Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

am1374

کاربر سایت
Nov 5, 2010
21
دوستان من باز گیر کردم
اونجایی که لنز قرمز باید کار بذاریم تو کله شیره در سمت چپ که باز میشه یه محیط مربعی داره که یه شوالیه هم مرده وسطش..
باید شدو مجیک رو بزنم تا 4 گوشه مربع روشن بشه..تو اسکریپتش راهنمایی کرده بود با شدو مجیک باید بدوید روی مربعها منتها من هر چی میدوئم دره باز نمیشه! مربع های زیر پام که تو 4 گوشه هستن روشن میشن و خیلی سریع هم خاموش میشن
باید چیکار کنیم؟

دوستان من هم همین مشکل را دارم اگه می شه کمک کنید...

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
دوستان من باز گیر کردم
اونجایی که لنز قرمز باید کار بذاریم تو کله شیره در سمت چپ که باز میشه یه محیط مربعی داره که یه شوالیه هم مرده وسطش..
باید شدو مجیک رو بزنم تا 4 گوشه مربع روشن بشه..تو اسکریپتش راهنمایی کرده بود با شدو مجیک باید بدوید روی مربعها منتها من هر چی میدوئم دره باز نمیشه! مربع های زیر پام که تو 4 گوشه هستن روشن میشن و خیلی سریع هم خاموش میشن
باید چیکار کنیم؟
دوستانی که این قسمت رو گیر کردن وقتی در اون قسمت باز میشه دقت کنید چهار طرف اون مربع ها به ترتیب روشن و سپس خاموش میشن
به همون ترتیب روی اولین مربع قرار بگیرید سپس shadow magic رو روشن کنید بعد LT رو نگه دارید بعد از یکی دو ثانیه LS رو به سمت مربع بعدی که اگر اشتباه نکنم به سمت چپ هست بگیرید و بعد از اون هم به همون ترتیبی که اون اول روشن میشدند.

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
combat Foucos كارش چيه؟وقتي خروف پايين صفحه پر رنگ شد و دايره وشطش طلايي رنگ شد بايد چيكار كررد
دوست عزیز وقتی اون دایره وسط زرد شد از اون به بعد تا وقتی که اون دایره روشن باشه شما هر ضربه ای که به هر حریفی بزنید از اون نور مانند ها به جا میمونه که magic ها رو پر میکنه

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اوووووووووه رسیدم مرحله آخر چپتر 11
چقدر طولانیه و تا اینجا که فراتر از حد انتظار بوده
راستی چپتر 12 چند تا مرحله داره؟

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من بازی رو تازه گرفتم و دارم بازی میکنم تو چپتر 2 مرحله 8 وقتی میخوام وارد بازی شم همچین پیغامی میاد و دستگاه رسیت میشه

this disc is unreadable
1. cliean the disc with a soft clotn

2.restart the consol

چیکار کنم ؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان من بازی رو تازه گرفتم و دارم بازی میکنم تو چپتر 2 مرحله 8 وقتی میخوام وارد بازی شم همچین پیغامی میاد و دستگاه رسیت میشه

this disc is unreadable
1. cliean the disc with a soft clotn

2.restart the consol

چیکار کنم ؟
سلام.این دو حالت داره..
1.دیسکت بسیار نامناسب هست
2.کلا دیسکت خراب است:d
وقتی این ارور رو داد دیسک رو بایه دستمال لطیف پاک کن و دوباره امتحان کن اگه بازم نشد بی خیال شو.;)

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
نمیخوام نمیخوام :(:((

کی پول داره دوباره بخره عجب سایتی هست این سایت www.es7ir.com

کدو تو حلقشون این همه پول دادیم ازشون بازی خریدیم اخر این یکی این شکلی از اب در اومد

هنوز بقیه رو امتحان نکردم شاید اونا هم همین شکلی باشن

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
نمیخوام نمیخوام :(:((

کی پول داره دوباره بخره عجب سایتی هست این سایت www.es7ir.com

کدو تو حلقشون این همه پول دادیم ازشون بازی خریدیم اخر این یکی این شکلی از اب در اومد

هنوز بقیه رو امتحان نکردم شاید اونا هم همین شکلی باشن
دوست عریر شما باهاشون تماس بگیر حتما اگه مشکلو بگی حلش میکنه :)
من خودم این بازی و 30 بازی دیگه رو از همین سایت خریدم اصلا ایراد نداشت ، بالاخره اتفاقه دیگه .

آخرین ویرایش:

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
از دیروز که متاسفانه تمومش کردم تا الآن دپرسم.پایان هیچ بازی دیگه ای فکر منو این قدر مشغول نکرده بود.واقعا عالی بود.داستان خوب،گرافیک بی نظیر،گیم پلی تک.خیلی درام و حماسی بود.انصافا عجب مردی بود این جناب گابریل بلمونت،خیلی خفن به دلم نشسته.یه پوسترشو زدم پشت مانیتور؛یه عکسشم انداختم بک گراند.

am1374

کاربر سایت
Nov 5, 2010
21
فوری فوری

با سلام دوستان من چیتگر 8 مرحله 2 گیر کردم
اون جایی که پر از چرخ دنده هستش باید بری بالا بعد
اون پل رو بکشی بالا من هر کاری می کنم تا نصفه بیشتر نمی یاد
میشه راهنمایی کنید...
با تشکر

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من تو چپتر 2 :)) موندم!
اونجایی که یه غولی هست که یه دماغی داره که انگار خورده تو دیوار! میدونم که باید یه تیکه سنگ رو خراب کنم ولی نمیدونم چه جوری؟ چه جوری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر