Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
عجب دموی پر التهابیه. واقعا ضرباهنگ گیم پلی بازی توی دمو نفسگیره. همش هیجان بود.بزاری توی نسخه کامل بازی روی اخرین درجه سختی و عرق بریزی وقت مبارزات.
این فضای گاتیک تاریک توی دمو روانی می کنه منو. کاش نسخه نهایی این جو رو در سرتاسرش ببینم.

گرافیک بازی واقعا متحول شده. دوربین کاملا متحرک و تحت کنترل. هیچ گونه افت فریم چه در مبارزات فضای بسته و چه در فضای باز و چه در boss fight نداره . پارگی تصویر اصلا نداره ( کاملا Vsync )
که با این فریم روون بازی نبود screen tearing واقعا جای تقدیر داره. تازه این دمو هست و کیفیت نهایی نیست.

اصلا توی قلعه به طراحی و معماری سقف بالاس سر گیبریل دقت کنید که هوش از سر می بره.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
عجب دموی پر التهابیه. واقعا ضرباهنگ گیم پلی بازی توی دمو نفسگیره. همش هیجان بود.بزاری توی نسخه کامل بازی روی اخرین درجه سختی و عرق بریزی وقت مبارزات.
این فضای گاتیک تاریک توی دمو روانی می کنه منو. کاش نسخه نهایی این جو رو در سرتاسرش ببینم.

گرافیک بازی واقعا متحول شده. دوربین کاملا متحرک و تحت کنترل. هیچ گونه افت فریم چه در مبارزات فضای بسته و چه در فضای باز و چه در boss fight نداره . پارگی تصویر اصلا نداره ( کاملا Vsync )
که با این فریم روون بازی نبود screen tearing واقعا جای تقدیر داره. تازه این دمو هست و کیفیت نهایی نیست.

اصلا توی قلعه به طراحی و معماری سقف بالاس سر گیبریل دقت کنید که هوش از سر می بره.

ممنون نوید جان

دمو منو شوکه کرد خیلی نسبت به یک پیشرفت داشته

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
خب یه تریلر جدید از بازی اومد که Story Trailer هست
Alucard هم تو بازیی هست :bighug:
و پسر گابریل هست
البته گابریل اول فکر میکنه که Trevor هستش !!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من دموی قابل بازیشو بازی کردم
فقط یه چیز میشه گفت:بهتره بازیای نسل بعد زمان اومدن این غلاف کنن و نزدیک عرضش چیزی نیاد یعنی همه چیش عالی بود و پیشرفتش نسبت به قبل فوق العادست از همین الان معلومه که جزو بهترین بازیای 2014:x
کاور بازیم عالیه کلا استایل هنری مرکوری حرف نداره
آلوکارد چه خفنه :|ابهتش از گابریل بیشتره:d

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
تریلر جدید هایپ رو چسبوند به سقفش!:bighug: حتما ببینین . موزیکش دیوانه واره:d
:x
74396739171774532248.jpg

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
دوستان همه خوبی هاش رو گفتن (که بزرگ ترین خوبیش گرافیک بی نظیرش بود!) ,من چند تا نکته منفی بگم!:
-خون خوردن وسط مبارزات هیجان مبارزات رو از بین میبره ,امیدوارم که به این حرکت تو بازی
اصلی وابسته نباشیم.
-دوربین بعضی وقت ها جا موند.
-این هایل لایت کردن مناظق برای بخش های پلتفورمر اصلا جالب نیست!
زیادی اسون کرده,امیدوارم براش محدودیت بزارن..

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,506
نام
مسلم
خب یه تریلر جدید از بازی اومد که Story Trailer هست
Alucard هم تو بازیی هست :bighug:
و پسر گابریل هست
البته گابریل اول فکر میکنه که Trevor هستش !!
I Love Alucard :x
فقط موندم این گابریل کی بچه دار شد ؟ مگه ومپایر ها هم تولید مثل میکنن ؟
اون پسری که گابریل ازش محافظت میکنه کیه ؟
الان زن گابریل زنده اس ؟ (به این خاطر میگم که در آخر C LOS رفت به گذشته )
شاید به همین خاطر هم هست که Zobek و Carmilia زنده ان؟

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
از اینجا میتونید دانلود کنید
http://forum.bazicenter.com/thread6164/page401/#post2925375

اگه داستان مربوط به Alucard تو بازی گفته نشه , میره برای DLC ها ...
اسپویل مربوط به Mirror Of Fate
البته من کات سینهای مربوط به Mirror of Fate رو دارم , اونجا Alucard توسط گابریل کشته میشه
و اتفاقات دیگه ای هم میوفته
گفته نشده چرا کارمیلا و زوبک زنده هستن ولی مشخص شده که از اربابان سایه فقط کرنل کشته شده !!

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
I Love Alucard :x
فقط موندم این گابریل کی بچه دار شد ؟ مگه ومپایر ها هم تولید مثل میکنن ؟
اون پسری که گابریل ازش محافظت میکنه کیه ؟
الان زن گابریل زنده اس ؟ (به این خاطر میگم که در آخر C LOS رفت به گذشته )
شاید به همین خاطر هم هست که Zobek و Carmilia زنده ان؟
تموم سؤالات تو mirror of fate جواب داده میشه
دمو بینظیر بود. کیفیت کّل بازی مثل همین ۳۰ مین باشه جزو top 5 های هک &اسلش نسل خواهد بود.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,506
نام
مسلم
بعد داستان Mirror of Fate همون داستان Ritcher و Alucard و ... هست که داخل کسلوانیاهای قدیمی بود یا یه داستان جدیده ؟

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب بعد از بازی کردن نسخه دمو این نظر شخصیه منه:
به نظرم بدترین تغییر بازی عوض شدن زاویه دوربین به حالت سوم شخص که یه جوری بازی رو شبیه DMC کرده در حالی که تو CLOS 1 سازنده بازی از هر زاویه ای که دوست داشت ادم اون صحنه رو ببینه، دوربین رو تنظیم کرده بود و شاهد زوایا و صحنه های بسیار زیبایی بودیم.
با دراکولا شدن گابریل و صدا گذاری که به سبک جدید حرف میزنه، دیگه اون حس هنرمندانه و زیبایی بازی حذف شده به نظرم. یعنی کلا دیگه این اون تم روحانی بازی قبلی تقریبا از بین رفته و بازی رو اورده به سمت اکشن و H & S شدن. واقعا نمی دونم چی تو سر سازنده های بازی بوده که این کارو کردن با این بازی.
ولی خوشبختانه هنوز هم شاهد موسیقی زیبا به سبک بازی قبلی هستیم و از بابت موسیقی خیالم راحت شد.
در مورد گرافیک هم نظر خاصی ندارم. یعنی زیاد واسم مهم نیست چقدر گرافیک بازی پیشرفت کرده یا نکرده. در حد همون بازیه قبلی هم باشه واسم کافیه. ولی به نظر میاد نورپردازی بازی پیشرفت کرده.
کلا به نظرم در بین این همه بازی های بی کیفیتی که روز به روز هم دارن بیشتر میشن این بازی غنیمت بسیار خوبیه و واقعا عالیه ولی فکر نمی کنم که بتونه خاطره زیبایی که با CLOS 1 داشتم رو تکرار کنه.
(البته همه ی این نظرات با توجه به مراحل نسخه دمو گفتم و شاید تو بازی اصلی سازنده منو سورپرایز کنه و بازی در بعضی مراحل به سبک قدیم باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر