Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
هر کدوم از رنگها یک کار رو انجام میده مثلا یکی اون سکوها رو فعال میکنه و یکی دیگه تیغها رو غیر فعال میکنه شما باید هر رنگ رو که به دست میاری از اون برای به دست آوردن رنگ بعدی استفاده کنی و وقتی دو یا سه رنگ رو به دست آوردی باید ببینی برای به دست آوردن رنگ بعدی به ترتیب چه موانعی بر سر راه شما هست و به همون ترتیب رنگها رو بچینی
ممنون از لطفت برادر
حالا هم آخرین مرحله هستم:d وقتی اونو میرنیم بی حال میشه بار اول راحت از دایره ها ی قرمز و آبی عبور کردم و رسیدم بهش اما بار دوم واقعا سخته! دایره ها میچرخه :(

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
ممنون از لطفت برادر
حالا هم آخرین مرحله هستم:d وقتی اونو میرنیم بی حال میشه بار اول راحت از دایره ها ی قرمز و آبی عبور کردم و رسیدم بهش اما بار دوم واقعا سخته! دایره ها میچرخه :(

برای عبور از هر کدوم از دایره ها باید یکی از مجیکها فعال باشن

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
برای عبور از هر کدوم از دایره ها باید یکی از مجیکها فعال باشن
منم دقیقا همین کارو میکنم اما دایره ها میچرخن و میرن توهم خیلی سخته نمی دونم دیگه چیکار باید بکنم اعصابم سر این یه تیکه خورد شد...

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
منم دقیقا همین کارو میکنم اما دایره ها میچرخن و میرن توهم خیلی سخته نمی دونم دیگه چیکار باید بکنم اعصابم سر این یه تیکه خورد شد...
ببین هر وقت می خواستی مثلا از رنگ آبی بری به رنگ قرمز باید اول بپری بالا سریع رنگ آبی رو به رنگ قرمز تغییر بدی این کارو بکنی راحت می تونی بری :d اما وقتی داشتی رنگ رو توی هوا تغییر می دادی اصلا به اون طرف نرو اگه توی همون قسمت باشی هیچ اتفاقی برات نمی یفته و این ور اون ور پرت نمی شی :d .

• Like
Reactions: The Hoss

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
با سلام
با تمامی بی وقتی و شلوغی سرم بلاخره بازی رو تموم کردم . بس بسیار حال داد !:d
میرسیم کمی به نقد بازی .
بازی تقریبا از همه نظر کامل و بی نقص بود ... اما در مواردی اشتباه کوچیک سازنده ها باعث اعصاب خوردی میشد!.
من که از بچگی کسلوینیا بازی میکردم(میکرو-سگا-پلی1 و 2)، این بازی یه ریبوت کامل و منطقی بود .
نقاط قوت :
گرافیک تکنیکی و هنری بسیار عالی، صداگذاری خوب،موسیقی دلنشین،کنترل مناسب،گیمپلی متنوع،کمبوهای زیاد،داستان گیرا و از همه مهم تر پایانی بسیار شوک آور!
نقاط ضعف :
زاویه دوربین آزاردهنده در بعضی مراحل ،فریم ریت کم و غیر ثابت.
در کل این بازی اینقدر خوبی داره که بدی های اون اصلا به چشم نیاد . بازی رو به همه پیشنهاد میکنم و بسیار منتظر اعلام ساخته شدن شماره های بعدی اون هستم!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
با سلام
با تمامی بی وقتی و شلوغی سرم بلاخره بازی رو تموم کردم . بس بسیار حال داد !:d
میرسیم کمی به نقد بازی .
بازی تقریبا از همه نظر کامل و بی نقص بود ... اما در مواردی اشتباه کوچیک سازنده ها باعث اعصاب خوردی میشد!.
من که از بچگی کسلوینیا بازی میکردم(میکرو-سگا-پلی1 و 2)، این بازی یه ریبوت کامل و منطقی بود .
نقاط قوت :
گرافیک تکنیکی و هنری بسیار عالی، صداگذاری خوب،موسیقی دلنشین،کنترل مناسب،گیمپلی متنوع،کمبوهای زیاد،داستان گیرا و از همه مهم تر پایانی بسیار شوک آور!
نقاط ضعف :
زاویه دوربین آزاردهنده در بعضی مراحل ،فریم ریت کم و غیر ثابت.
در کل این بازی اینقدر خوبی داره که بدی های اون اصلا به چشم نیاد . بازی رو به همه پیشنهاد میکنم و بسیار منتظر اعلام ساخته شدن شماره های بعدی اون هستم!
شما منتظر دوتا DLC باش که می خواد عرضه بشه، یا پولاتونو جمع کنین یا روش های مختلف الاضلاع به کار ببرید برای بازی کردن DLC ها.:d
به گفته ی سازنده داستان رو بیشتر شرح خواهند داد این محتواهای الحاقی.

soheilbalaaaa

کاربر سایت
Mar 29, 2010
24
سلام دوستان همگی خسته نباشید . من اونجایی که 1 غول گنده که تیکه های کوه بهش میچسبه گیر کردم . همش بهم سنگ پرتاپ میکنه ( لطفا کمک کنید )

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
عجب بازی هست :d . من همین اولش گیرم :d:d . اقا این غول دومی را چطوری باید کشت اول باید بزنیش بعد RT بزنی بپری روش ذیگه باید چیکار کرد منو میگیری میندازه زمین مشت و لگد میزنه بهم ؟

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
عجب بازی هست :d . من همین اولش گیرم :d:d . اقا این غول دومی را چطوری باید کشت اول باید بزنیش بعد RT بزنی بپری روش ذیگه باید چیکار کرد منو میگیری میندازه زمین مشت و لگد میزنه بهم ؟

وقتی میپره پشتش دو تا دایره می بینی که یکی ثابت و دیگری در حال کوچیک شدن هست وقتی دایره بزرگتر به اندازه ای کوچیک شد که داخل دایره ثابت قرار گرفت شما باید فورا یکی از کلیدهای A ،B ،X و یا Y رو بزنی

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
چطوری باید این کارو بکنم ؟
یادم نیست یا LT بود یا RT وقتی سنگه بهت نزدیک میشه یه مقدار برات برق می زنه :d اگه همون دکمه رو که بهت گفتم بزنی و سنگو بچر خونی به طرفش پرت می کنه . همین :d

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
سلام .

منم همینجا گیر کردم یعنی غول دوم که میگه Rt بزن بعد میپره روش . حالا ما اومدیم توی فروم و متوجه شدیم که باید چیکار کنیم ولی خداییش کسی که بار اولش هست که داره بازی میکنه و کاری هم به فروم و راهنمایی از دیگران نداره آخه از کجا باید بفهمیم که موقعه ای که دایر بزرگ اندازه دایره کوچیکه میشه باید یه دکمه بزنیم ؟

نه یک راهنمایی تو بازی هست نه چیزی من الان دقیقا 2 روز بود که نمیدونستم چیکار کنم و گیر کرده بودم .البته شاید بازم نتونم ردش کنم . حالا بریم ببینیم چی میشه

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان جان من کمک کنید

یه مرحله هست دختره رو کوله غوله هست و میگه برای فعال کردن یه مجسمه باید 3 تا کریستال تاریک پیدا کنیم...من دوتاشو پیدا میکنم ...بعد میرسم به یه چیزی شبیه دایره که رفته تو زمین و پیغام میده که یه قدرت رو آپگرید کنم...منم همشو خرج بقیه آپگرید ها کرد
برای اینکه سومیش رو پیدا کنم باید اون دایره تو زمین رو کاریش کنم یا نیازی نیست و سومیش جایه دیگس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر