Clive Barker’s Jericho

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
ولی تم بازیش اینجوری که از عکس بر میاد معلومه از ایناس که یه ساعت بازی کنی دل ادمو بزنه.

دموي قابل بازيش تو XBLهست دانلود كن تا بفهمي بازي چه جذابيتي داره به من كه خيلي حال داد شديدا منتظر نسخه اصلي بازي هستم
يك نكته كه خودش باعث جلب گيمر ميشه باس هاي بازي هستند كه واقعا معركه كار شده اند:love:
دوستان لطفا تايپيك نخوابه يك نظري انتقادي بحثي هيچ كي دموي بازي رو انجام نداده فقط من دادم:cheesygri:biggrin1:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
درود
اقا خوش بحالت:(. من که فعلا با گیم پلی دموهاش میسازم و میسوزم :biggrin1:.

west gameمعمولا هر ماه تو dvdتريلرهاش دموي قابل بازي ميذاره من اين ماه رو نخريدم بپرس شايد اين بازي داشته باشه؟
تاريخ انتشار بازي:
pc:Oct 23, 2007

360:Oct 23, 2007

ps3:Oct 23, 2007

همش يك زمان هست:confused::confused::-":-":-"

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خب معمولا نظرات مختلفی در این مورد وجود دارد.مثلا پارسیا که اون دموی قابل بازی نسخه PC که 1.1Gb بود رو دانلود کرده و بازی رو انجام داده ، شدیدا از موشن بلور و اون سیستم کنترل گلوله بازی انتقاد کرده...
پستش هم در خارج از تاپیک است.

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
خب معمولا نظرات مختلفی در این مورد وجود دارد.مثلا پارسیا که اون دموی قابل بازی نسخه PC که 1.1Gb بود رو دانلود کرده و بازی رو انجام داده ، شدیدا از موشن بلور و اون سیستم کنترل گلوله بازی انتقاد کرده...
پستش هم در خارج از تاپیک است.

در كل بازي يك چيز سليقه اي است :biggrin1:و لي من كه مشكلي نديدم:love: من نسخه 360 رو دانلود كردم خيلي بهم حال داد:biggrin1: دوستان اگر كسه ديگه اي دانلود كرده نظراتشو بگه تا انهايي كه دانلود نكردن استفاده كنن:love::biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اقا مشکلی ..... چی بگم/:). هرکی بازی کرده ازش بد نگفته:biggrin1:. خلاصه هر ایرادی داشته باشه میتونه ادم رو در وحشتناک ترین جو ممکنه قرار بده .
.:( البته با قبل از امدن Silent Hill 5 که دیگه شاخص حضور همتون هست ):.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
درود
اقا مشکلی ..... چی بگم/:). هرکی بازی کرده ازش بد نگفته:biggrin1:. خلاصه هر ایرادی داشته باشه میتونه ادم رو در وحشتناک ترین جو ممکنه قرار بده .
فریدون(درست گفتم؟:cheesygri)جان
والا منم خودم فکر میکردم بازیش خوب باشه اما دموش که رو PSN اومده بود رو گرفتم خیلی بی خود بود واقعا کسل کننده بود...حداقل ترسناک هم نبود.....
اون سیستم کنترل گلوله مربوط به یکی از کاراکتر هاست که اگه یادم باشه اسمش Black بود که Sniper بود وقتی شلیک میکرد دوربین in bullet میشد:) که راحت می تونستی با همون یه فشنگ 3-4 نفری رو نفله کرد ...که خیلی بی خود بود یعنی بازی فوق العاده راحت میشد...تنها تنوع تو گیم پلیش یه چیزی مثل God of War بود که یه سری دکمه ظاهر میشد باید به موقع اونا رو میزدی....در غیر این صورت چیز خاصی بازیش نداشت....
در هر صورت این دمو بود نمیشه زیاد ازش انتظار داشت ولی اگه بازیش همین طوری باشه که.....
آدم هف لایف 2 ، هی لو ، بایوشاک و...بازی کرنه این دیگه اصلا تو چشم نمیاد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
چیزی به انتشار بازی نمونده گفتم از بیکاری در بیام و یکم با اعضای Omega Team اشنا بشین.

پدر Paul Rawlinga
سمت: پزشک، کشیش
اسلحه اصلی: Faith & Destiny- Dual. 357 Caliber Automatic Pistols With Modular Ammo.
قدرت ویژه: Exorcism Magic. Ghost Heal and Vlad's Curse.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Abigail Black
سمت: LT.
اسلحه اصلی: 7.62mm Flash Tought Semd-Auto Sniper- System.
اسحله جانبی: 40mm Under Barrel Grenade Luncher.
قدرت ویژه: Telekinetic .

شرمنده دیگه. فقط همین دو نفر رو مشناسم.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
نسخه pc اين بازی از سايت pc zone uk نمره نه چندان خوب 6.8 رو کسب کرد و نسخه ps3 اين بازی هم
از سايت pelit نمره 6.0 رو کسب کرد.
گويا زياد بازی به مزاج بعضی ها خوش نيمده . فکر نکنم امتياز 360 هم از لهاظ میيانگين بيشتر
از 8.0 بشه.من رو اين بازی حساب ويژه ای باز کرده بودم:(

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
فریدون(درست گفتم؟:cheesygri)جان
والا منم خودم فکر میکردم بازیش خوب باشه اما دموش که رو PSN اومده بود رو گرفتم خیلی بی خود بود واقعا کسل کننده بود...حداقل ترسناک هم نبود.....
اون سیستم کنترل گلوله مربوط به یکی از کاراکتر هاست که اگه یادم باشه اسمش Black بود که Sniper بود وقتی شلیک میکرد دوربین in bullet میشد:) که راحت می تونستی با همون یه فشنگ 3-4 نفری رو نفله کرد ...که خیلی بی خود بود یعنی بازی فوق العاده راحت میشد...تنها تنوع تو گیم پلیش یه چیزی مثل God of War بود که یه سری دکمه ظاهر میشد باید به موقع اونا رو میزدی....در غیر این صورت چیز خاصی بازیش نداشت....
در هر صورت این دمو بود نمیشه زیاد ازش انتظار داشت ولی اگه بازیش همین طوری باشه که.....
آدم هف لایف 2 ، هی لو ، بایوشاک و...بازی کرنه این دیگه اصلا تو چشم نمیاد.

اره كنترلش خيلي زاقارت بود:cheesygri:laughing::laughing:
بازي يك كم راحت هستش ولي خوب اين دمو هستش ونميشه نظر داد بايد صبر كرد تا ببينيم چي از اب در مياد!!!!!
اين هايي كه شما گفتي اگه كسي بازي كنه تا چند سال ديگه هيچ بازي fpsديگه اي بهش حال نميدع تا شماره بعدي اين بازيها در بياد:laughing::laughing::love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر