Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
منم بازی را گرفتم ولی فعلا همون اول بازی موندم .
مرحله سه از چپتر یک اونجا که اون غول شبیه غورباقه را میزنمیم میگه RT را فشار دهید ولی وقتی RT را فشار میدیم ما رو میگیره میندازه زمین و یکی هم میزنه رومون و نمیمیره . چی کار باید کرد ؟
منم همینجا موندم!
می گه نارنجک رو از شکمش بکش بیرون!
یکی کمک کنه!:(

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مث اینکه شما نگرفتی منظورم چی بود.کسی نگفت آدم چشم بسته بره بابت یه بازی پول بده!
هرکسی اگه میخواد یه بازیه خاصی رو تهیه کنه قبل از اومدنش میتونه بره عکساشو بگیره ، گیم پلی هاشو نگا کنه و اگر هم دمو یی قابل بازی ازش اومد، میتونه امتحانش کنه و بعد از همه ی اینا نتیجه بگیره که اصلا ارزش خرید داره یا نه؟ به همین راحتی دیگه نیازی هم به نقد دیگران نیست.

من متوجه شدم شما چی میگید
ولی منظورم اینه که بازی اینجا2000 هست و از هزینه دانلوده دمو ارزونتر تموم میشه
همه راحت میتونن بگیرن ، خوششون نیومد بازی نکنن
60$ که نمیخوایم بدیم کلی تحقیق و جستجو کنیم;)

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اقا :
اول چپتر 2 گیر کردم
همونجا که باید اونneutral elemental فکر کنم همین باشه بگیریم باید چه کنم ؟؟ با چی بگیرم اخه ؟ دهنم صاف شده :D

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
مرحله سه از چپتر یک اونجا که اون غول شبیه غورباقه را میزنمیم میگه RT را فشار دهید ولی وقتی RT را فشار میدیم ما رو میگیره میندازه زمین و یکی هم میزنه رومون و نمیمیره . چی کار باید کرد ؟

منم گيرم اگر کسي يافت سريع گزارش بده تا سرد نشده
mer30

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
منم گيرم اگر کسي يافت سريع گزارش بده تا سرد نشده
mer30
وقتی rt رو گرفتی میره بالا سرش بعد چند حلقه دایره تو صفحه میاد دایرها کم کم جم میشن وقتی به حلقه اخر که کوچیکترست رسید دکمه X رو بزن چند بار این کارو کن تا بمیره.

• Like
Reactions: Amin.J

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آقا تروبه خدا یکی کمک کنه!
اونجایی که زن گابریل اون وسط هست و باید چرخ ها رو بگردونیم , هرکار می کنم نمی شه,یکی راهنمایی کنه خواهشا!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
سلام
برادران این بازی به bayonetta میرسه؟
خیلی شبیه هم نیستن ... مقایسشون کار درستی نیست ... این جوابیم که من میخوام بدم نظر کاملا" شخصی من هست ... تو زمینه ی گرافیک و شخصیت پردازی و فضا سازی و معماها و اینا کسلوانیا : اربابان سایه به مراتب عنوان قوی تریه ... اما به خوش شاختی و روونی بیونتا نیست ... به خصوص بار اکشن بازی که مثل 90 تا 99.9 % عناوین این سبک سر تعظیم جلوی بیونتا خم میکنن این بازی هم ازین قائده مثتسنی نیست ... بازم تاکید میکنم نظر شخصیم هست که هردوی این بازیها بازیهای درجه یک و بشدت AAA:D هستن ... اما در کل من اربابان سایه رو ترجیح میدم ... به خاطر اون حس نوستالوژیک و ریشه ی قدیمیش ... علی رغم Reboot شدن ، انواع اقسام دشمنان سری کلاسیکش رو ما روی این نسل هم میتونیم ببینیم ... اما این بار بصورت سه بعدی ...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان معذرت میخوام که اینجوری میپرسم ولی مجبورم چون تو حال جلوی خانواده بازی میکنم!!
بازی صحنه های بد و غیر اخلاقی داره؟کات اسکین هاشو میشه رد کرد؟
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر