Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
ولی از همه اینا بگذریم بازی واقعا خوش دست و اعتیاد آور هست . به طوری که آدم خاموش میکنه یه ربع بعد میخاد دوباره روشن کنه بازی کنه . شایدم به خاطر علاقه وافری هست که من به کسلوانیا و گابریل و کونت دراکولا دارم :biggrin1:
چرا اینقدر بازی خوبه:-/:d اصلا نمیشه از پاش بلند شد ادم احساس میکنه از نسخه ی اولم سرگرم کننده تره یجاهاییش تو این نسل H&S به این سرگرم کنندگی و اعتیاد اوری بازی نکردم هرچی میری جلوتر بهتر میشه بازی
راستی بازی از اون محیطای خاص نسخه ی اول که طراحی هنریش باعث هنگ کردن آدم میشدم داره تو بخش گذشته نگران نباشید:d
الان فکر کنم یک سوم یا یه مقدار بیشتر بازیرو رفتم روند گیم پلی داره کولاک میکنه واقعا بازی فوق العادست طراحی دشمنا و باسای بازیم معرکست
spanser
بیخیال چی شده بودی:|:dبگیر بازیش کن آقا حرف نداره بازی اتفاقا طراحی اون دشمنای رباتی معرکستو مبارزه باهاشون خیلی لذت بخشه
مزه نسخه اول هنوز زیر زبونم انصافا
نترس یه جاهایی تو گذشته مزه ی نسخه اولو دوباره میارزه زیر زبونت طعشم عالیه:d

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ab و daemonis اقا ما بیخیال شده بودیم ، هی ما رو شما تحریک میکنید بریم سمت بازی ، مزه نسخه اول هنوز زیر زبونم انصافا
ولی میترسم این خرابش کنه ، البته قسمت مدرنش با روبات و.. که گفتید معلومه چه اش شوری هست .:d

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
LOS1 من یادمه دیسک رو که داخل دستگاه گذاشتم چیزی حدودِ 7 تا 8 ساعت بازی رو پیش بردم !
( من حتی فنِ سری کسلوانیا هم نیستم ! فقط یه نسخه ازش وقتی خیلی بچه بودم رو میکرو بازی کرده بودم ! )

اونموقعی که اولین خبرا راجع به اومدنِ بازی به محیطِ شهری مدرن اومد هم بازم خیالم تخت بود چون هنرِ مرکوری رو تو شماره 1 دیدم !
به نمراتی که اومد هم توجهی نداشتم ( سابقَن SH : Downpour رو با بی توجهی به نمره هایی مثل 3/10 (!) بازی کردم که واقعا لذت بردم ! )

اما خداییش LOS2 حتی شروعشم جذاب نیس که آدم فکرش از نمره ها بیاد بیرون ! بجز بخش Tutorial البته !!
مخفی کاری بیربط ترین چیزی هست که میتونست تو این بازی اضافه بشه !!
آهن و برق و سیم و لوله و کامپیوتر و ماشین و آسفالت و ...!!!!

پیشرفته گرافیکیِ بازی محسوسه بنظرم . گرافیک هنری که به قوتِ خودش باقی مونده و از لحاظِ تکنیکی هم هرچند کم ولی پیشرفت داشتن . کلا راضی کنندس اما تو شماره 1 بهتر تونستن به نمایش بکشنش ( بخاطرِ محیط ها )

کات سین ها بیشتر خسته کننده و طولانی بودن ( تا این 4 ساعتی که من بازی کردم ! )
پلتفرمینگِ بازی بخاطره انیمیشنهای عجیبش ! ( یکم غیر طبیعی و خشک ) از لذتش شاید کم بشه اما بنظرم خوب کار شده تو این نسخه ( اون Rt یا R2 هم ک فشار بدین مسیر رو نشونتون میده به نظرم لازمه !! چون بعضی قسمتا ، اون جاهایی که میشه بهشون آویزون شد به قولِ معروف ، به اونصورتِ قابل تشخیص نیستن ! )

سیستم مبارزات و آپگرید و اینا هم چیزِ خاصی نیس مث قبلِِ ، یکم تنوعِ بیشتر شده تو مبارزات و اون Doodge و اینا هم خیلی خوشدس و کارامد شده
و اینکه ضربه ها نرم تره و پرحس تر هستش ( LOS1 بی روح بود بنظرم تو این بخش ) ( خدارو شکر خری از افت فریم هم نیست )

در ک هیچی بجز محیط های بزرگ و مبارزه با تایتان ها باعث نمیشه با بازی ارتباط برقرار کنم
که از قراره معلوم بنظر نمیاد تا آخرِ بازی همچین چیزی به اونصورت ( LOS1 ) نصیبمون بشه

همون 6.5 خوبه براش .

من به این فکر میکنم که حتی اگه با شماره 1 هم مقایسه نکنیم بیشتر از 7 نمیشه بهش بهش داد

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان من از شماره یکش خیلی خوشم اومده بود .خواستم ببینم این میتونه برام سرگرم کننده باشه؟>
البته.
کلیات گبم پلی همونه. فقط یه مقدار از بازی اومده تو فضای شهری و امروزی برای همین اگه بیشتر با فضاهای نسخه اول حال کردی شاید زیاد به دلت نشینه.
ولی اگه با گیم پلی شماره یک حال کردی نسبتا نرم تر و بهتر شده تو این یکی.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
منم یک چند ساعتی بازی کردم:
-داستان بازی بد نیست تا اینجا و صداپیشگی شخصیت ها هم در حد قابل قبول هستش.
-سیستم مبارزات هم در کل خوبه .از نکات مثبت سیستم مبارزاتش میتونم به سرعت بالا ،کمبو های قابل قبول و hit box خوب دشمنا اشاره کنم و نکات منفیش هم دوربین بد که بیشتر باید با اون کشتی گرفت تا دشمنا و داشتن یک کوچولو colored weapons و colored enemy اشاره کرد که من همیشه مخالف این سیستم هستم.
-لول دیزاین بازی خوبه البته غیر بخشهای مخفی کاری در کل metroidvania به روح روان ادم جلا میده نمیدنم چرا خیلیا ساختار خطی قسمت اول بیشتر دوست دارن.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی رو تا ابتدای شروع مراحل انجام دادم
واقعا گرافیک بازی برای این نسل خیلی خوب حساب میشه و جزییات زیادی دیده میشه
چیزی که از همه بیشتر گیمر رو جذب خوش میکنه حالت چهره و اون حسی هست که شخصیت های بازی دارن که واقعا استاد دانه کار شده
گیم پلی بازی هم قابل قبول هست و تا اینجا تنوع خوبی داشت به غیر از اینکه به مشکل کوچیک داره و اون اینکه وقتی دارین کمبو ها رو اجرا میکنیم دیگه نمیشه فهمید دشمن داره شروع به حمله میکنه که همین موضوع دفاع کردن و سخت میکنه البته با کمی بازی کردن به این موضوع عادت میکنیم
این بازی یه بازی خشن محسوب میشه و اونهایی که تو خونه بچه کوچیک دارن مواظب باشن
تو یکی از صحنه های اول بازی شما در نقش خون اشام بازی به یک خانواده باید حمله کنید و پدر و مادر و فرزند رو بکشید تا خودتون جان دوباره بگیرید که خیلی دردناک بود
در هر صورت بازی خوبی که میتونه شما رو به خودش جذب کنه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
ضربه اهنگ بازی بعد از هفت ساعت خیلی خوب شده بود خصوصا مبارزه با باس فایت ها ! که دوباره سروکله ی مخفی کاری پیدا شد گند زد به ریتم بازی !
اقا چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است ! اگر مخفی کاری برای بازی مثل god of war جایز بود برای کستل هم جایزه بود ! ولی مشکل اینه که اصلا سنخیتی با هم ندارن !
اخه اصلا یعنی چی گبریل با این کب کبه و دب دبه بیاد بره تو جسم یه موش کثیف و خار که مثلا چی ما نواوری کردیم ! تبدیل شدن گبریل به یه موش کثیف و دم دراز برای یه طرفدار که با اون ابهت شخصیت گبریل انس گرفت مثل کشیدن سوهان به روح هست!
یک رگه هایی از نسخه ی اول تو بازی هست خدا رو شکر که تحمل کنه ادم ....اپگرییدها هم بعد از 7 ساعت و گرفتن قدرت ها عالی میشه و سرعت گیم پلی طوفانی !
حتی یک قدرت بعد از همین 7 ساعت داده میشه که خیلی جذاب و نظیرش کمه ...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تموم شد. به شدت نسبت به قسمت اول ضعیف تر بود. فقط از لحاظ فنی بهتر شده بود. داستان بازی هم چند نقطه خوب داره ولی در کل ضعیف بود. پایان هم فاجعه ...

درجه سختی نرمال بازی بدون شک در حد Easy شماره یک بود و مدت زمان گیم پلی هم کوتاه تر

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
ولی من یه جا دیدم زده بود 28 فوریه امروز 25 ام هست شما مطمئن هستی؟
25 فبریه یعنی 6 اسفند ...از اونجایی که نمرات بازی هم منتشر شده میشه پی برد...حالا شک دارید یک روز هم صبر کنید

- - -ویرایش - - -

تموم شد. به شدت نسبت به قسمت اول ضعیف تر بود. فقط از لحاظ فنی بهتر شده بود. داستان بازی هم چند نقطه خوب داره ولی در کل ضعیف بود. پایان هم فاجعه ...

درجه سختی نرمال بازی بدون شک در حد Easy شماره یک بود و مدت زمان گیم پلی هم کوتاه تر
داداش چند ساعت طول کشید ؟ توی اسپویل بگو خواهشا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر