Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
سلام دوستان یه سوال
من الان 32000 تا امتیاز جمع کردم ولی نمیدونم Ultimate Shadow رو از کجا باید بگیرم هنوزم بهم نداده که بخرمش.
کسی میدونه؟
در ضمن من تو کپچر 7 هستم.
کپچر نه..چپتر.

بايد بری تو قسمت magic ها..اونجاست.

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
باسلام
=====
من اوایل بازی هستم انجائی که وارد یک دریاچه یخ زده میشی و با یک غول بزرگ که از زیر یخها در میاد مبارزه کنم میخواستم ببینم راهی پیشنهادی چیزی دارید که بشه این یارو را راحت کشت الان دو روز الاف شدم
وقتی به بالای سرش میرسم و بغل کله اش که ابی است میرسم دیگه خونم تمام میشه و وقتی با دست میگیرم و از بالا پرت میکنم پائین میمیرم.
در ضمن این بازی QUEIT یا EXIT چیزی نداره چون میخوای خارج شی از بازی مستقیم باید رو داشبورد بیای.

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
باسلام
=====
من اوایل بازی هستم انجائی که وارد یک دریاچه یخ زده میشی و با یک غول بزرگ که از زیر یخها در میاد مبارزه کنم میخواستم ببینم راهی پیشنهادی چیزی دارید که بشه این یارو را راحت کشت الان دو روز الاف شدم
وقتی به بالای سرش میرسم و بغل کله اش که ابی است میرسم دیگه خونم تمام میشه و وقتی با دست میگیرم و از بالا پرت میکنم پائین میمیرم.
در ضمن این بازی QUEIT یا EXIT چیزی نداره چون میخوای خارج شی از بازی مستقیم باید رو داشبورد بیای.
خوب اول از همه از اسپویلر استفاده کن . کشتن اون غول فوق العاده سادس . وقتی می خواد با دستش تو رو بگیره وقتی رو اون قسمت آبی هستی دستشو می یاره به طرفت.که فقط اگه یه مقدار بیای اون ور تر حله .
نه خروجم نداره .

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
خوب اول از همه از اسپویلر استفاده کن . کشتن اون غول فوق العاده سادس . وقتی می خواد با دستش تو رو بگیره وقتی رو اون قسمت آبی هستی دستشو می یاره به طرفت.که فقط اگه یه مقدار بیای اون ور تر حله .
نه خروجم نداره .
ممنون فقط یک سوال اسپویلر چیست و چطور استفاده کنم#:-s
من خیلی اماتورم;;)

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
چپتر اول مرحله سوم غول اخرش موندم جون غوله اخرشه میکه RTرو بزن بعدش چیو باید زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-s

یه دایره وسط میاد یه دایره هم اول بزرگتر از اون دایره هست بعد شروع میکنه به کوچیک شدن وقتی به اندازه ای کوچیک شد که داخل دایره ثابت شد یکی از چهار تا دکمه (X,Y,A,B) رو بزن.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
منون فقط یک سوال اسپویلر چیست و چطور استفاده کنم#:-s
من خیلی اماتورم;;)
تو قوانین سایت توضیح داده که به چه درد میخوره اسپویلر پنجره ای است که با قرار دادن نوشته ی که ممکن است باعث لو رفتن نکات داستانی یا قسمتی از بازی شود جلوگیری میکند(چه کتابی توضیح دادم :d)
لام دوستان
کمک تو مرحله آخر
تو اون قسمت که پسره عریانه و یه عصا دستشه بعد از چند دقیقه که میزنمش یه حالت سرگیجه پیدا می کنه و دورش یه سری خطهای رنگی میاد هر کاری میکنم که برم سمتش یه دیوار درست میشه و پرتم میکنه چکار بایستی کنم
ا
ون قسمت باید با هر رنگی که هست با همون قدرت وارد بشید مثلا اگه ابی بود قدرت روشنای رو فعال میکنی وقتی وارد ابیه شدی همونجا قدرت تاریکی رو فعال میکنی بعد داخل حلقه تاریکی میشی و به همینصورت تا اخری

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
سلام دوستان
کمک تو مرحله آخر
تو اون قسمت که پسره عریانه و یه عصا دستشه بعد از چند دقیقه که میزنمش یه حالت سرگیجه پیدا می کنه و دورش یه سری خطهای رنگی میاد هر کاری میکنم که برم سمتش یه دیوار درست میشه و پرتم میکنه چکار بایستی کنم
سادس هادی جان :
اگه توجه کنی اون هاله ها دو رنگن ... آبی و قرمز ، وقتی میخوای از آبیه رد شی جادوی نورتو روشن میکنی ، خواستی از قرمز عبور کنی جادوی تاریکیتو روشن میکنی ... به سادگی :D

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
دستتون درد نکنه دوستان (از تمام عزیزانی که مرا در پایان رساندن این بازی یاری کردند سپاسگذارم):d:d
بالاخره بازی رو تمام کردم
عجب پایان تر وتخیلی و عجیبو غریبی داشتها:((:-/:-/

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
دستتون درد نکنه دوستان (از تمام عزیزانی که مرا در پایان رساندن این بازی یاری کردند سپاسگذارم):d:d
اتفاقا" من 20% عشق و علاقم به این بازی برای پایانشه :D
خسته شده بودیم اینقدر پایانای یه شکلو قابل پیش بینی دیده بودیم ...

• Like
Reactions: VahiD_ST

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
گیم توپی بود تنها بازی به این سبک بود بود که تموم کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر