Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
سوال درباره چپتر 8:
اولین معمایی که باید یک توب رو به چند تا چوب بزنی تا سبز بشن رو باید چطوری رد کرد؟

اگر گوی ها رو شما از سمت چپ به راست به ترتیب 1 2 3 فرض کنید به ترتیب زیر اونهارو چندین بار رها کنید:
1
2
2
2
2
2
3
موفق باشید

ما هم از امروز به این فروم اومدیم lol

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بعد از تمام کردن بازی باید بگم که بازییه بسیار دلچسبی بود خیلی وقت بود یه بازی درست حسابی انجام نداده بودم.هم زیبا بود هم به اندازه کافی طولانی.ولی خب نقاط ضعف هم داشت.مثلا کم بودن دیالوگ ها بعضی مواقع احساس میکردی از عمد حرف نمیزنند انگار میخوان صرفه جویی کنن.!!!
و همینطور کم بود شمشیر و وسایل جنگیه دیگه به شدت حس میشد.

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اگه از فن های پر تعصب GOW هستی وقت واسه اين بازی نزار چون اصلاً بهت نمیچسبه...در غيره اينصورت اگه بازی نکنی يکی از بهترين بازيهای 2010 رو از دست دادی.
به چه دلیل بازی ایی که سری های اولش چند سال قبل از GOW اومده رو با GOW مقایسه میکنین ؟؟ اگه اینطوره GOW تونسته تقلیدی از همچین بازی ایی کنه تو بعضی جاها !!
شما منظور منرو خوب متوجه نشدی من بر عکس اون چيزی که الان داری میگی پست زدم.
الان واقعا متوجه شدم :D

آخرین ویرایش:

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
خیلی بازی خفنیه
البته تقلید از gow کرده ولی به نظر من تقلید خوب خیلی هم عالیه نه مثل کوانتوم تئوری
من فعلا اولای بازیم
میگم کلا چند مرحلست؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
به چه دلیل بازی ایی که سری های اولش چند سال قبل از GOW اومده رو با GOW مقایسه میکنین ؟؟ اگه اینطوره GOW تونسته تقلیدی از همچین بازی ایی کنه تو بعضی جاها !!

محض اطلاع شما سری های قبلی اين بازی سبکشون چيز ديگه ايی بوده!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
شما منظور منرو خوب متوجه نشدی من بر عکس اون چيزی که الان داری میگی پست زدم.

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
تا همین اوایل بازی بازی بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم... گرافیک بازی واقعا بی نقص و منو مجذوب خودش کرد دشمنهای بازی خیلی زود حتی عوض میشن و نکته بعدی اینکه روند بازی جالبه توی همون اوایل بازی کلی حالت مثل تعقیب و گریز هست و باسهای جالب مثلا وقتی سوار اسبی اگه به موقع دکمرو بزنی نمیوفتی ولی اگه بیوفتی بازم ادامه داره و باید بکشی تا اسب بیاد ایناش خیلی جالبه و واقعا برای بازی زحمت کشیده شده و نکتهی بعدی لوذینگ های کوتاه و خوبه و تکسچر بسیار خوبی که استفاده شده... امیدوارم تا آخر عالی بمونه...

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان. راستش من نه تریلرش رو دیدم نه تاحالا نقدی ازش خوندم. ممکنه یک نفر دقیق بگه سبکش مثل چه بازی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر