Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
پس اینطور که معلومه بالای 20 تا از کمیک های DC -- داستان Death of the family رو دارن !

حالا ما چپ و راست دانلود میکنیم بازم غر میزنیم چقدر زیاده

این خارجی ها اشکشون در نمیاد سر همچین Crossover هایی ؟ :d خدا - اودلار میشه قیمتش ! :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرهود این سری Ultimate Comics رو میخونی ؟؟ میگن سری بد نیستی برای اسپایدی !

من از Ultimate بدم میاد چون بخاطر انیمیتد سری این سونی زد سری Spectacular رو قطع کرد بعد خرید حق پخش اسپایدی :| اصلا آرمان های من اجازه خوندن اون رو نمی ده . بعد سری Ultimate کلا فرق های زیادی داره با Amazing آشنایی ندارم دیگه زدیم تو کار همین Superior . نه من مطمئنم دوباره خوب میشه ولی مشکل اینجاست میخوان کشش بدن الکی تا اون موقع :| این شماره 3 رسما کشمش پلو بود .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من از Ultimate بدم میاد چون بخاطر انیمیتد سری این سونی زد سری Spectacular رو قطع کرد بعد خرید حق پخش اسپایدی :| اصلا آرمان های من اجازه خوندن اون رو نمی ده . بعد سری Ultimate کلا فرق های زیادی داره با Amazing آشنایی ندارم دیگه زدیم تو کار همین Superior . نه من مطمئنم دوباره خوب میشه ولی مشکل اینجاست میخوان کشش بدن الکی تا اون موقع :| این شماره 3 رسما کشمش پلو بود .

باو این مسخره بازی ها چی چیه برو بخون لذت ببر :d برای اطلاعات هم من خودم خیلی خیلی کچل تر از خودت هستم وگرنه بهت میگفتم ولی خب با یه ویکی و یا رفتن تو خود سایت مارول کم و بیش چیزهایی از دنیای Ultimate یاد میگیری :d چون واقعا الان رفته جز کمیک های خیلی خوب مارول و حیف هست اگه از دستش بدی :d

اسپایدرمن برتر هم قولت میدم وضعش از اینی هم که هست بدتر میشه مگه اینکه یه نویسنده دیگه و کلا یه فکر دیگه بحالش بکنند که یکم غیر منتظره هست .

پ.ن : تحمل کردن تا چند روز دیگه بتمن 17 واقعا دیگه داره خفقان اور میشه :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این Red Lanterns ها ارزش دانلود داره یا نه ؟؟ خوب هستند یا نه ؟؟

لطفا یه کمکی بنید بگید از این 3 تا سری کدوم بهتر و قشنگ تر هست :

GREEN LANTERNS CORPS - BATGIRL- RED LANTERNS

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آخرین بازی که IGN به یه کمیک امتیاز 10 داد رو یادم نمیاد ...

بتمن 17 - هر چی که میخواستید بود و بیشتر !

A MASTERPIECE

به هیچ عنوان نزارید هیچ کس هیچ نکته ای ( حتی غیر مهم ) رو براتون اسپویل کنه از این شماره ، به هیچ عنوان دربارش تحقیق نکنید و نقد ها رو هم نخونید ، مستقیم برید سراغش که بعید میدونم حالا حالا ها ، دوباره شاهد همچین کمیک درجه یکی باشیم ....

( حتی نکات نقد رو هم از عکس حذف کردم ، صفر صفر برید بخونید این شماره رو ...)

48415118145620200706.jpg

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
خب ما میخواستیم یه نقد کلی با اعضاء بریم زودتر از ign که متأسفانه بازم زودتر از ما عمل کرد، البته جمع کردن بچه ها برای نوشتن همزمان کار آسونی نیست. ولی تا یه ساعت دیگه منتظر نقد ویژه برای این شماره از فانتزی کمیک باشید.
پ.ن: یعنی عمرن تا هفته پیش ign اینقدر سریع نمیزد نقداشو، تا ما 2 هفتس اراده کردیم زودتر از این سایت بزنیم حالا برای من زرنگ شدن:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تا امشب جدید ترین و قابل خوندن ترین کمیک های این هفته و ماه رو میرارم تو تاپیک با کمی توضیحات :d و یه نقد کلفت از Batman #17 :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر