Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سوال درباره چپتر 8:
رسیدم قسمت سوم که در بد ورود یک مجسمه هست با 3 تا سینی که سینی اول رو فقط میشه تکون داد و یکی از درها باز میشه و اونجا دوباره یک در دیگه هست که باز نمیشه و دیگه نمیدونم چکار کنم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
سوال درباره چپتر 8:
رسیدم قسمت سوم که در بد ورود یک مجسمه هست با 3 تا سینی که سینی اول رو فقط میشه تکون داد و یکی از درها باز میشه و اونجا دوباره یک در دیگه هست که باز نمیشه و دیگه نمیدونم چکار کنم
وقتی اون خون آشام ها رو میکشی، بعدش وسط حال رو نگاه کن که یه جنازه هست. دور اونجا، روی کاشی ها یه علامت های فلش مانندی وجود داره. باید با استفاده از قدرت Shadow Magic به همون ترتیبی که فلش زده دورشون بدویی. البته نه اون مدل دویدن که دو بار آنالوگ رو میزنی. باید وقتی Shadow فعاله، LT رو نگه داری و جهت بدی (مثل خرد کردن دیوار).

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
من نمدونم چپتر 8 هستم یا 9 ولی اونجایی رسیدم که میخواد از یک جای قلعه خون آشام برم جای دیگه از روی زنجیر رد میشم بعدش به یک محیط دایره میرسم که دورش حصار هستش و با اهرم حصار و خروجی حصار چرخیده میشه وقتی میخوام رد بشم دوباره میچرخه برمیگرده سر جای قبلیش چکار کنم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
من نمدونم چپتر 8 هستم یا 9 ولی اونجایی رسیدم که میخواد از یک جای قلعه خون آشام برم جای دیگه از روی زنجیر رد میشم بعدش به یک محیط دایره میرسم که دورش حصار هستش و با اهرم حصار و خروجی حصار چرخیده میشه وقتی میخوام رد بشم دوباره میچرخه برمیگرده سر جای قبلیش چکار کنم ؟؟؟
تا آخر بچرخون اونور، بعد که ول کردی و خواست برگرده به جای اولش، سریع بدو سمت راست (با دوبار جلو) و از اون درگاهش رد شو. بعد میری پایین و ادامه ماجرا:D

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
تو او مرحله که یک کریستال قرمز مانند میگیری بعد 1 عقرب مکانیکی میاد بعد از اینکه کشتیش چطور باید بری چون همش برقیه نمیشه بری؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
تو او مرحله که یک کریستال قرمز مانند میگیری بعد 1 عقرب مکانیکی میاد بعد از اینکه کشتیش چطور باید بری چون همش برقیه نمیشه بری؟

خوب شما بعدش بیا طرف اون چرخدنده و بچرخون تا راهت بطرف اون در که برق جولوشو گرفته باز بشه.بعد سمت راست هم یک سکو هست که تاب میخوره و باید بری روش و برسی به اون تیکه نارنجی تو زمین و با مشت بزنیش تا برق در رو قطع کنه.قبلش باید برق اون منطقه رو هم قطع کنی

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام به همگی
کمک
اخرای چپتر 2 یه باس هستکهاز سنگ ساخته شده خیلی هم بزرگه
برای کشتنش باید نقاطی رو که قرمزه بزنیم . من اونی روکه رو پاش هست رو میزنم بعد میرم رو دستش اون رو هم میزنم بعد 2 تا دیگه میمونه که یکی رو سرشه اون یکی هم رو اون یکی دستشه اما نمیتونم برم رو اون یکی نقاط
خیلی هم امتحان کردم
چیکار باید کنم ؟؟؟؟ کمک کنید
ممنون

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
خوب شما بعدش بیا طرف اون چرخدنده و بچرخون تا راهت بطرف اون در که برق جولوشو گرفته باز بشه.بعد سمت راست هم یک سکو هست که تاب میخوره و باید بری روش و برسی به اون تیکه نارنجی تو زمین و با مشت بزنیش تا برق در رو قطع کنه.قبلش باید برق اون منطقه رو هم قطع کنی

همین کارو میکنم وقتی برق جلوی در قط میشه برق جلوی چرخ دنده روشن میشه به همید دلید نمیشه بری

شاسگول

کاربر سایت
Sep 17, 2010
67
نام
میلاد ...
سلام دوستان ...

به علت مسائل کاری و دانشگاه و ... دیگه حتی وقت سر خاروندن هم ندارم و فقط وقت میکنم بازی های خارق العاده رو بازی کنم همانند : RDR یا فیفا و ... و وفت برای بازی های درجه 2 ندارم !

حالا یه سوال :
آیا این بازی در حدی هست که مرا مجذوب خود کند و بنده را مجبور به گفتن سخن " گور بابای درس و مخش " کند ؟
آیا بخرم ؟

در ضمن ،
آیا این بازی Co-op Split Screen دارد ؟ ( جواب : خیر )

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام دوستان ...

به علت مسائل کاری و دانشگاه و ... دیگه حتی وقت سر خاروندن هم ندارم و فقط وقت میکنم بازی های خارق العاده رو بازی کنم همانند : RDR یا فیفا و ... و وفت برای بازی های درجه 2 ندارم !

حالا یه سوال :
آیا این بازی در حدی هست که مرا مجذوب خود کند و بنده را مجبور به گفتن سخن " گور بابای درس و مخش " کند ؟
آیا بخرم ؟

در ضمن ،
آیا این بازی Co-op Split Screen دارد ؟ ( جواب : خیر )
بازي بسيار زيبايي هست. منو كه خيلي مجذوب خودش كرده. اگه اين سبك رو مي پسندي حتما بازي كن. وگرنه يكي از بهترين ها رو از دست دادي.

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
UN SUNT DRACUL

من واقعا نمی فهمم که Fan بودن برای یک بازی خاص چرا مغز آدما رو انقدر مریض می کنه؟ این Fan ها اصولا چندتا جمله از روی بی اطلاعی خودشون در مورد این بازی میگن:

وای خدای من این که ربطی با بقیه ی کسلونیاها نداشت (این بازی پیش درآمدی بر همه ی کسلونیا ها و این شخص دراکولای همه ی کسلونیاهاست)
وای خدای من این که توی دنیای مدرن تموم شد پس گبریل بلمونت نمی تونه اون دراکولای بقیه ی کسلونیا ها باشه... چرا اگر اون دراکولا گبریل بلمونت بود بقیه ی بلمونت ها رو نمی شناخت؟ (به راحتی می تونید قبول کنید که می شناخته, به همین راحتی!)
وای خدای من این مثل GOW/Darksiders/Dante's Inferno هستش... (زمانی که هیچکدوم از این بازی ها نبودند بلمونتها در کسلونیا با شلاقهاشون خدایی می کردند)

تورو خدا از بازی لذت ببرید و فقط واسه ی یک بار هم که شده بازی رو "اونطوری که هست" قبول کنید نه اونطوری که فکر می کنید باید باشه!!!
شما که بدون شک همتون از بازی لذت بردید پس چرا مقایسه می کنید!؟!؟
خیلی راحت بگید که بازی CASTLEVANIA"" هم بازی کردم و به نظرم "این بازی" بازی خوب یا بدی بود. در مورد بازی های دیگه صحبت نکنید... به خدا احمقانست.

من همه ی کسلونیاها رو بازی کردم و به نظرم این بهترین کسلونیایی بود که تا با امروز ساخته شده, من این بازی رو می تونم به چشم یک الگو ببینم... یک الگوی داستانی برای همه ی بازی ها. الگویی که با بازیسازها یاد میده تا حساب شده یک Villian با پشتوانه ی قوی بسازند.

در ضمن بعد از پایان به قسمت Extra برید و چشم بند و هدبند Snake رو Unlock کنید

آخرین ویرایش:

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
كمك تو چپتر5
آخرين قسمت چپتر5 همونجايي كه با مشت ميزني كه در وا ميشه يه راه روي باريك هستش كه ازش تيغ مياد من تا ازش رد ميشم در بسته ميشه چيكار كنم؟ كمكم كنين :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر