Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی دموی چه نسخه ای رو دانلود کردی ؟ کنسول ؟
تاریخ دقیق انتشار بازی کی هست ؟

==============

یه سوا هم داشتم . کستلوانیا قبلی ، بعد از اتمام بازی اگه اشتباه نکرده باشم ، نشون میده که دراکولا هنوز زنده هست و از بالای پنجره میپرید بیرون و .... . این قضیه اش دقیقا چه طور درمیاد ؟ یعنی میخوام اون بخش و یه مقدار تحلیل کنی بفهمیم چی شد کلا !؟ اصلا به نسخه جدید ربط داره ؟ نداره ؟! اون دراکولا چی میشه !؟ کلا یه تحلیلی رو پایان بازی قبل بزن بفهمیم چه خبره !

من روی PS3 دمو رو بازی کردم
27 فبریه
---
والا آخرین کات سین نسخه قبل یکی از شوکه کننده ترین چیزایی بود که تا الان دیدم. بعد از تموم کردن بازی نشون داد که خود گبریل نه تنها خون آشام شده بلکه الان دیگه دراکولاـست! پس اون صحنه پایانی تاثیر مستقیم داره روی داستان نسخه 2، در واقع نسخه 2 قراره از ادامه همون بخش پایانی نسخه 1 دنبال بشه.

حالا اینکه چرا گبریل دراکولا شده رو باید توی DLC ها بازی کنی که خب اگه نمیخوای بخریشون میتونی از اینجا داستان این بخش رو بخونی :
پست شماره 17 رو بخون

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
dante never cry
اقا اون یک تیکه رو میزاشتی تو sp بد نمیشدا !! قشنگ اخرش لو رفت ، ببخشید ولی خوب هنوز ممکنه یکسری پایان 1 نرسیده باشن مثل من که وسطش سیوم خراب شد. :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
dante never cry
اقا اون یک تیکه رو میزاشتی تو sp بد نمیشدا !! قشنگ اخرش لو رفت ، ببخشید ولی خوب هنوز ممکنه یکسری پایان 1 نرسیده باشن مثل من که وسطش سیوم خراب شد. :(

دوست من اینجا تاپیک نسخه 2 بازیه و طبیعیه که در مورد داستان و پایان نسخه 1 داخلش بحث بشه. دوستانی که نسخه یک رو بازی نکردن نباید توقع داشته باشن توی این تاپیک هم برای داستان نسخه اول از تگ اسپویلر استفاده بشه. (برای داستان DLC و نسخه یک هم از تگ اسپویلر استفاده کردم تا صفحه کش نیاد نه اینکه جلوگیری از اسپویل باشه)

متاسفم که داستان براتون لو رفت ولی خب این تاپیک برای همین بحث هاست.

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
dante never cry
دوست محترم ، شما منطقت به هیچ عنوان پذیرفته نیست ، این که تایپک جای این بحث هاست و اینجا مربوط به شماره 2 ، شما کامل بازی برای من حداقل بی مزه کردی ، الان تو تایپک uncharted 4 بری ی نکته هایی از شماره قبل که تازه کلیدی هم نیست تو sp گذاشتن نمونش پست اخر جناب اریا در تایپک ببین .. شما که پایانم قشنگ لو دادی.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
dante never cry
دوست محترم ، شما منطقت به هیچ عنوان پذیرفته نیست ، این که تایپک جای این بحث هاست و اینجا مربوط به شماره 2 ، شما کامل بازی برای من حداقل بی مزه کردی ، الان تو تایپک uncharted 4 بری ی نکته هایی از شماره قبل که تازه کلیدی هم نیست تو sp گذاشتن نمونش پست اخر جناب اریا در تایپک ببین .. شما که پایانم قشنگ لو دادی.
mate جان شما منطقت پذیرفته نیست تو تاپیک شماره 2 یه بازی نباس انتظار نداشته باشی از آخر شماره قبلی صحبت نشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
dante never cry

عزیزم اینجا تاپیک نسخه 2 بازیه و تنها بخش های داستانی مربوط به این نسخه باید درون اسپویلر قرار بگیرن. کسی که نسخه اول یه بازی رو تموم نکرده نباید انتظار داشته باشه که با رفتن توی تاپیک نسخه های بعدی چیزی براش اسپویل نشه.

اگه من توی یکی از تاپیک های بخش اخبار یا بخش های دیگه این کار رو میکردم حرف شما درست بود ولی اینجا تاپیک اختصاصی نسخه 2 ! انتظار میره دوستانی که توی این تاپیک میان نسخه اول بازی رو تموم کرده باشن. پس من داستان رو برای شما لو ندادم، شما با اومدن توی این تاپیک داستان رو برای خودتون لو دادید.

اصلا این مسئله مربوط به این تاپیک هم نیست. هر تاپیک دیگه ای هم برید به همین صورته، به عنوان مثال شما اگه یه نگاهی به تاپیک Mass Effect 3 توی همین بخش داشته باشید میبینید که اونجا هم بدون تگ اسپویلر در مورد داستان دو نسخه قبلی بحث میشه.

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
یجوری حرف میزنی انگار من عضو تازه ام ، من خودم تایپک ها رو شخم زدم ، عرف اینه که تو نسخه های بعد اینجوری بی پروا نگن ، من پست های خود شما رو قدیم هم خوندم میشناسمت تا حدودی ، ولی سر حرفت هستی ، این بحث نتیجه تی جز منحرف کردن تایپک ندتره ، خودت کلاهتو قاضی میکردی ؟ حالا چیزیه که شده ...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یجوری حرف میزنی انگار من عضو تازه ام ، من خودم تایپک ها رو شخم زدم ، عرف اینه که تو نسخه های بعد اینجوری بی پروا نگن ، من پست های خود شما رو قدیم هم خوندم میشناسمت تا حدودی ، ولی سر حرفت هستی ، این بحث نتیجه تی جز منحرف کردن تایپک ندتره ، خودت کلاهتو قاضی میکردی ؟ حالا چیزیه که شده ...
سر حرفم هستم چون به نظرم کار اشتباهی نکردم. ولی دوست من اگه فکر میکنی حق با شماست روی این لینک کلیک کن و توی متن گزارش هم بنویس "اسپویل". مدیرا خودشون رسیدگی میکنند و در صورت لزوم پست من رو پاک کرده و برام جریمه ای در نظر میگیرن.

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
دوستان یکی لطف کنه بگه توی تریلر داستانی آخری اینجاهایی که میگم رو چی میگن :
1-کارمیلا بعد از اون جمله گبریل که میگه "IT MUST BE A DREAM"؟

2-آلوکارد بعد از "TREVER DIED ALONE"
3-اونجایی که زوبک رو نشون میده گابریل بعد از YOU WERE چی میگه؟
4-بعد از TELL ME IS THIS GOD'S REWARD؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,504
نام
مسلم
دوستان یکی لطف کنه بگه توی تریلر داستانی آخری اینجاهایی که میگم رو چی میگن :
1-کارمیلا بعد از اون جمله گبریل که میگه "IT MUST BE A DREAM"؟

2-آلوکارد بعد از "TREVER DIED ALONE"

3-اونجایی که زوبک رو نشون میده گابریل بعد از YOU WERE چی میگه؟

4-بعد از TELL ME IS THIS GOD'S REWARD؟
1-
Gabriel : Carmilla , this must be in dream .
Carmilla : And if you would never to wake again , would it matter ?
2-
Alucard (:x) : Trevor died a long time ago father . I am Alucard .
3-
Gabriel : You were deceived me .
4-
Gabriel : Tell me is this God's reward for the devoted and free ?

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
دمو فراتر از انتظاره واقعا
گرافیکش عالیه........ افت فریم هم من ندیدم
فقط باید رد اسلحه ها کم بشه که دشمن ها و حرکاتشون قابل دیدن باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر