Catherine | Xbox 360

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
NTSC-UC هم داره؟ یا این نسخه J که اومده رو UC هم کار میکنه؟
NTSC-U داره NTSC-J هم داره اولی انگلیسی هست و دومی ژاپنی و هرکدوم همن روی کنسول های منطبق با ریجنشون اجرا میشن.
آخه این یه قانونه . هیچ بازی یا فیلم سینمایی حق نشان دادن این جور چیز ها رو به صورت کامل و بی پرده نداره و اگه این کار رو بکنه حق پخش بهش نمیدن .
شما احیانا GTA IV: Episodes From liberty City رو بازی کردی؟! توی یکی از قسمت هاش یه مرد رو با برهنگی کامل و واضح نشون میده.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
شما احیانا GTA IV: Episodes From liberty City رو بازی کردی؟! توی یکی از قسمت هاش یه مرد رو با برهنگی کامل و واضح نشون میده.
اون فرق میکنه R* یکی از قویترین کمپنی های جهانه به اون کسی نمیتونه گیر بده تازه اونم مرد بود مشکلی نداشت که :d
حالا ایسن بازی مشکلش چیه همین کاترین خانوم از این کارا میکنه یا کلا جماعت این کاره اند :d
ولی از آواتاره شانگ تسونگ :d معلومه که خبراییه :d

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
NTSC-U داره NTSC-J هم داره اولی انگلیسی هست و دومی ژاپنی و هرکدوم همن روی کنسول های منطبق با ریجنشون اجرا میشن.

کجاش بود من بادم نیس:D
همون تیکه که با زن ـــه تو کلوپ میرقصیدی بعد ...؟!:D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آخه این یه قانونه . هیچ بازی یا فیلم سینمایی حق نشان دادن این جور چیز ها رو به صورت کامل و بی پرده نداره و اگه این کار رو بکنه حق پخش بهش نمیدن .
Let's Play Heavy Rain !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اين قانون رو كي نوشته؟
فارنهيت
گاد او وار ...
ويچر ...
جي تي اي ...
singles ...
??
-------------------------
فيلم هم اگه ميخواي برو فيلم anti christ رو ببين ...
يا يه چندتا فيلم ديگه كه حضور ذهن ندارم الان اسماشون رو ...
deep throat ...
نمونه بازي و فيلم زياده !!

• Like
Reactions: Molana

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
اين قانون رو كي نوشته؟
فارنهيت
گاد او وار ...
ويچر ...
جي تي اي ...
singles ...
??
-------------------------
فيلم هم اگه ميخواي برو فيلم anti christ رو ببين ...
يا يه چندتا فيلم ديگه كه حضور ذهن ندارم الان اسماشون رو ...
deep throat ...
نمونه بازي و فيلم زياده !!

کوروش جون خوب آمارایی داری ها !:(
:d
من از بازیش قطع امید کردم ...

• Like
Reactions: koorosh sh

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
اگه بازی چیز نبود هیچکس حتی نمیدونست اصلا این بازی چی هست حالا خوبه که به منزله همین چیز گیم خورای ایرانی میرن میخرنش و از گیم پلی لذت میبرن:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
شما مثل این که اصلا خبر نداری چه خبره مگه ایرانه که اجازه حق پخش ندن . پس درجه سنی برای چیه . در ضمن این غیر اخلاقی و غیر اسلامی رو خیلی خیلی خوب اومدی . باز هم کار کار اینگیلیساست البته آمریکا . اسرائیل . فرانسه . آلمان . و تمامی کشورهای جهان میخواهند ما را با ترویج بازی های ضد اسلامی خراب کنند و به جهنم بپرورانند...............=))

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شما مثل این که اصلا خبر نداری چه خبره مگه ایرانه که اجازه حق پخش ندن . پس درجه سنی برای چیه . در ضمن این غیر اخلاقی و غیر اسلامی رو خیلی خیلی خوب اومدی . باز هم کار کار اینگیلیساست البته آمریکا . اسرائیل . فرانسه . آلمان . و تمامی کشورهای جهان میخواهند ما را با ترویج بازی های ضد اسلامی خراب کنند و به جهنم بپرورانند...............=))
هرچي هم كه باشه توهين به عقايد عده اي كار درستي نيست ...
نظر ايشون محترمه

• Like
Reactions: Gunners Trust

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
هرچي هم كه باشه توهين به عقايد عده اي كار درستي نيست ...
نظر ايشون محترمه

دقیقا ً !
متاسفانه به پست قبلیت اعتبار دادم و سایت نمیذاره به این پست دوباره اعتبار بدم !
:(
من هرگز نمی تونم روزی رو تصور کنم که ما ایرانیا یاد بگیریم به نظرات و عقاید همدیگه احترام بذاریم !
در هر حال با اطلاعاتی که تا الان از بازی گیرم اومده هنوز نتونسته جذبم کنه و نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ولی اگه در ایران هم منتشر بشه و نقدهای پرجزئیاتتری بخونم شاید نظرم عوض بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر