Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دموش را چه جوری باید بگیرم؟ حتما باید دانلود کنم :(

مرسی از جواب سوال اولم :d و حالا یه سوال دیگه :-/ درسته که بازی mirror of fate هم توش هست ولی باید با کد آزادش کرد؟

Last edited by a moderator:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مرسی از جواب سوال اولم :d و حالا یه سوال دیگه :-/ درسته که بازی mirror of fate هم توش هست ولی باید با کد آزادش کرد؟

دقیقا برعکس اینی که گفتی :D
باید بازی Mirror of Fate رو از لایو خریداری کنید بعد که بازی نصب شد توی منو یه گزینه برای دانلود کردن دمو وجود داره.

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بالاخره من هم demo رو بازی کردم.محشر شده بود .کلا حس god of war بهم دست داد.مخصوصا اون باس فایت اول که مثل باس فایت اول gow2 بود.

فقط یکی توضیح بده این simons و آلوکارد قضیشون چیه ؟ اگر آلوکارد اومده باشه که گبریل رو بکشه در اصل ما نقش منفی میشیم !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دانته جان به نظرم اگه اون اخرین کات سین نسخه قبل تو sp بود شکیل تر و با کلاس تر بود . یعنی کاشکی میزاشتی. :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
خطر اسپویل خفن از نسخه های CASTLEVANIA : LORDS OF SHADOW & CASTLEVANIA : MIRRORS OF FATE

من بعد از بازی کردن دوباره ی این بازی و نسخه ی اچ دی بازی میرورز آف فیت سوالات جوب داده نشده ی زیادی اومد برام !
اول اینکه باس پایانی بازی لردز آف شادو اون مرد با موهای بلند و مشکی که از زوبک اومد بیرون واقعا کی بود ؟ اصلا بهش اشاره نشد !
منظورم باس پایانی پایانی همون FORGOTTEN ONE منظورم نیست ها !
حتی اون مرده رو به آسمون کرد صورتش رو و یکی رو پدر خطاب زد خوب کی رو پدر صدا زد ؟
با اینکه گبریل در موقع نابودی فرشته صداش زد و با کلی تحقیق تو یجایی این رو پیدا کردم در مورد اون مرده :
[h=3]Satan[/h] Satan (サタン Satan[SUP]?[/SUP]) is the unknown antagonist of the game, and plotted all of the events. He is also the final boss.
He dropped the mask at the end of the game which Gabriel Belmont uses to speak to his wife.
Voiced by Jason Isaacs

نمیدونم ولی تو بازی اشاره نشد که شیطان هست ؟

راستی این ماسک که زوبک زد آخر بازی افتاد پشت گبریل اون ماسکه چی شد ؟
گبریل ورش نداشت پس چی شد ؟
منظورم اون ماسکی نیست که خودمون جمع کردیم و باهاش ماری رو دیدیم چون اون رو ماری برد منظورم اون ماسکی هست که زوبک زد و لرد اف شادو شد !
خوب اگر آخر بازی ما شیطان رو کشتیم چرا کات سین آخر بازی زوبک میاد پیشه گبریل ومپایر شده و گفت ارتش شیطان داره میاد و اگر نابودش نکنیم حیوون خونگیش میشیم /؟/
خوب چی شد ؟
راستی زوبک کی ومپایر شد ؟
راستی بهتر نبود توی نسخه ی دوم ما ترور یا همون الوکارد میشدیم ؟ :d
راستی تو این نسخه ی دوم سیمون یا همون پسر آلوکارد هم هست ؟

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خطر اسپویل خفن از نسخه های CASTLEVANIA : LORDS OF SHADOW & CASTLEVANIA : MIRRORS OF FATE

من بعد از بازی کردن دوباره ی این بازی و نسخه ی اچ دی بازی میرورز آف فیت سوالات جوب داده نشده ی زیادی اومد برام !
اول اینکه باس پایانی بازی لردز آف شادو اون مرد با موهای بلند و مشکی که از زوبک اومد بیرون واقعا کی بود ؟ اصلا بهش اشاره نشد !
حتی اون مرده رو به آسمون کرد صورتش رو و یکی رو پدر خطاب زد خوب کی رو پدر صدا زد ؟
با اینکه گبریل در موقع نابودی فرشته صداش زد و با کلی تحقیق تو یجایی این رو پیدا کردم در مورد اون مرده :

منظورم اون ماسکی نیست که خودمون جمع کردیم و باهاش ماری رو دیدیم چون اون رو ماری برد منظورم اون ماسکی هست که زوبک زد و لرد اف شادو شد !
خوب اگر آخر بازی ما شیطان رو کشتیم چرا کات سین آخر بازی زوبک میاد پیشه گبریل ومپایر شده و گفت ارتش شیطان داره میاد و اگر نابودش نکنیم حیوون خونگیش میشیم /؟/
خوب چی شد ؟

چرا دیگه اون شیطان بود اون پدر هم که میگفت منظورش خدا بود درباره اینکه زوبک گفت شیطان داره میاد شیطان اگه مردنی بود همون قبل گابریل میکشتنش :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

خوب چی شد ؟

بردیا اول این رو بخون بعد اگه هنوزم سوالی داشتی همینجا بپرس :D

http://forum.bazicenter.com/thread62140/page2/#post2097205

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
فعلا که یه 4 و یه 6 گرفته ولی بازم باید منتظر باقی نمره ها موند

متاسفانه آره.
GameInformer نمره ی 6 داده و EDGE نمره ی 4

(اما Playmania Spain بهش 9.5 داده)
مچکرم. پس به این نتیجه میشه رسید که حتما بازیش میکنم. چون از شماره 1ش خیلی خوشم اومد و با دیدن این امتیاز ها میشه به این سایت ها گفت:
go f*ck urselves
:d
اون از اون gamespot دیوانه که به re6 نمره 4 میده :| اینم از اینا :|

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
بازی لیک شد....
Language: English | Genre: Action | Text: Englisch
Size: 7476 MB | Parts: 15 | Partsize: 501MB