Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
hossein me
اره رفیق از تو داشبورد میشه ویبره رو غیر فعال کرد

دوستان من تو چپتر 4 همونجا که باید یه دکمه رو فشار بدی وبعد از تیغ ها رد بشی و از در هم عبور کنی موندم
دوستان تو فحات قبل توضیخ دادن من هم عمل کردم ولی نتیجه نداده
دوستان گفتن برو بغل در و بعد اتیش رو فعال کنی و بعد با خنجر بزن ولی از بغل در حتی با اتیش خنجر به اون دکمه نمیرسه از خود قیمت تیغ هم هم میزنم حنجر میرسه در هم باز میشه ولی بلافاصله توسط تیغ ها فدا میشم:)
کمک کنید

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
hossein me
اره رفیق از تو داشبورد میشه ویبره رو غیر فعال کرد

دوستان من تو چپتر 4 همونجا که باید یه دکمه رو فشار بدی وبعد از تیغ ها رد بشی و از در هم عبور کنی موندم
دوستان تو فحات قبل توضیخ دادن من هم عمل کردم ولی نتیجه نداده
دوستان گفتن برو بغل در و بعد اتیش رو فعال کنی و بعد با خنجر بزن ولی از بغل در حتی با اتیش خنجر به اون دکمه نمیرسه از خود قیمت تیغ هم هم میزنم حنجر میرسه در هم باز میشه ولی بلافاصله توسط تیغ ها فدا میشم:)
کمک کنید

برو کنار اون در ، Shadow Magic رو فعال کن بعد از اونجا یه خنجر پرت کن طرف اون اهرم ! اگه نمیرسه ، چند لحظه دکمه رو بگیر ، حتما میرسه ...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
برو کنار اون در ، Shadow Magic رو فعال کن بعد از اونجا یه خنجر پرت کن طرف اون اهرم ! اگه نمیرسه ، چند لحظه دکمه رو بگیر ، حتما میرسه ...

رفیق اتفاقا چند لحظه بگیریم نمیرسه
من کلی وقت گذاشتم و همیشه بعد از فعال کردن Shadow Magic همش دکمه B رو نگه میداشتم که نمیرسید بعد متوجه شدم باید تک چاقو پرت کنم تا برسه
بازم ممنون که جواب دادید

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من تو مبارزه با silver warrior یا همون پن(همون کله بزیه چپتر 10)موندم همینکه جونش به آخر میرسه میره تو هوا دو تا تیغه چرخون به سمتم میفرسته (قاعدتا باید دکمه X رو بزنم ولی اتفاقی نمیفته) تیغه بهم میخوره یارو دوباره جون میگیره لطفا کمک کنید رفته رو اعصابم

آخرین ویرایش:

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
سلام
من تو مبارزه با silver warrior یا همون پن(همون کله بزیه چپتر 10)موندم همینکه جونش به آخر میرسه میره تو هوا دو تا تیغه چرخون به سمتم میفرسته (قاعدتا باید دکمه X رو بزنم ولی اتفاقی نمیفته) تیغه بهم میخوره یارو دوباره جون میگیره لطفا کمک کنید رفته رو اعصابم

سلام
دوست عزیز یه مقدار سخت هست کشتن این غول
من خودم نزدیک میشدم و مرتب با استفاده از پرش دو مرحله ای میپریدم بالا و ضربه میزدم

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلام
من خودم نزدیک میشدم و مرتب با استفاده از پرش دو مرحله ای میپریدم بالا و ضربه میزدم
این آقای I love truth منو خیلی خوب راهنمایی کرد تو این بازی کارش درسته

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
این آقای I love truth منو خیلی خوب راهنمایی کرد تو این بازی کارش درسته

کلا منم تو این غولهاش که میرسیدم اونقد نزدیک میشدم و نمیذاشتم کاری کنه یا بالا بره چیزی بپرتونه و ...
این اقای I love truth نه تنها کارش درسته، بلکه با آواتارشم کلی حال کردم:x

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
سلام
من با مبارزه با همین غول (سیلور واریور) هیچ مشکلی ندارم ولی مسئله اینجاست که وقتی جونش به آخر میرسه یه انیمیشن نشون میده که غوله میخوره زمین بعد بلند میشه تو هوا دو تا تیغه به هم میچسبن به حالت گردون به سمت من میان تو این مرحله نمیدونم باید چکار کنم هزار تو فیلم از یوتیوب دیدم که گابریل تیغه رو میگره پرت میکنه به سمت خود غوله و کار تمومه ولی من نمیتونم مگه نباید تو این مرحله دکمه X رو بزنیم

Last edited by a moderator:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام
من با مبارزه با همین غول (سیلور واریور) هیچ مشکلی ندارم ولی مسئله اینجاست که وقتی جونش به آخر میرسه یه انیمیشن نشون میده که غوله میخوره زمین بعد بلند میشه تو هوا دو تا تیغه به هم میچسبن به حالت گردون به سمت من میان تو این مرحله نمیدونم باید چکار کنم هزار تو فیلم از یوتیوب دیدم که گابریل تیغه رو میگره پرت میکنه به سمت خود غوله و کار تمومه ولی من نمیتونم مگه نباید تو این مرحله دکمه X رو بزنیم
دوستان اون تیکه دکمه باید درست به موقع زده بشه! QTE سختش هست اونجا.
باید دقیقا وقتی یکی تو اون یکیه بزنین! یه لحظه دیرتر کار تمومه! خودم اونجا رو دو-سه بار رفتم....
اگه درست بزنین همون تیغه رو میگیره و....

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
سلام

دوست عزیز بعضی اوقات اون دایره بزرگتر خیلی سریع کوچک میشه و شما باید یه مقدار زودتر یکی از دکمه های X,B,Y,A رو بزنی

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
از دوستانی که کمک کردن واقعا ممنونم بالاخره موفق شدم این سیلور واریور رو شکست بدم
هر چند که یه اخطار از ناظم گرفتم :d

HD360

کاربر سایت
Dec 30, 2010
1
سلام به همه دوستان اقایون یکی کمکم کنه من الان رسیدم به این مرحله که عکسش هم میزارم نمیدونم دیگه باید چیکار کنم کمکم کنید بگین من چیکار باید بکنم تو این مرحله
5s3evgbae7no0pjebzn.jpg

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام باید بری به یکی از جزیره های سمت راستی اونجا یه غار هست .میری ته غار می پیچی سمت راست
چند تا از موجودات که روی زمین میخزن میرن تو تابوت وقتی کشتیشون یه لوح گیرت میاد بر میگردی همینجا لوح میزاری سر جاش دست مجسمه سنگی تکون میخوره میری برای به دست آوردن لوح دوم و در نهایت مبارزه با همین غولی که من باهاش مشکل داشتم

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان
رسیدم یه پازل که وسط یه اتاقه...شبیه یه ستون هستش....رو ستونه 3 تا دایره هست یکیش باز میشه میرم دشمنارو میکشم برمیگردم اون دوتاش چیکار کنم که میگه با RT میشه تکونشون داد...ولی موقعی که میزنم پیغام میده که باید یه چیزی رو پیدا کنم تا بتونم باهاش کار کنم و حرکت نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر