Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
هیچکش نیست؟:d

بذار یه نیم ساعت بگذره بعد بگو هیچ کس نیست!:d

من چند وقت پیش ps3 شو بازی کردم دقیق یادم نمیاد ولی شما اونجا نباید اون دکمه ای که واسه گرفتن اهرمه رو نگه داری. وقتی اون دکمه ای که برای گرفتن اهرمه رو فشار دادی و اهرمو گرفت اون دکمه رو ولش کن و فقط انالوگ رو بچرخون!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
با سلام دوستان من چیتگر 8 مرحله 2 گیر کردم
اون جایی که پر از چرخ دنده هستش باید بری بالا بعد
اون پل رو بکشی بالا من هر کاری می کنم تا نصفه بیشتر نمی یاد
میشه راهنمایی کنید...
با تشکر
ببین اون گول زنکه :D باید تا آخر آخر بچرخونیش ، بعد وقتی که روی اون حفره هه اومد پایین ازش رد شی ... امیدوارم درست راهنماییت کرده باشم ... ;)

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان من چپتر 11 اونجايي هستم كه جاي خورشيدو عوض ميكنيم و خورشيد گرفتگي ميشه. بعد از اون چند تا سنگ قرمزو سبزو نارنجي رو زمينه . اونارو بايد چي كار كنم؟ اگه ميشه دقيق بگيد

• Like
Reactions: .:Layho:.

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
دوستان من چپتر 11 اونجايي هستم كه جاي خورشيدو عوض ميكنيم و خورشيد گرفتگي ميشه. بعد از اون چند تا سنگ قرمزو سبزو نارنجي رو زمينه . اونارو بايد چي كار كنم؟ اگه ميشه دقيق بگيد

هر رنگ نماینده ی یکی از 4 جهته؛شما باید اون مسیری که روبروتون هست رو از پایین به بالا بسازین(با مشت کوبیدن رو سنگها.).

Last edited by a moderator:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی یه سوال داشتم تو Chapter 5 آخرین مرحله ( Castle Sewers) با مشت میزنیم به یک دایره بعد یه در ته راهرو باز میشه تو راهرو هم پر تیغ هستش هی میاد بالا و میره پایین .(من هرچی با سرعت میرم سمت در بعد پشتک میزنم از زیر در رد شم در بسته میشه کسی میدونه این قسمت باید چه کرد ؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من تو چپتر 2 :)) موندم!
اونجایی که یه غولی هست که یه دماغی داره که انگار خورده تو دیوار! میدونم که باید یه تیکه سنگ رو خراب کنم ولی نمیدونم چه جوری؟ چه جوری؟
کسی یه کمک کوچیک به من نمیکنه؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
سلام به همگی یه سوال داشتم تو Chapter 5 آخرین مرحله ( Castle Sewers) با مشت میزنیم به یک دایره بعد یه در ته راهرو باز میشه تو راهرو هم پر تیغ هستش هی میاد بالا و میره پایین .(من هرچی با سرعت میرم سمت در بعد پشتک میزنم از زیر در رد شم در بسته میشه کسی میدونه این قسمت باید چه کرد ؟

شما برو کنار در . از اونجا Shadow Magic رو فعال کن و یک چاقو بطرف دکمه پرتاب کن .

کسی یه کمک کوچیک به من نمیکنه؟

همون تایتانه منظورته ؟
وقتی سنگو طرفت پرتاب کرد با RT سنگو بگیر بعد سریع نالوگ چپ رو خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخون . وقتی افتاد پایین برو پیش دستش RT رو بزن و . . . .

ویرایش: لطفا از اسپویلر استفاده کنید.

Last edited by a moderator:

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
سلام
دوستان در چیتگر 11 مرحله آخر اون اژدها اسکلتی هرو چطوری باید بکشیم؟
اصلا نمی شه تکون خورد؟
فوری!فوری!
سلام
دوست عزیز باید وقتی میاد و از بالای سر کاراکتر عبور میکنه دکمه RT رو بزنید تا با زنجیرش از اون غول بگیره
وقتی که رسیدید دیگه از اون به بعد باید حواستون باشه نیفتید و هر وقت شروع کرد به تکون خوردن فورا دکمه LT رو نگه دارید
بعد باید از اون قسمتی که گرفتید یه مقدار که بچرخید میتونید برید بالا

• Like
Reactions: .:Layho:.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تو چپتر هفتم یه جا گیر کردم :

همون اوایل چپتر یه جا که میرسیم و سه تا از این دشمنان سیاه رنگی که شبیه روه هستند ظاهر میشند . اونا رو که میکشم باید از یه ساختمان برم بالا که یه درب هست و میگه کلید میخاد . کلید و از کجا بیارم ؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

همون اوایل چپتر یه جا که میرسیم و سه تا از این دشمنان سیاه رنگی که شبیه روه هستند ظاهر میشند . اونا رو که میکشم باید از یه ساختمان برم بالا که یه درب هست و میگه کلید میخاد . کلید و از کجا بیارم ؟

اینجوری اصلا نمیشه کمک کرد
صد جا تو بازی باید کلید برداشت اینجا رو هم یادم نیست اگه عکس بذاری خیلی راحت میشه کمک کرد

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
همون تایتانه منظورته ؟
وقتی سنگو طرفت پرتاب کرد با RT سنگو بگیر بعد سریع نالوگ چپ رو خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخون . وقتی افتاد پایین برو پیش دستش RT رو بزن و . . . .

ویرایش: لطفا از اسپویلر استفاده کنید.[/QUOTE]

نه
اصلا سنگی پرتاب نمیکنه. تو چپتر 2 یه جایی هست که زنجیر رو پرتاب میکنم و میره بالا رو صخره ی روبروییش بعد یه کات سین میزاره که یکی از همین موجودای کوچیک که دماغشون درازه یکم میاد مسخره بازی در میاره بعد یه غولی همون شکلی میاد میگیرتمون. بعدش هم هی میزنه رو زمین. من نمیدونم چه جوری باید صخره ی روبرو رو خراب کنم؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
همون تایتانه منظورته ؟

ویرایش: لطفا از اسپویلر استفاده کنید.

نه
اصلا سنگی پرتاب نمیکنه. تو چپتر 2 یه جایی هست که زنجیر رو پرتاب میکنم و میره بالا رو صخره ی روبروییش بعد یه کات سین میزاره که یکی از همین موجودای کوچیک که دماغشون درازه یکم میاد مسخره بازی در میاره بعد یه غولی همون شکلی میاد میگیرتمون. بعدش هم هی میزنه رو زمین. من نمیدونم چه جوری باید صخره ی روبرو رو خراب کنم؟
[/QUOTE]
آها !
باید انقدر موجود گنده رو بزنی تا گیج بشه . بعد RT رو بزن ، سوارش شو و برو اون سنگرو بزن .

• Like
Reactions: AdiB DelTa

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141

دوست عزیز شما اگر دقت کنید همون بالا یه طرف دیگه هست که از اونجا میتونید برید پایین

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر