Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان ایا بازی به انحرافات منکراتی کشیده شده؟
بله داره حدودا بعد از 5 ساعت بازی کردن ...

- - -ویرایش - - -

الان که از بازی 5 ساعتی میگذره بازی شدیدا شبیه darksider شده ! اخه چرا ؟ چرا این بازی که خودش جزو اولین ها بوده و نسخه ی اولش یک استاندارد کامل بوده باید اینجوری از دیگر بازی ها تقلید کنه ؟؟
تا اینجا از دوتا بازی تقلید اساسی کرده علاوه بر دارک سایدر بهش dmc رو هم اضافه کنید ... تازه این خوشبینانه ترین حالته وگرنه remember me رو هم باید اضافه کرد

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
بله داره حدودا بعد از 5 ساعت بازی کردن ...

- - -ویرایش - - -

الان که از بازی 5 ساعتی میگذره بازی شدیدا شبیه darksider شده ! اخه چرا ؟ چرا این بازی که خودش جزو اولین ها بوده و نسخه ی اولش یک استاندارد کامل بوده باید اینجوری از دیگر بازی ها تقلید کنه ؟؟
تا اینجا از دوتا بازی تقلید اساسی کرده علاوه بر دارک سایدر بهش dmc رو هم اضافه کنید ... تازه این خوشبینانه ترین حالته وگرنه remember me رو هم باید اضافه کرد
اینکه کامل اون حس خاص نسخه ی اول رو از دست داده درسته و مشخصه بازی ادامه ی خوبی واسه نسخه ی قبلی نیست ولی قبول داری خیلی بازی خوش ساخته یعنی گیم پلیش شدید سرگرم کنندست جوری که نمیشه از پاش بلند شد؟من که وحشتناک دارم با بازی حال میکنم گیم پلی سریع باسای عالی سکانسای سینمایی جذاب خلاصه واقعا حرف نداره از این نظر بازی درسته یه جاهایی تو آینده حرص درمیاره اما مبارزاتش و سرعت گیم پلیش عالیه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,505
نام
مسلم
اینکه کامل اون حس خاص نسخه ی اول رو از دست داده درسته و مشخصه بازی ادامه ی خوبی واسه نسخه ی قبلی نیست ولی قبول داری خیلی بازی خوش ساخته یعنی گیم پلیش شدید سرگرم کنندست جوری که نمیشه از پاش بلند شد؟من که وحشتناک دارم با بازی حال میکنم گیم پلی سریع باسای عالی سکانسای سینمایی جذاب خلاصه واقعا حرف نداره از این نظر بازی درسته یه جاهایی تو آینده حرص درمیاره اما مبارزاتش و سرعت گیم پلیش عالیه
یعنی اگه بخوای یه نمره ی منصفانه بهش بدی چند میدی ؟
پ.ن: من این 2-3 ماه بازی هیچ بازی نکردم ، دنبال یه بازی سرگرم کننده ام .

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
دوستانی که بازی کردن به نظرشون داستانش چطوره ؟! در حد نسخه یک هست ؟! اگه جواب مثبت باشه که واسه من همین یه مورد کافیه تو این بازی .

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
یه نقد کوتاه صفحه قبلی از بازی نوشتم اونو دیدی دیگه اونجا گفتم به نظرم امتیاز 7.5 تا 8 واسه بازی مناسبه نمیدونم نسخه ی یک رو بازی کردی یا نه اما ادامه ی خوبی واسه نسخه ی قبلی نیست یعنی اصلا حس ماجراجویی جالبو خاص LOS رو نداره ولی اگه به عنوان یه بازی مستقل بررسی بشه واقعا بازی خوبیه و مطمئن باش سرگرمت میکنه هیچ ایراد بزرگی نداره بازی.مبارزات روون پلتفرم خوب معماهای جالب داستان خوب گرافیک عالی خلاصه مطمئن باشه بازی راضیت میکنه و سرگرم کنندست
دوستانی که بازی کردن به نظرشون داستانش چطوره ؟! در حد نسخه یک هست ؟! اگه جواب مثبت باشه که واسه من همین یه مورد کافیه تو این بازی .
داستان بازی تو حد نسخه ی یک نیست اما مطمئن باش کشش داره و واسه کسی که نسخه ی قبلی رو بازی کرده واجبه بازی بازیش کنه تا بدونه چی به سر گابریل میاد مطمئن باش اصلا حق بازی اون نمره ی 4 مسخره نیست بازی خیلی خوبه و کامل سرگرمت میکنه داستانشم راضی کنندست

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
درسته ...خصوصا با اپگریدها جذاب تر میشه .
اما اوردن این بازی تو این فضا همون ضربه ای رو میزنه به بازی که مثلا dark souls بیاری زمان حال ! بازیهای از این دست نصف موفقیتشون رو برای همون جو و اتمسفر بدست میارن ...الان شما نمیتونید منکر فضای های تاثیر گذاری بازیهایی مثل بایوشاک و اخرین ما بشید ..
نو اوری لازمه اما خیلی باید هوشمندانه تر میبود ...

- - -ویرایش - - -

داستان به علاوه گیم پلی تنها چیزایی هستن که بازیباز رو راغب میکنن و بس !

- - -ویرایش - - -

من 6 میدم چون با یه خاطره و فضا و یه دنیای دوست داشتنی من بازی کردن سازندها و همین کافیه ...چی بدتر از این ؟ اگر همون مراحل نصفه و نیمه ی که جو گذشته رو داره نبود که هیچی !عملا شما دارک سایدر بازی میکردی

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
درسته ...خصوصا با اپگریدها جذاب تر میشه .
اما اوردن این بازی تو این فضا همون ضربه ای رو میزنه به بازی که مثلا dark souls بیاری زمان حال ! بازیهای از این دست نصف موفقیتشون رو برای همون جو و اتمسفر بدست میارن ...الان شما نمیتونید منکر فضای های تاثیر گذاری بازیهایی مثل بایوشاک و اخرین ما بشید ..
نو اوری لازمه اما خیلی باید هوشمندانه تر میبود ...

- - -ویرایش - - -

داستان به علاوه گیم پلی تنها چیزایی هستن که بازیباز رو راغب میکنن و بس !
کاملا حرفتو قبول دارم مسیری که واسه ادامه ی بازی انتخاب کردن اشتباه بود و میشد بخش آینده ی بازی خیلی کوتاه باشه فضاسازی بازیرو هم کاملا باهات موافقم اصلا چیزی که باعث شد LOS1 اینقدر محبوب و خاص باشه همون طراحی محیطو فضاسازی بود اما خوب کاریه که شده و بهتره خودمونو عذاب ندیم با یاد آوری گذشته:dاز بازی تو همین وضعیتی که هست با گیم پلی عالیش لذت ببریم و اسیر نوستالژی نشیم

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
کاملا حرفتو قبول دارم مسیری که واسه ادامه ی بازی انتخاب کردن اشتباه بود و میشد بخش آینده ی بازی خیلی کوتاه باشه فضاسازی بازیرو هم کاملا باهات موافقم اصلا چیزی که باعث شد LOS1 اینقدر محبوب و خاص باشه همون طراحی محیطو فضاسازی بود اما خوب کاریه که شده و بهتره خودمونو عذاب ندیم با یاد آوری گذشته:dاز بازی تو همین وضعیتی که هست با گیم پلی عالیش لذت ببریم و اسیر نوستالژی نشیم
اخه مگه میشه ادم این مراحل رو یادش بره :d

Castlevania-Lords-Of-Shadow-Wallpaper-Screen.jpg

Castlevania-Lords-of-Shadow-Ultimate-Edition-Coming-to-PC-in-August-2.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,505
نام
مسلم
یه نقد کوتاه صفحه قبلی از بازی نوشتم اونو دیدی دیگه اونجا گفتم به نظرم امتیاز 7.5 تا 8 واسه بازی مناسبه نمیدونم نسخه ی یک رو بازی کردی یا نه اما ادامه ی خوبی واسه نسخه ی قبلی نیست یعنی اصلا حس ماجراجویی جالبو خاص LOS رو نداره ولی اگه به عنوان یه بازی مستقل بررسی بشه واقعا بازی خوبیه و مطمئن باش سرگرمت میکنه هیچ ایراد بزرگی نداره بازی.مبارزات روون پلتفرم خوب معماهای جالب داستان خوب گرافیک عالی خلاصه مطمئن باشه بازی راضیت میکنه و سرگرم کنندست
آره اونو خوندم فقط میخواستم ببینم جلوتر که رفتی نظرت عوض نشده باشه :d
بازی اول خیلی بالاتر از انتظاراتم در اومد مخصوصا از بخشی که ومپایر ها وارد میشدن خیلی جالب شد .
باز هم توی این کمبود بازی همینم غنیمته :d
من 6 میدم چون با یه خاطره و فضا و یه دنیای دوست داشتنی من بازی کردن سازندها و همین کافیه ...چی بدتر از این ؟ اگر همون مراحل نصفه و نیمه ی که جو گذشته رو داره نبود که هیچی !عملا شما دارک سایدر بازی میکردی
6 ؟ 6 دیگه زیادی متعصبانه اس ، برای بخش آینده اش شاید 6 زیاد هم باشه ولی برای بخش گذشته اش اینجور که تعریف کردن فکر نکنم 6 مناسب باشه :d

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آره اونو خوندم فقط میخواستم ببینم جلوتر که رفتی نظرت عوض نشده باشه :d
بازی اول خیلی بالاتر از انتظاراتم در اومد مخصوصا از بخشی که ومپایر ها وارد میشدن خیلی جالب شد .
باز هم توی این کمبود بازی همینم غنیمته :d

6 ؟ 6 دیگه زیادی متعصبانه اس ، برای بخش آینده اش شاید 6 زیاد هم باشه ولی برای بخش گذشته اش اینجور که تعریف کردن فکر نکنم 6 مناسب باشه :d

بازی هرچه که پیش میری بهتر میشه توی این شکی نیست ...الان کلا سه محیط مجزا که تفاوت چشمگیر داشته باشن ندیدم ...بازم امیدوارم !فعلا که فقط ماشین سوار شدن و تبلت دست گرفتن گبریل رو ندیدم :d

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
این تصویرارو نذار داغ دلمونو تازه نکن :dبذار با بازی حال کنیمو یاد اون محیطای معرکه با اون طراحیای هنری وحشتناک نیفتیم=((
ce7en44
مطمئن باش نظرم عوض نشده بازی خوبه:d خیالت راحت

Last edited by a moderator:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ولی از همه اینا بگذریم بازی واقعا خوش دست و اعتیاد آور هست . به طوری که آدم خاموش میکنه یه ربع بعد میخاد دوباره روشن کنه بازی کنه . شایدم به خاطر علاقه وافری هست که من به کسلوانیا و گابریل و کونت دراکولا دارم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر