارن که 50% پول خرید استیکر ها میره برای مسابقات Dreamhack .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر