Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
UN SUNT DRACUL

من واقعا نمی فهمم که Fan بودن برای یک بازی خاص چرا مغز آدما رو انقدر مریض می کنه؟ این Fan ها اصولا چندتا جمله از روی بی اطلاعی خودشون در مورد این بازی گفتند و خواهند گفت:

وای خدای من این که ربطی با بقیه ی کسلونیاها نداشت (این بازی پیش درآمدی بر همه ی کسلونیا ها و این شخص دراکولای همه ی کسلونیاهاست)
وای خدای من این که توی دنیای مدرن تموم شد پس گبریل بلمونت نمی تونه اون دراکولای بقیه ی کسلونیا ها باشه... چرا اگر اون دراکولا گبریل بلمونت بود بقیه ی بلمونت ها رو نمی شناخت؟ (به راحتی می تونید قبول کنید که می شناخته, به همین راحتی!)
وای خدای من این مثل GOW/Darksiders/Dante's Inferno هستش... (زمانی که هیچکدوم از این بازی ها نبودند بلمونتها در کسلونیا با شلاقهاشون خدایی می کردند)

تورو خدا از بازی لذت ببرید و فقط واسه ی یک بار هم که شده بازی رو "اونطوری که هست" قبول کنید نه اونطوری که "شما" فکر می کنید باید باشه!!!
شما که بدون شک همتون از بازی لذت بردید پس چرا مقایسه می کنید!؟!؟
خیلی راحت بگید که بازی CASTLEVANIA"" هم بازی کردم و به نظرم "این بازی" بازی خوب یا بدی بود. در مورد بازی های دیگه صحبت نکنید... به خدا احمقانست.

من همه ی کسلونیاها رو بازی کردم و به نظرم این بهترین کسلونیایی بود که تا با امروز ساخته شده, من این بازی رو می تونم به چشم یک الگو ببینم... یک الگوی داستانی برای همه ی بازی ها. الگویی که به بازیسازها یاد میده تا حساب شده یک Villian با پشتوانه ی قوی بسازند.

در ضمن بعد از پایان به قسمت Extra برید و چشم بند و هدبند Snake رو Unlock کنید

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
كمك تو چپتر5
آخرين قسمت چپتر5 همونجايي كه با مشت ميزني كه در وا ميشه يه راه روي باريك هستش كه ازش تيغ مياد من تا ازش رد ميشم در بسته ميشه چيكار كنم؟ كمكم كنين :(

از تیغ ها رد میشی میری اون ور تا میرسی در بسته میشه اونجا shadow magic قخ فعال کن با چاقو بزن به همون جایی که باید با مشت بزنی بهش در باز میشه

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
اگه کسی بازی را تا چپتر 10 رفته من را کمک کنه لطفا

بچه ها من چپتر 10 بعد از اینکه جعبه موسیقی را باز میکنم و گل رس را بدست میارم و به مرداب میرم که بقیه بازی را طی کنم به قسمتی میرسم که
باید 2 قطعه از یک سپر را پیدا کنی(قبلش یک قطعه پیدا کردم از داخل یک تابوت ) که یک مجسمه سنکی جابجا بشه من هرجای که فکر کنید گشتم ولی پیداش نکردم آن 2 قطعه کجاست ؟؟/

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
در قسمت جعبه موزیک 3 رنگ قرمز سبز بنفش رو گرفتم بفیه رو چطوری باید بگیرم؟ همه راها بسته هست

مسیر سمت چپ و راست را بگرد پیداشون میکنی رنگ زرد نگرفتی و آبی

هر رنگی که تو جعبه موسیقی به ترتیب بگذاری یک کاری میکنه مثلا : سبز میخ روی دیوار غیر

فعال میکنه و زرد آتش و آبی جریان برق و زرد آتش و بنفش چرخ دنده که از سمت راست میری

غیر فعال میکنه

ترتیب رنگ از چپ به راست هم اینجوری : قرمز - زرد - آبی - بنفش - سبز

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام به همگی
کمک
اخرای چپتر 2 یه باس هستکهاز سنگ ساخته شده خیلی هم بزرگه
برای کشتنش باید نقاطی رو که قرمزه بزنیم . من اونی روکه رو پاش هست رو میزنم بعد میرم رو دستش اون رو هم میزنم بعد 2 تا دیگه میمونه که یکی رو سرشه اون یکی هم رو اون یکی دستشه اما نمیتونم برم رو اون یکی نقاط
خیلی هم امتحان کردم
چیکار باید کنم ؟؟؟؟ کمک کنید
ممنون

بچه ها من هنوز گیرما کمک کنید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من تازه گرفتم این بازی رو
چپتره 1 رو فقط رفتم ، میتونم بگم همه چی عالی هست به جز فریم ریت که خیلی پایینه؟!!
من که خوشم اومد یه چیزی تو مایه هایه X Man , gow , darksiders هست:d

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
اگه کسی بازی را تا چپتر 10 رفته من را کمک کنه لطفا

بچه ها من چپتر 10 بعد از اینکه جعبه موسیقی را باز میکنم و گل رس را بدست میارم و به مرداب میرم که بقیه بازی را طی کنم به قسمتی میرسم که
باید 2 قطعه از یک سپر را پیدا کنی(قبلش یک قطعه پیدا کردم از داخل یک تابوت ) که یک مجسمه سنکی جابجا بشه من هرجای که فکر کنید گشتم ولی پیداش نکردم آن 2 قطعه کجاست ؟؟/

اگر مکان اون دو سپر رو روبرو فرض کنیم شما باید به سمت راست بپرید. در واقع قبل از اینکه به قسمت سپرها بپرید به سمت راست بپرید. یکی از اون سربازها رو می بینید که روی زمین افتاده, در اونجا یک مکان تاریک میبینید که راه در اون پیدا نیست و در نگاه اول چیزی شبیه به بن بست هستش... اگر دسته رو به سمت راست حرکت بدید می بینید که وارد یک دالان میشید و...

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
این بازی این همه که دوستان میگن فوق العاده نیست. اصلا چیز خاصی نداره گرافیک که عالی نیست گیم پلی هم که یک گیم پلی معمولی هست. بهترین امتیاز رو همون gamespot داده.7.5. اصلا بیشتر از این هم راه نداره;)

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
بلاخره تموم شد ! واقعا تجربه لذت بخش و فراموش نشدنی بود ! خیلی وقت بود یک بازی چالش برانگیز و طولانی رو تموم نکرده بودم.

واقعا گرافیک , Arts Location , عظمت محیطها و ... بعضی اوقات واسم عجیب میشد. این همه میگیم بازی با این حجم Texture و گرافیک بروی کنسولی با تکنولوژی 5 سال پیش داره اجرا میشه بعضی ها هنوز میگن فریم ریت پایینه !
در مورد بعضی صحبتها که دوستان اشاره میکردن Level Design ضعیفه و غیر حرفه ای واقعا نظر شخصی و تجربه من خلافشو میگه و من نمیدونم دلیل این صحبتها چی هست؟ از Chapter 4 به بعد با انبوهی از Puzzle ها آسان و تقریبا سخت مواجه میشید ( از شطرنج بازی کردن با دختر ملکه تا ... !!)
شاید بازی کمی Unbalance باشه که علتش هم AI بالای دشمنان و تاثیرپذیری بالای Damage بروی Health bar در مراحل اولیه بازی باشه که اون هم نیشه با پبیدا کردن Health Gem ها و گذاشتن صبر و حوصله برطرف کرد.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
این بازی این همه که دوستان میگن فوق العاده نیست. اصلا چیز خاصی نداره گرافیک که عالی نیست گیم پلی هم که یک گیم پلی معمولی هست. بهترین امتیاز رو همون gamespot داده.7.5. اصلا بیشتر از این هم راه نداره;)
بله این بازی اصلا چیز خاصی نداره !!! از گرافیک آشغالش بگیر تا گیمپلی خسته کننده و مبتدیانه !! احتمالا یک عنوان Paste شده از GOW رو هم فکر کنم یادت رفت بگی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر