Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

am1374

کاربر سایت
Nov 5, 2010
21
بازیه زیبایی هست بنده چَپتِر (Chapter -مرحله ،قسمت ،چَپ تِر ،به خدا اون چپتره نه کپچر) VIII هستم و سه چَپتر دیگه تا پایان بازی مونده.
مخصوصاً Boss های جالب و سختی داره.از نظر فکری بودن هم که عالیه.
تمام پازلها رو بدون کمک تا الآن رد کردم اما فکر نمیکنم بتونم بدون کمک گرفتن از اسکرول بوکها
در ادامه بازی رو تموم کنم.
روی درجه سختی نرمال بازی سخته چه برسه بخوایم روی سختی بالا بریم.
در کل تاکنون حدود 13 ساعت پای بازی بودم و فکر میکنم تو 2 یا سه ساعت دیگه تموم بشه.

بعد از جهنم دانته(Dante's Inferno ) و دارک سایدرز(DarkSiders ) تنها بازی ای بود که باهاش حال کردم.

پایدار باشید
بیشتر از 3 ساعت این مرحله های آخر خیلی فکریه!
البته برای من اینجوری بود...

nomad08

کاربر سایت
Dec 14, 2008
113
نام
علي
سلام
منم چند وقتیه بازی رو گرفتم ولی یه جاش گیر کردم
اونجا که با دختره(کلودیا بود؟!) باید کریستال ها رو پیدا کنیم من 3 تاش رو پیدا کردم ولی چهارمی اصلا نیستش همه جا رو گشتم می شه کمکم کنید؟

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
هومم اتفاقاً زودتر از اون چیزی که انتظار داشتم تموم شد.فکر میکنم 2 ساعت
طول کشید(شاید هم کمتر یادم نیست).
هومم کریستالهای کلودیا...دقیقاً یادم نیست اما فکر میکنم چهارمین کریستال
همون اطراف باید باشه.ببین یکی از این موجود گنده ها اون اطراف نیست که
بپری روش.اگر نه فکر میکنم باید بغل یکی از
دیوارا بری بالا(خیلی دارم فشار میارم به مخم)یه چوب روی دیوار به صورت
افقی هست باید ازش بری بالا.

به هر حال اگر تونستی یه عکسی چیزی بذاری راحت تر میشه.

در ضمن کریستالها رو که پیدا کردی حواست باشه ازشون الکی استفاده نکنی
که مجبور میشی دوباره بگردی پیدا کنی.گریستال رو باید ببری بذاری روی یه در
فکر میکنم.

پایدار باشید

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اتفاقا دموی اخریشم جالب بود

داداش کجاش جالبه بیچاره Gabriel شده Lord Of Shadow زندگیش شده جاودانه مردن تو کارش نیست اون مرتیکه ... که اسم نمیبرم زنده شده اومده راه جلو پاش میزاره !

کل داستان خیلی عالی توپ باحال با عشق حرفی توش نیست فقط این دمو آخری به نظر من حال گیری بود اون طور که من متوجه شدم .

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
سلام
منم چند وقتیه بازی رو گرفتم ولی یه جاش گیر کردم
اونجا که با دختره(کلودیا بود؟!) باید کریستال ها رو پیدا کنیم من 3 تاش رو پیدا کردم ولی چهارمی اصلا نیستش همه جا رو گشتم می شه کمکم کنید؟

سلام
دوست عزیز شما بگید کدوم سه تا رو پیدا کردید تا بدونیم کدوم رو پیدا نکردید راهنمایی کنیم اون یکی رو هم پیدا کنید.

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
اقا این بازی چه جوریه من دموهاشو دیدم به نظرم تصویر شخصیت بازی وکلا کوچیک به نظر میرسه به همین خاطر دو دل شدم کسایی که بازی کردن راهنمایی کنن گیم پلی و گرافیک چطوره ارزش داره روش وقت بزاری;)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اقا این بازی چه جوریه من دموهاشو دیدم به نظرم تصویر شخصیت بازی وکلا کوچیک به نظر میرسه به همین خاطر دو دل شدم کسایی که بازی کردن راهنمایی کنن گیم پلی و گرافیک چطوره ارزش داره روش وقت بزاری;)
دوست عزیز در مورد خریدش شک نکن که از اون بازیهاس که بهش میگن "END"

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان من مرحله آخر هستم. زماني كه اون مرد رو ميزنم و و قتي جونش كم ميشه ميخوام برم LT رو بزنم كه بگيرمش كه يه سري دايره مياد اطرافش و نميزاره برم طرفش. بايد چه طوري بهش برسم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من مرحله آخر هستم. زماني كه اون مرد رو ميزنم و و قتي جونش كم ميشه ميخوام برم LT رو بزنم كه بگيرمش كه يه سري دايره مياد اطرافش و نميزاره برم طرفش. بايد چه طوري بهش برسم؟
دوست عزیز تبریک به خاطر پایان بازی...
تو این موقعیت باید سرعت عملت بالا باشه وگرنه اصلا نمیتونی غول رو بکشی
زمانی که میخوای از دایره آبی رد بشی باید جادوی آبی و زمانی که میخوای از دایره قرمز رد بشی باید جادوی قرمز رو فعال کنی خیلی سریع;)

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
مشکل در اوایل کپچر 3
من انجای گیر کردم که وارد یه ساختمان میشوم و میگه سه تا پروانه سبز باید بگیری
یکیش بالای سر مجسمه بزرگه است اما دو تای دیگش فکر کنم پشت دره اما مشکل من اینجاست که سه تا کله شیر کنار هم هست با زدن دکمه RB وگرفتن دکمه RTدو تا از این کله شیرها روشن میشه اما سومی را تا میخوام روشن کنم یکم از خونم کم میشه بعد از دو تا کله شیر ها هم خاموش میشه؟؟

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
مشکل در اوایل کپچر 3
من انجای گیر کردم که وارد یه ساختمان میشوم و میگه سه تا پروانه سبز باید بگیری
یکیش بالای سر مجسمه بزرگه است اما دو تای دیگش فکر کنم پشت دره اما مشکل من اینجاست که سه تا کله شیر کنار هم هست با زدن دکمه RB وگرفتن دکمه RTدو تا از این کله شیرها روشن میشه اما سومی را تا میخوام روشن کنم یکم از خونم کم میشه بعد از دو تا کله شیر ها هم خاموش میشه؟؟
واسه اون یکی LBرو بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر