Multi Platform Contra : Operation Galuga

سازنده
WayForward
تاریخ انتشار
March 12, 2024
ناشر
KONAMI
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
s1-min_8p5.png

اینجا گالوگاست .جزیره ای استوایی نزدیک نیوزلند، واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام با آب وهوایی گرم و معتدل .اسم من آریاناست. یکی از از بومی های جزیره..جزیره ای نفرین شده که بارها صحنه درگیری تسلیحاتی بوده ..مردم ما هنور فاجعه سال 1987 رو فراموش نکردن که اون موجود بیگانه عوضی ، جاوا، سر از شهاب سنگ بیرون آورد و بعد هم سر و کله Red Falcon پیدا شد و بعدش هم نیروهای دولتی ..پدرم می گفت همین دولتی ها جزیره رو تا مرز نابودی پیش بردن ...​
ازچند ماه پیش که اینجا بارش شهابی پیش اومد اتفاقات عجیبی داره می افته ..سرباز های فالکون قرمز دوباره تو ساحل شرقی دیده شدن .. بعدش افراد غریبه ای که خودشون رو gx معرفی میکردن اومدن... حتما هم بعدش قراره اون مزدور های دولتی، بیل و لنس با اون روبات های گرون قیمت پروبوتکتور، پاشون به اینجا باز بشه...​
باید حدس می زدم دوباره قراره اتفاقای سال ها قبل تکرار بشه و آسمون این جزیره نکبتی پر شه از نور راکت و لیزر ..، بوی خون و باروت بپیچه لا به لای درخت ها و سبزه ها و هیاهوی آتش و صدای انفجار های پی در پی فضای شب رو پر کنه و تعفن نعش خونین سرباز های شاهین قرمز سرتاسر جزیره رو برداره .. ..​

lock and load
شما رو نمی دونم ولی من یکی خیلی دلم برای بیل و لنس تنگ شده بود..بله کنترا برگشته و کاملا دو بعدی...
بالاخره وظیفه ساخت شماره جدید بازی افتاد دست سازنده های تنها کنترای موفق معاصر یعنی کنترای 4.. و ده ها بازی موفق دیگه یعنی شرکت جلیل القدر wayforward دامت برکاته..

🔸این شماره نه ریمستره و نه ریمیکه..بلکه ری ایمجینینگه..! خیلی سخته همون انگلیسیش رو بخونید لطفا... reimagining...ولی هر چی هست از دل شماره اول اومده بیرون..

🔸اتفاقات بازی در سال ! 26xx در همون جزیره گالوگا شماره اول رخ میده ..جزیره ای آهنگین! و جنگلی با چند پارچه آبادی و ..مراحل با اینکه ظاهری جدید دارند ولی از درون کاملا نوستالژیک هستند..جنگل، آبشار، حتی باس فایت های کلاسیک هم حضوری پررنگ دارند...به علاوه مراحل هاورسایکل سواری..

🔸داستان از این قراره که اول شهاب سنگ میاد ،بعد رد فالکون میاد با لشکرش، واسه پسر کوچکت..! .. ! نه نه بعد فدراسیون زمین از اونجا سیگنال های ناجورو مستهجن! دریافت میکنند و گروه gx روبرای شناسایی گسیل میدارند اونجا ..بعد یک مدت بی سیم میزنن که " گی ایکس گروبا جِواب وِر ..تکرار لی اوروم .. گی ایکس گروبا جِواب وِر .."

Gx هم جواب نمیده و بعد یک خراب شده ی دیگه ای به نام the Earth Marine Corps ..بی سیم میزنه مرکز دو تا نیروی برادر طلب میکنه ..اونها هم زبده ترین کوماندوهای حال حاضر دنیا یعنی برادر بیل رایز وبرادر لنس بین رو از واحد کنترا فرا می خونن و می فرستن شون برای بررسی و خنثی سازی هر گونه تهدید احتمالی ...
بعد..بعد.. بعد چی ... ؟ باورم نمی شه دارم برای کنترا داستان تعریف میکنم ..آیا کسی هست که اصلا داستان بازی براش پشیزی ارزش داشته باشه ..بپر بالا تیرتو بزن به ما چه اونجا چه خبرشده....

🔸بازی دو مد استوری و آرکید داره ..مد استوری شامل کات سین و صداگذاری کامل هست ..در کنار بازی اصلی 30 عدد ماموریت چلنجینگ جدا گانه هم در نظر گرفته شده
که ازش با nail-biting missions یاد میشه مثل دویدن سریع در مراحل، مبارزه با مهمات محدود،یا زنده ماندن در مقابل تهاجم انبوهی از دشمنان بی امان و متکبر و غیره ...
همینطور سیستم سلامتی جدید شامل نوار hp در کنار حالت کلاسیک وان شات کیل کلاسیک برای بازی در نظر گرفته شده به علاوه سیستم تیر اندازی 360 درجه و هم تیر اندازی 8 جهته کلاسیک در اختیار علاقه مندان قرار گرفته...

🔸برای بازی 6 کاراکتر قابل بازی در نظر گرفته شده و هر کدام ویژگی منحصر بفردی دارند که در سیستم perk تعریف شده برای بازی نمود پیدا میکند..بازی از کو آپ 4 نفره پشتیبانی میکنه در حالت آرکید و دو نفره در حالت داستانی..به انضمام زرادخانه و پاورآپ های کلاسیک در کنار اسلحه های جدید و سیستم overlord یا فدا کردن سلاح برای کسب قدرت بیشتر و کلی مضخرف دهن پر کن دیگه...3درجه سختی هم برای بازی در نظر گرفتند ..نوب ها نگران نباشند..!

🔸کاراکترها همگی از ابتدا به دابل جامپ و دش مجهز هستند ولی خب تعجب نکنید اگه دیدید بیل با 52 سانت دور بازو ،با اصابت یک سُقُلمه از جانب سرباز دشمن دیلاق که داشت از کنارش رد میشد, ریق رحمت رو نوشید. همه چیز در عین مدرنیته ، کاملا کلاسیکه..

🔸راستیاتش ...چجوری بگم...آخه...روم سیاه ..ولی مثل اینکه قراره بازی کوتاه باشه...فقط 8 مرحله تماما انفجاری و آتشین...این رو هم در نظر بگیرید که run&gun ها در طول تاریخ همیشه کوتاه بودند ولی پر برکت..

بازی 12 مارس یعنی کمتر از 20 روز دیگه برای تمامی پلتفرم ها حتی وان شون میاد! و باید دید این بار wayforward که این شماره کنترا رو کنترات برداشته! می تونه بازی ای در خور این نام پر آوازه بسازه یا نه ..این سوالی هست که همین الان شما می تونید با تجربه نسخه دموی بازی که روی همه پلتفرم ها موجوده تا حدودی به پاسخش پی ببرید...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
آقا حالا حرف کنترا هستش ، بازی contra rogue corps رو برای PS4 خریدم با همسرم دو نفره آفلاین بازی کنم ولی نشد . چه جوریه دو نفره آفلاین نداره؟
چرا داره..خوب هم داره من اون موقع که اومده بود با مامانم بازی میکردم...!! :">

فکر کنم باید یک مقدار تکی قسمت داستانی رو بازی کنید تا مراحل باز بشه (exploration missions ) بعد از قسمت انتخاب مرحله می شه چند نفره آفلاین آورد ...درست یادم نیست ..ولی مطمئنم داره ..

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
3344_u41j.jpg

بچه ها این تصویر بالا رو ببینید ..فروشگاه داخل بازی هست...

قشنگ دقت کنید چی نوشته "unloak brad fang in arcade mode "

این یعنی.. این یعنی.. یعنی بازم کاراکتر!! اونم کیا ، بچه های hard corps….:o:o

Brad fang رو که میشناسید همون سگه کنترای سگا...من عاشق این سگه بودم ..البته اون موقع فکر میکردم گرگه...
طراحیش خیلی قشنگ شده ..فقط به نظرتون پشم هاش رو دِکلره نکرده !!آخه قدیما یک پرده سبزه تر بود..! :-?

اون دو نفر کناری هم شینا و برونی (ربات کوچولوهه) هستند...آه شینا ..هفدهمین کراش زندگیم...!!آه...:">
اگه پاندا و جِنتلمن و خانم هاراگیری رو هم از rouge corps می آوردن خفن ترین کنترای تاریخ میشد..!
کاش اسنیک و شانتی رو هم میگذاشتن...!! :D

12-min_d5x.png

حالا ردیف پایین رو ببینید.. ترانه هم می فروشند...!!
موسیقی کنتراهای کلاسیک که هست هیچ ،موسیقی گرادیوس هم هست هیچ ...
کســلوانیاااااااااا...!! وای خوودا... :Excited::Excited:
فقط امیدوارم بشه این ها رو روی مرحله ها بخش کرد...آپدیت: تصویر پایین رو ببینید احتمال صدی به نود میشه...!
فقط ..! L-)یک نکته ای داره که بعدا می گم بشه تون..!

پچ فیکس مشکلات سوییچ هم ریلیز شد...NSP بازی هم اومده ..6 گیگه..سوییچ دارهای مقیم مرکز بشتابید..
(فقط صد حیف که اصل جنس سربازی هست و نیست در کنارمون..! دلم واقعا براش تنگ شده ...:-s)
آخه نینتندو لایف عزیز این نمره کم کردن داشت ..خوشگله پسر صبر میکردی صبح بعد پچ نمره میدادی قربون شکلت..!

یک چیز دیگه هم می خواستم بگم روم نمی شد...
فقط چون یکی از بچه ها اینجا گفت بازی رو نخرید و پول حواله شیطان بزرگ کونامی نکنید ! میگم..
بازی کرک هم شد با حجم 8.5 گیگ اینا..
چون خودتون گفتید من گفتما وگرنه که من حتی فکر این کارهای بد رو هم نمی کنم...!!:^o

آها متای بازی هم آپدیت شدا وا...همچین کشـیــــــــد بالا ...! :D

34_jzic.jpg

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
من اتفاقی دیدم اینو ،اگه اشتباه نکنم کنترا همون بازی هست که برا میکرو اومده بود و ما بهش می‌گفتیم رامبو:D
قبلاً هم گفته بودم اولین بازی ای که باعث شد عاشق دنیای گیم بشم همین بازی رو میکرو بود

در هر صورت این اگه همون بازیه:Dبه شدت خاطرات مارو زنده کرد یادش بخیر ...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب gamespot هم به بازی 6 داد..:((

و famitsu نیز این نمرات رو برای بازی در نظر گرفت...
7/8/8/7 [30/40]

متای بازی نیز یک رتبه تنزل یافت و وارد کانال 6 شد و بر روی عدد کثیف و شیطانی 69 سکنی گزید...
همونطور که می بینید در حال حاضر وضعیت بازی در متاکریتیک به حال مستهجن دراومده...! :(

.. دیگه حال ندارم عکس رو عوض کنم شما گرد شده اش در نظر بگیرید...

گوربابای نمره..من که تا اینجا با بازی خیلی حال کردم..هم آرکید و هم استوری رو تا استیج 4 پیش بردم..
لازم به ذکره که چون روی درجه هارد و وان هیت دای بازی میکنم پیشرفتم اینقدر ضایع بوده..
دلم نمیاد خط hpبزارم اونطوری بازی یک کله تموم میشه...

به نظرم همه چیز بازی اوکی هست الا موسیقی بخش استوری که اصلا حس و حال نداره...
نه خاطره انگیزه نه ریتم داره..هیچ..مثل پف گاو می مونه نه بو داره نه خاصیت...!!:-w
جای تار و کمونچه استاد جیک کافمن واقعا احساس میشه..!

در عوض بخش آرکید این اجازه رو دارید موسیقی رو عوض دکی کنید ..:-bd
سازنده عزیز و بلند مرتبه بازی ! :D نوار ترانه های گلچین کنترا 4 رو مجانی قرار داده ،میتونید رو بازی پخش کنید و نگم براتون چقدر بازی هیجان انگیز و زیبا تر میشه...
من روی استوری خیلی گیم اور شدم تا به اینجا برسم ولی برعکس روی آرکید مرحله 1 که پرفکت، 2 رو هم یدونه تک جون تلفات دادم همین...همه اش هم تت تاثیر ریتم موسیقی اصیل و سنتی کنترا..!

وای مرحله 3 و 4 چقدر قشنگ دراومده..:x
مرحله 4 ترکیب مرحله دوم کنترای 4 هست با گوشت کوب برقی های مرگبار مرحله 7 کنترای اولی ومینی باس مرحله سوم سوپر کنترا به اضافه مراسم مگس کشون کنترای 3...

آها کاراکتر ها هم همون اول آزاد نیستند ..با پیشروی تو داستان آزاد میشن
بیل از این آمریکایی های کله خر احمقه.. خوشم نمیاد ازش.. لنس منطقی و مودبه ولی خب چه میشه کرد تنبون قرمز پاشه !زیاد قابل اعتماد نیست .. مجبورم شدم چند ساعت این دو نره خر رو تحمل کنم.....تا مرحله 3 که ردش کنید آریانای عزیز آزاد میشه...

آریانا \m/ ...احساس می کنم بعد از سال ها در ویدئو گیم به یکی کراش پیدا کردم...:">
دختر دهاتی با موهای وزوزی چرب و چیل..که مانتوی دوخته شده از گونی سیب زمینی هم تنش کرده...زیبا نیست..؟
مثل الوی میمونه ها ..ولی الوی خیلی نچسبه ...:-&

خداییش بدجور به دلم نشسته...;;)عاشق سادگی و معصومیت و شجاعتش شدم... آه آریانا...
ای دختر صحرا ...آریانا...وای آریانا ..های آریانا...8->
جدا چند روزه به سرم زده برم از عشایر و روستاها زن بگیرم...دختر فقط دختر روستا...
از دختر های شهری بیزارم...
کسی دختر تفنگچی، آشنا به ویدئو گیم که شیرینی خورده کسی نباشه تو دست و بالش ..منظورم اینه تو آشناهاش نداره...؟
جهازم نمی خوام...!! الان نرید عمه بزرگ پدر زن دایی تون رو معرفی کنید که دوره احمد شاه تیر می انداخته..!! x_xجوون باشه..

آریانا باهام کاری کرده که اگه خدا بخواد بعد ماه رمضون مامانم رو برمی دارم میرم کوه های اطراف تهران دنبال عروس...!!
فقط امیدوارم مرحله بعدی لوسیا باز نشه و گند بزنه تو بخت و ازدواج من بره..!! [-(

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اینقدر فضا رومانتیک شد یادم رفت چی میخواستم بگم ..
دو مسئله رو می خواستم عرض کنم خدمت تون ، اول اینکه عزیزان، لامپ جلو در تاپیک سوخته ! تاریکه ..میایید تو بپایید کله نشید..

دوم اینکه کد کونامی رو یاد نکنید..! یعنی به یاد دارید دیگه..

🕹️ بالا بالا پایین پایین چپ راست چپ راست A B استارت 🕹️

توی پلی استیشن میشه دایره ضربدر..

اینو وقتی منو بالا نیومده یعنی در همون اثنا که داره c آتشین رو می نویسه وارد کنید...

هم اچیومنت داره هم پول میده هم یک آیتم خاطره انگیز! باز میشه داخل فروشگاه و هم اون ترانه های کلاسیک باز میره..!
یک خورده زدنش سرعت عمل می خواد ولی مطمئنم شما دوستان عزیز متقلب از پسش بر می آیید ..!
برید که راضی باشید...خدافظ..!!:-h

picture1_62dq.jpg

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
خب gamespot هم به بازی 6 داد..:((

و famitsu نیز این نمرات رو برای بازی در نظر گرفت...
7/8/8/7 [30/40]

متای بازی نیز یک رتبه تنزل یافت و وارد کانال 6 شد و بر روی عدد کثیف و شیطانی 69 سکنی گزید...
همونطور که می بینید در حال حاضر وضعیت بازی در متاکریتیک به حال مستهجن دراومده...! :(

.. دیگه حال ندارم عکس رو عوض کنم شما گرد شده اش در نظر بگیرید...

گوربابای نمره..من که تا اینجا با بازی خیلی حال کردم..هم آرکید و هم استوری رو تا استیج 4 پیش بردم..
لازم به ذکره که چون روی درجه هارد و وان هیت دای بازی میکنم پیشرفتم اینقدر ضایع بوده..
دلم نمیاد خط hpبزارم اونطوری بازی یک کله تموم میشه...

به نظرم همه چیز بازی اوکی هست الا موسیقی بخش استوری که اصلا حس و حال نداره...
نه خاطره انگیزه نه ریتم داره..هیچ..مثل پف گاو می مونه نه بو داره نه خاصیت...!!:-w
جای تار و کمونچه استاد جیک کافمن واقعا احساس میشه..!

در عوض بخش آرکید این اجازه رو دارید موسیقی رو عوض دکی کنید ..:-bd
سازنده عزیز و بلند مرتبه بازی ! :D نوار ترانه های گلچین کنترا 4 رو مجانی قرار داده ،میتونید رو بازی پخش کنید و نگم براتون چقدر بازی هیجان انگیز و زیبا تر میشه...
من روی استوری خیلی گیم اور شدم تا به اینجا برسم ولی برعکس روی آرکید مرحله 1 که پرفکت، 2 رو هم یدونه تک جون تلفات دادم همین...همه اش هم تت تاثیر ریتم موسیقی اصیل و سنتی کنترا..!

وای مرحله 3 و 4 چقدر قشنگ دراومده..:x
مرحله 4 ترکیب مرحله دوم کنترای 4 هست با گوشت کوب برقی های مرگبار مرحله 7 کنترای اولی ومینی باس مرحله سوم سوپر کنترا به اضافه مراسم مگس کشون کنترای 3...

آها کاراکتر ها هم همون اول آزاد نیستند ..با پیشروی تو داستان آزاد میشن
بیل از این آمریکایی های کله خر احمقه.. خوشم نمیاد ازش.. لنس منطقی و مودبه ولی خب چه میشه کرد تنبون قرمز پاشه !زیاد قابل اعتماد نیست .. مجبورم شدم چند ساعت این دو نره خر رو تحمل کنم.....تا مرحله 3 که ردش کنید آریانای عزیز آزاد میشه...

آریانا \m/ ...احساس می کنم بعد از سال ها در ویدئو گیم به یکی کراش پیدا کردم...:">
دختر دهاتی با موهای وزوزی چرب و چیل..که مانتوی دوخته شده از گونی سیب زمینی هم تنش کرده...زیبا نیست..؟
مثل الوی میمونه ها ..ولی الوی خیلی نچسبه ...:-&

خداییش بدجور به دلم نشسته...;;)عاشق سادگی و معصومیت و شجاعتش شدم... آه آریانا...
ای دختر صحرا ...آریانا...وای آریانا ..های آریانا...8->
جدا چند روزه به سرم زده برم از عشایر و روستاها زن بگیرم...دختر فقط دختر روستا...
از دختر های شهری بیزارم...
کسی دختر تفنگچی، آشنا به ویدئو گیم که شیرینی خورده کسی نباشه تو دست و بالش ..منظورم اینه تو آشناهاش نداره...؟
جهازم نمی خوام...!! الان نرید عمه بزرگ پدر زن دایی تون رو معرفی کنید که دوره احمد شاه تیر می انداخته..!! x_xجوون باشه..

آریانا باهام کاری کرده که اگه خدا بخواد بعد ماه رمضون مامانم رو برمی دارم میرم کوه های اطراف تهران دنبال عروس...!!
فقط امیدوارم مرحله بعدی لوسیا باز نشه و گند بزنه تو بخت و ازدواج من بره..!! [-(
فقط بانو Lucia :D

• Love
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
5-min_(1)_okkl.png

بچه ها پول در آوردن داخل بازی برای شما هم اینقدر سخته ، یا فقط من داخل این بازی اینقدر مفلس و درمونده ام...من که در نهایت این سه تا کاراکتر رو آزاد کردم ..ولی خب خیلی زمان برد و خیلی عرق ریختم و گاها چند باری هم وقتی بلند شدم قطره های خون روی نشیمنگاه صندلیم مشاهده کردم ...!!

حالااگه شما هم به سرتون زد که آزادشون کنید دو تا نکته رو درنظر بگیرید ..خب اول که باید بازی رو تموم کنید بعد تشریف ببرید فروشگاه و با قیمت گذاری متورم بازی چشم تو چشم بشید..تصویرش بالاتر هست هر کدوم 8000 چوق آب می خورن براتون...

حالا اینو در نظر بگیرید که اگه بازی رو روی حالت وان هیت و درجه سخت بازی کنید انتهای مرحله بین 200 تا 300 تا بهتون پوینت میده...
دیگه خودتون با یک حساب سر انگشتی پیدا کنید زن سابق آقای پرتقال فروش رو ..

من بس که مراحل بازی رو تکرار کردم ،انگشتای بیل و آریانا و خودم دیگه پوست داد اینقدر تیر در کردیم ..!
چالش ها رو هم تقریبا 90 درصد طلا کردم و پولش رو به جیب زدم ولی مگه پول جمع میشه سگ مصب..
الان می خوام درجه سختی جدید و مود اسپید ران رو آزاد کنم فکر کنم روی هم 20 یا 30 هزار تا بخواد با این حقوق کارگری...

نکته دوم اینکه از آزاد سازی این عزیزان به شدت پشیمون شدم کاش پولم رو میدادم ترانه کلاسیک می خریدم..
اگه یادتون باشه تیر های این دوستان در کنترا هارد کورپس با سری اصلی فرق میکرد واینجا هم گوله هاشون کمی تا قسمتی متفاوته..

این تفاوت رو درون تیر s لوسیا و تیر c آریانا و m و l اون یارو گندهه دیدیم یا قراره ببینید...ولی اینجا دیگه شورش در اومده بویژه روی شخصیت براد فنگ..چون مثلا برای فنگ یا همون گرگه گلوله ها اینقدر برد کوتاهی دارند که بهترین تیر شما همون تیر پیش فرض بازی هست.. براونی باز بهتره..شینا اوکی هست..

هیچی دیگه ماشین گان شما قلقلی هست و گوله پاشیدنی شارژی هست..لیزر حلقوی..هومینگ لانچر هم اصلا یک چیز دیگه هست.. حتی آتش هم در حد نیم متر جلوتر از کاراکتر شما افروخته میشه...اینطوری براد فنگ تبدیل میشه به سخت ترین شخصیت برای بازی کردن...
شاید بعضی هاتون این تیر ها رو بیشتر بپسندید که خب هیچی ..ولی سلیقه من نیستند...
تیر فقط لیزری درجه دو...کاراکتر هم فقط بانو آریانا..!

من هنوز چالش های این 3 تا شاسگول رو نتونستم تموم کنم..
بازی کردن با این ارتش سرسخت خیلی سخت تره و چالش های جدید براتون باز میکنه ..لاکردارها حتی دابل جامپ هم ندارن..

به نظرم اول اونی رو که بیشتر از همه دوست دارید آزاد کنید بقیه پول هاتون رو خرج چیزهای دیگه بکنید...
اشتباه من رو نکنید که یک کله صبح و شب عرق بریزید تا پول آزادی یک سگ رو جور کنید ! یا کراش قدیمی تون که دیگه هم هیچ حسی بهش ندارید ! بعد بخوره تو ذوقتون... گفتم اینها رو بگم که مشمول ذمه شما نباشم...

بچه ها راستی توجه می نمایید لباس های شینا چقدر زیاد شده...بانو قدیما اینقدر عفیفه نمی نمود و سعی در رعایت حجاب نداشت...!!

آپدیت : راه پولدار شدن رو پیدا کردم...آقا بیایین 7500 تا جمع کنید و آیتم کونامی کد یا همون 30 جون معروف رو بخرید...قبلش کد کونامی رو باید زده باشید تا به فروشگاه این آیتم اضافه بشه...بعد بپرید تو آرکید و 30 جونه و بازی هم سخت و وان هیت...
من تا جایی که جون داشتم یک کله رفتم آخر استیج 6 زورم به بیگ فاز نرسید..بعد که مردم حدود 5700 تا بهم پوینت داد ..تقریبا چهل دقیقه بازی کردم..
رفتم موسیقی کسلوانیا رو خریدم و انداختم رو بازی ...
موسیقیش خیلی خوبه ولی بعضی ترک هاش روی بازی انگار نمی شینه چون کنترا خیلی تند تره ولی کسلوانیا بعضی جاها موسیقش ترسناکه اونجاهاش رو فاکتور بگیریم خیلی خوب بود ..موسیقی هنگام باس فایت هاش معرکه بود...
باز 6000 تا دیگه جمع کردم موسیقی کلاسیک کنترا رو خریدم دیگه بازی محشر شد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر