Cod4 XboxLive Tournament

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
Call Of Duty4
Cod4 Online
Tournament

مسابقات به مدیریت بچه ها در xboxlive برگزار می شود و فعلا به صورت free هستش.
قوانین نهایی مسابقات که اعضای شرکت کننده باید به طور جد انها را رعایت کنند :

1. استفاده از Grenade Luncher یا همون Noobtube به هر علت حتی در صورت عدم برخورد ممنوع است و در صورت مشاهده توسط داور آن بازیکن یک دوره از مسابقات محروم می شود.

2. استفاده از Claymore , Martydom و همچنین Last Stand به هر علت ممنوع و با متخلف مانند بند 1 رفتار خواهد شد !

3. مسابقات برای هر 2 تیم در دو Map متفاوت برگذار میشود که که هر تیم حق انتخاب 1 مپ دلخواه را دارد . در صورتی که نتیجه ی مسابقه در این دو مپ مساوی شد تیمی که با امتیاز بیشتری از رقیب خود جلو است مپ سوم رو انتخاب میکند !

4. در حال حاضر 6 تیم وخود دارد که به 3 گروه تقسیم میشوند و از هر گروه یک تیم بالا می آید ( مرحله ی اول )

5. از کاپیتان های هر تیم خواهشمند هستم زمان مسابقه را با کلیه ی اعضای تیم اطلاع داده و با داور مسابقات نیز هماهنگ کنند .

6. این بند مخصوص افرادی هست که بیش از حد کمپ می کنند : در صورت مشاهده اگر فردی بیشتر از حد نرمال در یک مکان کمپ کند از یک راند مسابقه توسط داور محروم می شود .
تبصره : البته با توجه به موقعیت بازی , داور میتواند تصمیم بگیرد که کمپ کردن شخص مورد نظر موردی ندارد ( به طور مثال وقتی که یک تیم وظیفه Defend کردن را در بازی دارد و یا همچنین در صورتی که اعضای یک تیم همگی به جز یک نفر کشته شده باشند کمپ کردن ان شخص در صورتی که از حد معقول زیادتر نشود موردی ندارد )

7. در صورت بی احترامی به یک بازیکن و در گیری بین دو بازی کن هر دو نفر یک راند از مسابقه محروم میشوند !

8. در صورت عدم اطاعت هر تیم یا بازیکن از قوانین بالا آن تیم یا شخص مذکور از بازی حذف میشود !

امیدواریم دوستان این قوانین رو رعایت کنند تا مسابقات به خوبی و خوشی به اتمام برسه .

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به به چه حرکت جالب:biggrin1: خسته نباشید همتون مخصوصا مهدی و امیر. البته من دیگه تو این نمی تونم شرکت کنم ولی به همتون خوش بگذره:biggrin1: موفق باشید

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام امیر جان
حرکت جالبی بود ولی همینطور که تو او تاپیک گفتم اکثر cod4 بازهای خوب با این سایت آشنا نیستن
به نظر من اصلا مدیر لازم نیست :biggrin1:
چون اون بچهایی که من دیدم به حرف هیچکی گوش نمیدن
من هستم و خواهم بود تا پایان ترنومنت :smile:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
هنوز برای اطلاعات زود هست ولی کلا این مسابقات به صورت تیمی اداره میشه و برای Cod4 باز ها خیلی حساس خواهد بود.

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
آخ جون! :biggrin1:
منم بازی!
فقط مشکلم اینه که دارم خودمو میکشم تا ADSL زود تر بگیرم ولی مرکزی که میخام ازش بگیرم میگه اون ور 5 ام به خاطر همین شاید از لیگ فیفا انسراف بدم :(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فقط اگه میتونین بنذازینش واسه مرداد ماه. چون توی تیر ماه من خودم و چند تا دیگه از بچه ها (دانشگاهی ها) امتحان میدن هنوز.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من نمیدونم ولی فکر کنم همچین چیزی نشدنیه
اخه اونایی که ما هر روز تو لایو میبینیم به هیچ صراطی مستقیم نیستن

lol
فقط اگه میتونین بنذازینش واسه مرداد ماه. چون توی تیر ماه من خودم و چند تا دیگه از بچه ها (دانشگاهی ها) امتحان میدن هنوز.

احتمالا برای اوایل مرداد می یفته ...

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
مسابقات با حضور حدود 40 50 نفر با شرایط خوب و با پینگ عالی از پنجشنبه برگزار می شود. مسابقات با مرکزیت xboxlive انجام می شود و مثل Fifa از بازیسنتر هدایت نمی شود که با توجه به تعداد زیاد ، امری منطقی است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر