Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
گیم پلی نسبت به 1.6 و Css خیلی خیلی بهتر شده ! طبیعی تر شده ... بازی خیلی بالانس شده و ...
هدف کلی بازی که حال کردن خودته ولی در حالت کلی پلیر ها دو دستن 1.برای رنک بازی می کنن 2.برای فان بازی میکنن که معمولا میرن سرورها و اینا .
بیا اینم IP سرور EU : 146.66.154.227
کرکی هست ولی ایرانی نداره , فقط روس داره که عده ی زیادیشون از نوب بز اونور ترن . همین استیمشو بگیر حله ...

خوب استیم ـشو رفتم بخرم ، انشاالله فردا میام برای بازی ;) ، اینم پینگ با سرورش :

bhv2_1.jpg

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان یه سوال
برای Competetive match ها مد جدید درست شده؟
الان Find Game میزنم میگه باید حداقل به Privet 3 برسی تا بتونی وارد بشی ! چجوری اصلا باید برسم؟ تو کجاش باید بازی کنم؟

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
دوستان یه سوال
برای Competetive match ها مد جدید درست شده؟
الان Find Game میزنم میگه باید حداقل به Privet 3 برسی تا بتونی وارد بشی ! چجوری اصلا باید برسم؟ تو کجاش باید بازی کنم؟

هر چیزی بجز اون
مثل casual یا deathmatch یا ... که با بازی کردن بهت xp میده تا وقتی برسی به رنک سه

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
من هم پینگ 130-150 گرفتم با این ادرس :
EU : 146.66.154.227
یعنی دیگه هیچ مشکلی ندارم واسه بازی کردن؟
با 8.8.8.8 هم پینگم همینه!! ولی با 4.2.2.4 پینگم 250 هستش!!
و اینکه اینترنتم نا محدوده حجمی 1mb هستش!! یعنی به اندازه 1.2 گیگ سرعت دانلود 120 هستش که با اون فقط سریال و فیلم دانلود میکنم و بعد از اون تا 00:00 سرعتش 40 هستش که باهاش بازی ها رو انجام میدم!!
این اندازه سرعت دانلود کافیه؟ اخه گفتین 100 مگ مصرف میکنه فکر کردم سرعت دانلود 60 به بالا نیاز باشه و فکر کردم شاید باید از دانلود هام بزنم و بزارم واسه این بازی
یکی از دوستان بهم این سایت رو معرفی کردش : فروشگاه علی گیم | بازی های اورجینال
میخواستم بدونم که سایتش معتبر هست ؟ و اگر نیست مورد دیگه ای بهم معرفی بکنید !!!
بسیار سپاسگذارم پیشاپیش :bighug:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
من هم پینگ 130-150 گرفتم با این ادرس :
EU : 146.66.154.227
یعنی دیگه هیچ مشکلی ندارم واسه بازی کردن؟
با 8.8.8.8 هم پینگم همینه!! ولی با 4.2.2.4 پینگم 250 هستش!!
و اینکه اینترنتم نا محدوده حجمی 1mb هستش!! یعنی به اندازه 1.2 گیگ سرعت دانلود 120 هستش که با اون فقط سریال و فیلم دانلود میکنم و بعد از اون تا 00:00 سرعتش 40 هستش که باهاش بازی ها رو انجام میدم!!
این اندازه سرعت دانلود کافیه؟ اخه گفتین 100 مگ مصرف میکنه فکر کردم سرعت دانلود 60 به بالا نیاز باشه و فکر کردم شاید باید از دانلود هام بزنم و بزارم واسه این بازی
یکی از دوستان بهم این سایت رو معرفی کردش : فروشگاه علی گیم | بازی های اورجینال
میخواستم بدونم که سایتش معتبر هست ؟ و اگر نیست مورد دیگه ای بهم معرفی بکنید !!!
بسیار سپاسگذارم پیشاپیش :bighug:
بله داداش سایتش معتبره
سرعت دانلودتم خوبه

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام دوستان. من موقع لود مپ بازیم crash میشه و ارور csgo.exe has stopped working زو میده. تو نت سرچ کردم اکثرا همچین مشکلی داشتن ولی راه حلی پیدا نکردم. میگن بیشتر رو ویندوزای 32 بیتی این مشکل هست. چکار کنم حالا من؟ (win8 32bit)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
سلام دوستان. من موقع لود مپ بازیم crash میشه و ارور csgo.exe has stopped working زو میده. تو نت سرچ کردم اکثرا همچین مشکلی داشتن ولی راه حلی پیدا نکردم. میگن بیشتر رو ویندوزای 32 بیتی این مشکل هست. چکار کنم حالا من؟ (win8 32bit)

برو تو پوشه بازی روی csgo.exe راست کلیک کن و properties رو بزن طبق این عکس گزینه هایی که زدم رو برای خودت بزن ببین درست میشه؟

ac1lwv30wybf02avnenw.jpg

Divn

کاربر سایت
Jan 7, 2015
25
نام
Hossein
سلام دوستان من پوشه cfg پاک شده الان میرم تو بازی تو سرور ها نمیره :( اگه میشه یکی لطف کنه پوشه cfg اپلود کنه برام ممنون میشم

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
خب خب خب
من هم چند روز دیگه به شما عزیزان ملحق میشم :bighug:
تازه از امشب دانلودش شروع میشه و فکر کنم اگه هر شب 1.5 گیگ بگیرم 3 روز دیگه تمومه
فقط یه مورد داخل بازی بخشی داره که بشه با بوت ها بازی کرد که گیم پلیش دستم بیاد؟
اخه این چند وقته هیچ بازی اکشن-تفنگی انجام ندادم و فقط DOTA 2 , WOT بود و از چند روز پیش هم TF2

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
خب خب خب
من هم چند روز دیگه به شما عزیزان ملحق میشم :bighug:
تازه از امشب دانلودش شروع میشه و فکر کنم اگه هر شب 1.5 گیگ بگیرم 3 روز دیگه تمومه
فقط یه مورد داخل بازی بخشی داره که بشه با بوت ها بازی کرد که گیم پلیش دستم بیاد؟
اخه این چند وقته هیچ بازی اکشن-تفنگی انجام ندادم و فقط DOTA 2 , WOT بود و از چند روز پیش هم TF2
آره میشه با بوت ها بازی کنی ، تو سرور ایرانی ها هم میتونی بری

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
دوستان برای اجرای بازی سیستم خاصی نمیخواد من الان سیستم رّ فقط برای دوتا2 نگه داشتم که کارم رو راه میندازه گفته اگه امکانش هست سیستم مورد نیاز بازی رو وری حالت مینیمم میگید?
امکان اجراش روی gtx 330m وجود داره اصلا?

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
دوستان برای اجرای بازی سیستم خاصی نمیخواد من الان سیستم رّ فقط برای دوتا2 نگه داشتم که کارم رو راه میندازه گفته اگه امکانش هست سیستم مورد نیاز بازی رو وری حالت مینیمم میگید?

• MINIMUM:
    • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
    • DirectX: Version 9.0c
    • Hard Drive: 8 GB available space

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
سلام
منم دارم دانلود میکنم
فقط اگه میشه تو پست اول لیست سرور های ایرانی و سرور های خارجی که پینگشون خوبه رو بذارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر