Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من بازی رو تموم کردم
آیا روشی هست که بشه دموهای بازی رو دید ؟
نه متاسفانه نمیشه جدا دید برای دیدن هر دمو باید مرحله مربوط به اون رد بشه .
تو چپتر هفتم اونجا که یه مینی گیم هست و باید یه توپ هایی را از بالا بندازیم پایین تا مسیری که در زیر هست از رنگ قرمز به سبز تبدیل بشه جی کار باید کرد ؟ من هر کاری میکنم یکی از اونا قرمز باقی میمونه
اینقدر باید انجام بدی تا همشون سبز بشه بعد در سمت چپت باز بشه . از روی این عکس دونه دونه رها کن حل میشه موفق باشی

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
دوستان اون قسمتی که باید با مشت بزنی به اون شی مربعی شکل که توی دیوار هست تا در باز بشه و نیزه ها هم توی زمین بالا و پایین میشن چه جوری میشه رد کرد؟
من L3 رو دویار مزنیم تند حرکت میکنه ولی به در که میرسه در بسته میشه!

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
دوستان اون قسمتی که باید با مشت بزنی به اون شی مربعی شکل که توی دیوار هست تا در باز بشه و نیزه ها هم توی زمین بالا و پایین میشن چه جوری میشه رد کرد؟
من L3 رو دویار مزنیم تند حرکت میکنه ولی به در که میرسه در بسته میشه!

سلام
شما magic shadow رو فعال کن و چاقو پرت کن به دکمه ای که اون طرف در هست

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم امروز بازی رو تموم کردم و میتونم بگم یکی از زشت ترین cut sceneهای پایانی بازیها رو من تو این بازی دیدم. واقعا حیف بود بازی به این کاملی و قشنگی انقدر زشت تموم بشه ولی درکل یکی از بازیهایی بود که فراموش نمیکنم و واقعا با همه چیزش حال کردم.

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
به نظر من کات سین پایانی یکی از زیباترین ها بود.البته در همین ژانر و در همین سبک bit'em up !

در نوع خودش جالب بود .

اما همانطور که عرض کردید به این زودی ها از ذهن ها فراموش نمیشه.
اون هم به خاطر غم و تاریکی ای بود که در طول بازی در دمو ها و موسیقی ها نمایان بود.
(نظرات شخصی بودند)

پایدار باشید

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
باسلام
====
کمک
فکر کنم در چپتر هفت است بعدا از کشتن اون غولی که از الکتریسیته تغذیه میکنه و گرفتم یک کلید قرمز وحل پازل الکترسیته ها وارد اتاقی شدم که یک کله بزرگ در انجا هست و بالای این کله سه تا گردی است روی گردی اول یک سنگ قرمز است که با گرفتن LT اینسنگ فعال میشود و یکی از دربهای سالن را با رنگ قرمز باز میکند وارد اطاق میشوم با چندتا خفاش میجنگم بعد از کشتن خفاشها ته سالن بالای پله ها یک درب هست یک رویش سنگ زرد است اما هیچ کاری نمیشه انجا انجام بدی بیرون هم میای هر کاری میکنی فقط دربی با نور قرمز باز میشه ؟
در ضمن در این سالن چهار پنج درب دیگر هم هست که روی دربها با رنگهای ابی زرد و.... است ممنون میشم کمکم کنید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
باسلام
====
کمک
فکر کنم در چپتر هفت است بعدا از کشتن اون غولی که از الکتریسیته تغذیه میکنه و گرفتم یک کلید قرمز وحل پازل الکترسیته ها وارد اتاقی شدم که یک کله بزرگ در انجا هست و بالای این کله سه تا گردی است روی گردی اول یک سنگ قرمز است که با گرفتن LT اینسنگ فعال میشود و یکی از دربهای سالن را با رنگ قرمز باز میکند وارد اطاق میشوم با چندتا خفاش میجنگم بعد از کشتن خفاشها ته سالن بالای پله ها یک درب هست یک رویش سنگ زرد است اما هیچ کاری نمیشه انجا انجام بدی بیرون هم میای هر کاری میکنی فقط دربی با نور قرمز باز میشه ؟
در ضمن در این سالن چهار پنج درب دیگر هم هست که روی دربها با رنگهای ابی زرد و.... است ممنون میشم کمکم کنید.

جای مورد علاقه ی من هستش اینجا :d

ببین اون جا که وارد میشی اولش یه سری کاشی روی زمین هستش که 4 تا گوشه ی اونارو برات روشن میکنه . شما میری رو یکیشون می ایستی بعد Magic Shadow رو فعال میکنی LT + Left Analog رو میزنی حالا به هر سمتی که لازم بود . باید با سرعت این کارو انجام بدی تا تمام کاشی ها همزمان با هم روشن بشن و در باز شه برات

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چنتا سوال در مورد داستان بازی

1-من متوجه نشدم که آخر بازی چی شد؟اون یارو که باس آخر هم بود اصلا کی بود؟بعدش آخر بازی Zobek که مرده بوده ولی چرا دوباره زنده شد؟گابریل چرا اصلا اینطوری شده بود؟

منون میشم اگه به هموش جواب بدید

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
کمک
من اخرین مرحله چپتر هشت با ان زنه خون اشام مبارزه میکنم(دور و برش از این دراکولا کوچیکها میاد و هر چند ثانیه یکبار به هوا میره یا پرنده میفرسته طرفم یا الکتریسیته به زمین میزنه) بعد از کلی دردسر من خون این زن را کم میکنم یک دمو نشان میده و الکتریسیته به سمت گابریل پرت میکنه بعد گابریل با دست الکتریسیته را میگیره زنه خون اشام میره تو یک فضای دایره شکل که دور خودش درست میکنه و من هرکاری میکنم هر دکمه ای را میزنم هیچیش نمیشه سپس میاد بیرون و خونش دوباره نصفه میشه چند بار این کار را کردم ام اما زنه نمیمیره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
کمک
من اخرین مرحله چپتر هشت با ان زنه خون اشام مبارزه میکنم(دور و برش از این دراکولا کوچیکها میاد و هر چند ثانیه یکبار به هوا میره یا پرنده میفرسته طرفم یا الکتریسیته به زمین میزنه) بعد از کلی دردسر من خون این زن را کم میکنم یک دمو نشان میده و الکتریسیته به سمت گابریل پرت میکنه بعد گابریل با دست الکتریسیته را میگیره زنه خون اشام میره تو یک فضای دایره شکل که دور خودش درست میکنه و من هرکاری میکنم هر دکمه ای را میزنم هیچیش نمیشه سپس میاد بیرون و خونش دوباره نصفه میشه چند بار این کار را کردم ام اما زنه نمیمیره.

باید ازون ضربه های قدرتی بزنی بهش :d
نمیدونم LT+X,Y بود یا RT+X,Y !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
چنتا سوال در مورد داستان بازی

1-من متوجه نشدم که آخر بازی چی شد؟اون یارو که باس آخر هم بود اصلا کی بود؟بعدش آخر بازی Zobek که مرده بوده ولی چرا دوباره زنده شد؟گابریل چرا اصلا اینطوری شده بود؟

منون میشم اگه به هموش جواب بدید
سلام
باس اخر که خود شیطان بود. ولی اینکه زوبک چرا زنده شد رو نمیدونم ولی گابریل به علت کشت و کشتار زیادش و گناهانی که انجام داده بود روحش الوده شده بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
باس اخر که خود شیطان بود. ولی اینکه زوبک چرا زنده شد رو نمیدونم ولی گابریل به علت کشت و کشتار زیادش و گناهانی که انجام داده بود روحش الوده شده بود.

البته فکر کنم ماسکی که روی زمین افتاده بود رو زد به صورتش و اونجوری شد .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کمک
فکر کنم اخر چپتر 4 اون کلاغه که از دهنش تخم مرغ میده بیرون هی من میکشم بازم اون میده بیرون راه خاصی داره؟
باید تخمهایی رو که به طرفت پرتاب میکنه رو پرتاب کنی به سمت خودش،LT رو بزن بعدش آنالوگ سمت راست رو بچرخون

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
منم بازیو تموم کردم ولی اخر بازی خیلی مبهم بود ! zobek به گابریل میگه کمکم کن شیطونو متوقف کنم یا هر دومونو نابود میکنه بعد بهش میگه اگه کمک کنی فانی میشی! ما که نفهمیدیم چی شد !
از برادرانی که داستانو فهمیدن اگه یه توضیح کوچولو بدن ممنون میشم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر