Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
من اون مرحله گیر کردم که یه غول سبز هست کنار قبرستون وقتی کلی میزنمش میگه RT بزن من میزنم بعد یه دایره ای میاد چیزی نمیگه بزن بعد من رو از رو کولش میندازه ومیکشه حالا وقتی میگه RT بزن بعدش چکار کنم:-/

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
جواب پست 174
اونجایی که زن ژیمناستیک کاره بهمراه بادیگاردش ایستاده و منتظره که تو 3 قسمت بنفش رو پیدا کنی و بزاری تو اون مجسمه من 2 تای پایین رو پیدا کردم و فقط قسمت بالایی مونده اما هرچی میگردم سومی نیست.کجا هست تیکه آخر؟
اینها رو پیدا کردم:
1.اونییکه تو محوطه ای که باید با یک نیمچه غول که یک دماغ 3 کیلویی داره
2.یادم رفت
3.دنبا همینم
جواب:
منم خودم 30 دقیقه اینجا گیر کردم :D
یکشیون کناره 1 سربازه مرده هست ! یه تیکه رو که از روی اون چوبه رد میشی( همونجا که باید تعادلی بری :D ) رو بیا به سمته دوربین پیداش میکنی!!
البته اگه پیدا نکردی مثله من 30 دقیقه بگرد :D

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اقای Hako اولا که اسپویل کن
دوما :
وقتی دایره به نقطه وسط رسید یکی از دکمه های x , y رو بزن تا عمل کنه ! اگه دقت کرده باشی دایره ها فشرده میشن ! همون حالت رو میگم

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
اقای Hako اولا که اسپویل کن
دوما :
وقتی دایره به نقطه وسط رسید یکی از دکمه های x , y رو بزن تا عمل کنه ! اگه دقت کرده باشی دایره ها فشرده میشن ! همون حالت رو میگم
آقا ممنون از راهنماییت ردش کردم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
بازی تا الان که 30 40 دقيقه ای رفتم عالی بوده..از گرافيک بازی تا اکشن و گيم پلی...
فقط چيزی که يه مقدار ناراحتم میکنه فريم بازی هست...به نظر من تو اين سبک بازی ها بايد فريم رو 60 قفل باشه..
تنوع دشمنها و محيط هم عالی کار شده تا اين لحظه که من رفتم.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بفرمائيد اين هم از نفر بعد
من هم همينو گفتم چند تا از دوستان ناراحت شدن
بابا جدي ميگم گاه گداري افت فريم تابلوووووه:d

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
واقعا که پست بعضی ها رو آدم میبینه میخواد با سر بره تو دیوار ... !! نکته جالب توجه اینه که درجه سختی بازی رو بعضی ها به مشخصات فنی بازی هم ربط میدن و از روی اونها یک امتیازات عجیب غرییب رو شاهد هستیم نظر هر کسی محترم و غیر قابل انکار هست اما وقتی نمیتونید یک مرحله رو رد کنید الکی سوزشتون رو سر بقیه المانهای بازی خالی نکنید !!
من الان 2 تا چپتر از 12 چپتر موجود در بازی رو دارم میرم و اصلا به هیچ عنوان سختی رو حس نمیکنم. شاید عادت بعضی ها زدن کلید بصورت مطلق باشه و هیچ تاکتیکی در بازی پیاده نمیکنند و به این علت میان میگن بازی سخته !! اون قابلیتهای که در بازی موجود هست مثل Magic Light حکم هویج رو که نداره ! شما وقتی هر Enemy رو میکشی میتونید روحشون رو Absorb کنید و با استفاده ازین Magic جونتون رو بالا ببرید نه یکبار بلکه هر Enemy رو میکشید میتونید این کارو انجام بدید !!

در مورد گرافیک من واقعا فکرش رو نمیکردم کسی در موردش بخواد بحث کنه !!!! من با همین دو تا چپتری که رفتم به جرات میتونم بگم واقعا با گرافیک ترین بازی رو که در 360 تجربه کردم همین بازی بوده !! واقعا Texture های بازی و سایر المانهای گرافیکی در بازی بیداد میکنه!! اونوقت بعضی ها نمیدونم چطور منکر این گرافیک عظیم میشند ! تازه با وجود این گرافیک و علاوه بر اینکه بازی اصلا Screen Tearing نداره میان میگن چرا بازی افت فریم داره !!
درست هست که سبک دوربین بازی Action Climax هست و Developer ها میتونند در یک Off Location کلی Texture و Polygon قرار بدند اما بازی Background Effect هم داره Fogging و سایر Feature های دیگه باعث شده که ارزش کار تیم بالا بره و اصطلاحا فقط شاهد یک محیط خشک و خالی نباشیم. Draw Distance و حجم محیطهای بازی هم که خودتون با بازی کردن شاهدش بودید !

در مورد گیمپلی هم من به غیر از یک سری انیمیشن های غیر Particular که Gabriel هنگام عبور از موانع نا هموار از خودش نشون میده مشکل خاص دیگه ای ندیدم تازه با این فریم ریت میانگین 24.9 (طبق گفته قبله های عالم = سایتهای خارجی!) واقعا چنین کنترلی عجیب هست چون عموما بازیهای H'S چون سرعت مبارزات و خود بازی بالا هست فریم ریت یک مساله حیاتی هست اما خوشبختانه من ندیدم تو این بازی فریم ریت بخواد تو بازی تاثیر داشته باشه !

در مورد موسیقی حماسی و شاهکار بازی هم قضاوت کننده خود شما هستید!
آقا چرا مقلته میکنی؟ هی همه میگن این چیه که میگین سخته، اونا نظر خودشونه شما چرا قاطی میکنی؟ بس کنید دیگه، بچه ها جو گیر میشن تا یکی چیزی میگه همه 10000 تا پست میدن و قتل عام میکن طرف رو! )x بازی 10 نگرفته که، 7.5 هست بابا! این بحثا جایی نداره

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
بفرمائيد اين هم از نفر بعد
من هم همينو گفتم چند تا از دوستان ناراحت شدن
بابا جدي ميگم گاه گداري افت فريم تابلوووووه:d
البته افت فريم بازی خيلی کمه و محسوس نيست..
منظورم من اينه که اين سبک بازيها اگه فريم بازی بالا باشه جذابيت 2 چندان میشه.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
کسی نرسیده اینجا؟
بیبین عزیزم، اولین کرسیستال تقریبا اولای راه هست، وقتی که دفعه اول با استفاده با اون زنجیرت از اون سکو میپری به جای دیگه پشت سرت کریستال هست(همیشه کریستال جای گم هست، اگر 2 تا راه بود که بری راه فرعی رو حتما برو تا پیداش کنی، نمیدونم چطور توضیح بدم، امیدوارم که مشکلت حل شده باشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
مشکل بازی طراحی مراحلش است! وگرنه از لحاظ گرافیک و موسیقی و کمبو ها خیلی خوبه. حتی پایین بودن فریمش هم اذیت نمیکنه.
مراحل بازی خیلی ابتدایی و غیرحرفه ای کار شده. نمیدونم کوجیما چجوری رو این بازی نظارت کرده:D ولی مراحل بازی خیلی ساده، خطی و با پیچیدگی خیلی کم ساخته شده. مثلا مراحل GoW 3 یا حتی Darksiders رو باهاش مقایسه کنید خیلی راحت به این موضوع پی میبرید.

ولی در کل بازی خوبی است و کسانی که از این سبک خوششون میاد حتما باید بگیرنش.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان یه نکته ی جالب.ارتباط با MGS
تو اون مرحله تو قصر دراکولا یه تیکش تو یه تونل کوچیک میگزریم که دوربین از بالا نشون میده بعدشم اون غول چاغه قصابست اونجا برای چند لحظه اهنگ متال گیر پخش میشه!!!!!!!!

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
آقا چرا مقلته میکنی؟ هی همه میگن این چیه که میگین سخته، اونا نظر خودشونه شما چرا قاطی میکنی؟ بس کنید دیگه، بچه ها جو گیر میشن تا یکی چیزی میگه همه 10000 تا پست میدن و قتل عام میکن طرف رو! )x بازی 10 نگرفته که، 7.5 هست بابا! این بحثا جایی نداره

اولا این شما هستی که مقلته میکنی ! ثانیا شما اگر به خودت شک داری مشکل من نیست ! من نقل قولی کردم از پست همه بچه ها که سختی بازی رو زیاد بزرگ جلوه میدن ثالثا من اولش گفتم نظر هرکس محترمه ولی وقتی شما درک نمیکنی که من حرفم بحث سر این هستش که چرا میاید ایرادات الکی از خود بازی میگیرید و دلایلش رو هم ذکر کردم چیکار کنم ؟ علاوه بر اون در ادامه پست من نظر کلی شخصیم رو از بازی گفتم.

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
اولا این شما هستی که مقلته میکنی ! ثانیا شما اگر به خودت شک داری مشکل من نیست ! من نقل قولی کردم از پست همه بچه ها که سختی بازی رو زیاد بزرگ جلوه میدن ثالثا من اولش گفتم نظر هرکس محترمه ولی وقتی شما درک نمیکنی که من حرفم بحث سر این هستش که چرا میاید ایرادات الکی از خود بازی میگیرید و دلایلش رو هم ذکر کردم چیکار کنم ؟ علاوه بر اون در ادامه پست من نظر کلی شخصیم رو از بازی گفتم.
چه ربطی داره به شک داشتن به خودم؟:-/ میدونی چرا اینارو میگم؟ چون 4 تا دیگه جوبتو بدن نمیشه جمعش کرد! نظر شخصی شما قابل احترام است! اما دوست عزیز همیشه گفتن از قدیم که با آرامش(!)حرفتو بزن! حرفم اشتباهه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر