Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

aref_76

کاربر سایت
Jan 31, 2012
18
workshop استیم دقیقا همون قسمت ماد برای بازی هاست ، مثل نقشه های جدیدی که کاربرا برای بازی طراحی کردن یا اسلحه های جدید و تغییر داده شده توسط کاربرا و ... که استیم اومده اون رو در قالب ورک شاپ جمع و جور کرده. که شما میتونید وارد قسمت ورک شاپ بشید و هرچیزی که خوشتون اومد دانلود کنید.
چه جوری میشه دانلود کرد؟؟ پولیه یا مجانی؟؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان یک سوال دارم میخوام بدونم ایا کسی نسخه کرک شده این بازی رو انجام داده یا میده یا نه ؟ چون من نسخه کرک شده بازی میکنم اگه نه که اموزش و فایل بذارم

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
منم دقیقا همین مشکلو دارم

مپ های بازی رو میتونید بگیرید ولی اسکین های بازی رو به مرور زمان با بازی کردن بطور تصادفی بهتون میده و یا میتونید از مارکت بخرید یا با کسی که اونها رو داره تریدش کنید ، اون اسلحه هایی که در قسمت ورک شاپ دیدید قابل دانلود نیست ، اسلحه ها به این صورت هست که هر کسی میتونه بره طراحی کنه یه اسلحه ای رو کاربرا بهش رای میدن هرکدوم که را بیشتری آورد به اسلحه های بازی اضافه میشه ( بصورت شانسی یا خرید و ... )

aref_76

کاربر سایت
Jan 31, 2012
18
مپ های بازی رو میتونید بگیرید ولی اسکین های بازی رو به مرور زمان با بازی کردن بطور تصادفی بهتون میده و یا میتونید از مارکت بخرید یا با کسی که اونها رو داره تریدش کنید ، اون اسلحه هایی که در قسمت ورک شاپ دیدید قابل دانلود نیست ، اسلحه ها به این صورت هست که هر کسی میتونه بره طراحی کنه یه اسلحه ای رو کاربرا بهش رای میدن هرکدوم که را بیشتری آورد به اسلحه های بازی اضافه میشه ( بصورت شانسی یا خرید و ... )
فقط در بازی کردن در قسمت مولتیش اضافه میشه؟؟به نحوه بازی کردن ربط داره یا کاملا شانسیه؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
دوستان یک سوال دارم میخوام بدونم ایا کسی نسخه کرک شده این بازی رو انجام داده یا میده یا نه ؟ چون من نسخه کرک شده بازی میکنم اگه نه که اموزش و فایل بذارم

عزیزم تو خارجی اونوقت این بازی رو کرکی انجام میدی ؟/:)
این که خیلی بازی ارزونیه

- - -ویرایش - - -

فقط در بازی کردن در قسمت مولتیش اضافه میشه؟؟به نحوه بازی کردن ربط داره یا کاملا شانسیه؟؟
آره باید آنلایم بازی کنی تا اسلحه بده . آفلاین با بات هیچی نمیده
نحوه اسلحه دادن هم شانسیه

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
عزیزم تو خارجی اونوقت این بازی رو کرکی انجام میدی ؟/:)
این که خیلی بازی ارزونیه

- - -ویرایش - - -

آره باید آنلایم بازی کنی تا اسلحه بده . آفلاین با بات هیچی نمیده
نحوه اسلحه دادن هم شانسیه

من این بازی رو دوست ندارم فقط برای نحوه اموزش و اینا امتحان میکنم تست میکنم برای بچه های دیگه یعنی بیشتر بازی ها رو دوست دارم امتحان کنم نسخه کرک شده برای بچه های داخل ایران به جونه خودم همین اینم پرسیدم ببین ایا کسی دوست داره انجام بده من تست کردم 100 درصد جواب داده و هروز هم تستش میکنم مشکلی نداره

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
الان من تو یه فروشگاه دیدم این knife خشگله رو میده 500 هزار تومن:-o یه سری اسلحه اسکین دار هستن 60 هزار تومن:-o
اخه مگه خود بازی چقدر ارزش داره که ایتم هاش اینطوره؟الان واسم سواله کسی اینا رو میخره؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر