Capcom: دلیل ناراضی بودن شما را از DmC درک می‌کنیم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Capcom: دلیل ناراضی بودن شما از DmC را درک می‌کنیم

Dante.jpg

DmC: Devil May Cry این سری را به راهی جدید برده و سعی ندارد تا باعث افت این فرانچایز نیز شود؛ این نسخه می‌خواهد در عین حال که هسته مبارازت را حفظ کرده و red orb ها را نیز در خود داشته، تغییری در سری ایجاد کند. تهییه کننده‌ی بخش آمریکایی Capcom آقای Alex Jones در مصاحبه با VG247 توضیح می‌دهد که آن ها واکنش اولیه طرفداران در مقابل Dante جدید را درک کرده و در مورد این که چرا آن ها می‌خواهند شوخی های مسخره‌ای که در سری های قبل بود را حذف کنند نیز توضیح می‌دهد.
هفته‌ی پیش، در مصاحبه با VG247 و در جریان Gamescom آقای Jones اعتقاد داشت که حال که مدتی از معرفی Dante جدید می‌گذرد، واکنش شدید طرفداران نسبت به تغییر قیافه Dante به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است؛ وی در این مورد توضیح می‌دهد: "بله، حال همه چیز رو به بهبود است؛ ولی من می‌توانستم بدون ترس از مرگ به کار خود ادامه دهم [اشاره به خشم بسیار زیاد طرفداران نسبت به تغییر Dante]. از ابتدا می‌دانستیم که برخی با دیدن Dante او را نخواهند خواست ولی این چیز بدی هم نیست چرا که آن ها نسبت به تغییر Dante احساساتی شده اند. ما از این واکنش های تند طرفداران عصبی نیز می‌شدیم ولی در مقابل همیشه می‌گفتیم که باید بازی را انجام دهید و آن موقع می‌فهمید که ما در حال انجام دادن کار درست بودیم. حال چیزی که ما گفتیم کم کم دارد به همه ثابت می‌شود؛ درست است که ما از خودمان دفاع می‌کردیم ولی دفاع کردن ما با که عقب نشینی کنیم و دست از کار خود بکشیم و فقط بخندیم تفاوت زیادی داشت! دفاع کردن ما بیشتر به این خاطر بود که ما می‌فهمیدیم که چرا شما به موفقیت بازی شک دارید و وظیفه داشتیم تا خوب بودن بازی را به شما ثابت کنیم."
وی در مورد رفتار های گستاخانه، توهین هایی که انجام می‌شد و فحش هایی که از Dante می‌شنیدیم، می‌گوید: "یکی از مواردی که در ساخت بازی های غربی مورد توجه قرار می‌گیرد و ما نیز می‌خواستیم آن را انجام دهیم این بود که ما خواهان این بودیم که بازی کمی از حالت قبلی خود خارج شده و بیشتر به سوی تاریکی سوق پیدا کند. البته بازی کماکان دارای طنز است، اما طنزی که شایسته‌ی دنیای Dante باشد؛ دنیایی که شوخی های مسخره در آن جایی نداشته و بهتر است تا از شوخی های تاریک استفاده شود! لازم به ذکر است که Dante هنوز هم بد دهن و بی ادب است و در پایان روز خود، با یک لگد شما را وداع کرده و با خونسردی هر چه تمام تر به راه خود ادامه می‌دهد."
منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یکی از مهمترین بخش هایی که یادم رفت توی پست اصلیم بگم قدرت طلبی ورجیل بود ، توی نسخه های اصلی ورجیل دنبال قدرت بود و برای رسیدن به قدرت هرکاری انجام میداد

من از دوستانی که میگن ورجیل شخصیتش تغییر کرده فقط یه سوال دارم : به نظرتون اگه The Order بتونه دنیا رو نجات بده چه کسی به قدرت میرسه !؟

حتی اگه ورجیل نخواد به دنیا حکومت کنه مردم بخاطر کاری که کرده و نجات دادنشون هرکاری براش انجام میدن ، اسپاردا توی نسخه های اصلی بخاطر نجات دنیا از دست شیطون ها ، پرستیده میشد !!!!! حالا اگه ورجیل هم اینکار رو انجام بده ...........

همونطوری که میبینید شخصیت ورجیل به زیبایی هرچه تمامتر توی DmC کار شده تازه ما فقط تا الان توی یه تریلر ورجیل رو دیدیم و تقریبا هیچی ازش نمیدونیم ولی با همین تریلر 2 دقیقه ایی میشه به عمق شخصیت پردازی NT پی برد

آخرین ویرایش:

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
اگه بازی بهتر از همه نسخه های قبلیم بشه ( که به نظر من میشه ) بعضی از دوستان میان بازم با دلایل غیر منطقی به بازی بی احترامی میکنن .*
نظر شخصی : من هیچ کدوم از شماره های قبلی dmc رو به عنوان یه بازی درجه 1 قبول نداشتم و به نظرم به لطف * NT سری dmc میتونه وارد بازیای درجه 1 بشه . در مورد چهره ی دانته هم باید بگم که چهره ی دانته ی جدید بیشتر شبیه به یک monster slayer هست تا اون دانته ی قدیمی که بیشتر به درد دلقک بازی میخورد . در مورد فحش دادن دانته توی dmc جدید هم باید بگم که حد اقل بهتر از رقاصی دانته تو dmc4 هست .*

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
همونطوری که میبینید
شخصیت ورجیل به زیبایی هرچه تمامتر توی DmC کار شده
تازه ما فقط تا الان توی یه تریلر ورجیل رو دیدیم و تقریبا هیچی ازش نمیدونیم ولی
با همین تریلر 2 دقیقه ایی میشه به عمق شخصیت پردازی NT پی برد .​

31410881379346873123.gif

دانته و ورژیل چه نسبتی دارن با هم ؟توی نسخه سوم قبل این که ورژیل موهاش رو بزنه بالا قیافش رو دیدی ؟ چقدر شبیه دانته بود ؟ در صد بده بهم ...
این جا چطور ؟ بستن چشم روی حقایق هم حدی داره علی ؛اصلا تو بگو این ورژیل همون ورژیله ،همون ورژیل نسخه سوم ،اخلاق و منش و رفتار کپی برابر اصل ،اهوم ؟ اما الآن این قیافش اصلا جا برای هیچ دفاعی نمی ذاره .شخصیت های منفی در دنیای گیم (و هر جای دیگه) قبل این که بخاطر رفتار و کارهاشون موندگار شن ،ظاهرشونه که Up نگهشون می داره .این ورژیل شرط اولیه و لازم رو نداره .
خداییش دیگه اصلا نمی خواستم سر این بازی باهات چونه بزنم چند وقت دیگه میاد می بینی چه آشی واست پخته این نینجا تئوری ،اما دیگه دیدم یه چیزی گفتی که ... ... ... !
گیم پلی هم داغون و واسه نوبهاست ،قیافه رو بذار کنار بالفرض .
بعد همه این ها رو تو از یه تریلر 2 دیقه ای در آوردی ؟! :D

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
این ملت دلش دیالوگای چیپ و شخصیت پردازی پر زرق و برق و داستان پردازی گنگ ژاپنی می خواد. مابقی فقط گیر بنی اسرائیلیه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
31410881379346873123.gif

دانته و ورژیل چه نسبتی دارن با هم ؟توی نسخه سوم قبل این که ورژیل موهاش رو بزنه بالا قیافش رو دیدی ؟ چقدر شبیه دانته بود ؟ در صد بده بهم ...
این جا چطور ؟ بستن چشم روی حقایق هم حدی داره علی ؛اصلا تو بگو این ورژیل همون ورژیله ،همون ورژیل نسخه سوم ،اخلاق و منش و رفتار کپی برابر اصل ،اهوم ؟ اما الآن این قیافش اصلا جا برای هیچ دفاعی نمی ذاره .شخصیت های منفی در دنیای گیم (و هر جای دیگه) قبل این که بخاطر رفتار و کارهاشون موندگار شن ،ظاهرشونه که Up نگهشون می داره .این ورژیل شرط اولیه و لازم رو نداره .
خداییش دیگه اصلا نمی خواستم سر این بازی باهات چونه بزنم چند وقت دیگه میاد می بینی چه آشی واست پخته این نینجا تئوری ،اما دیگه دیدم یه چیزی گفتی که ... ... ... !
گیم پلی هم داغون و واسه نوبهاست ،قیافه رو بذار کنار بالفرض .
بعد همه این ها رو تو از یه تریلر 2 دیقه ای در آوردی ؟! :D
نه من اصلا چیزی از قیافه و طراحی ورجیل گفتم ؟! :D
دارم در مورد شخصیتش بحث میکنم ، خیلی ها از جمله خودت میگین ورجیل اون ورجیل قبلی نیست ، حالا بهم بگو اصلا قیاقه به کنار ( دو دیقه چشمت رو ببند و قیافه ورجیل رو فراموش کن :D ) شخصیتی که جلوی روته ورجیل هست یا نه ؟!
1. به دنبال قدرت که هست
2. شخصیت خونسرد و مودبی هم داره
3. خواسته یا ناخواسته داره راه اسپاردا رو میره
4. با وجود اینکه با دانته اختلاف هایی داره ولی نهایتا برادرش رو دوست داره

فقط میمونه یه قیافه که اونم دیگه به قول احسان باید NT رو بفرستیم کلاس طراحی شخصیت :D آها چیزی نمونده بود یادم بره ، من الان دارم میگم حتی اگه ورجیل واقعا تمام حرف هایی که توی تریلر زد از ته قلبش باشه و حقیقت رو بگه دوباره باعث نمیشه شخصیتش با ورجیل اصلی تفاوتی بکنه ، من الان دارم حالات مختلف ورجیل رو در نظر میگیرم تا ببینید که این شخصیت همونه و فرق آنچنانیی نکرده ( بحثم رو ظاهر نیست )

==========================================================================

راستی گفتی گیم پلیش برای نوب هاست ، محض اطلاع هاردکور عزیزمون بگم که کاپکام داره گیم پلی رو میسازه

عینا ، خط به خط ، تمام بخش های گیم پلی زیر نظر کاپکامه و بروبچ NT تماما دارن دستورات اونا رو اجرا میکنند ( در زمینه مبارزات ) رابطه NT و کاپکام در زمینه گیم پلی مثل استاد و شاگردی میمونه که شاگرد اومده پای تخته تا فقط جواب هایی که استاد میگه رو روی تخته بنویسه

الان کاپکام داره همه چیز گیم پلی رو به NT میگه و NT هم عین همونا رو توی بازی پیاده میکنه ، پس اگه گیم پلی به نظرت برای نوب هاست این یعنی گیم پلی تمام DMC ها به نظر تو اشکال داره چون سازنده همونه و فقط کسی که داره کدها رو وارد میکنه تغییر کرده

در ضمن مثل اینکه نوب ها خیلی پیشرفت کردن ، کنسل کردن 4 تا Helm's Breaker توی هم در عرض 3 ثانیه !!!! فقط جهت اطلاع گفتم دقیقا بگم توی این 3 ثانیه چه اتفاقی میوفته :
Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker !!!!!

تمام اون دستورات بالا توی کمتر از 3 ثانیه داره اجرا میشه

پ.ن : ظاهرا خیلی خوشت میاد همه چیز رو به صورت درست و بدون اشکال بنویسی :D خب چندتا موضوع هست که باید بدونی ، اگه میخوای واقعا اسم ورجیل رو درست تلفظ کنی باید بدونی که اصلا کاپکام اسم رو اشتباه نوشته ، اسم درست میشه Virgil که باید بخونی ویرژیل/ویرجیل

همونطوری که Nelo Angelo اشتباهه و درستش Nero Angelo ـه ! کلا کاپکام توی اسم ها زیاد سوتی داده :D

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
بازی Devil May Cry نه داستان غربی داره نه شخصیت پردازی غربی و نه هیچ وجه تشابهی با کارای غربی حالا ریخت و قیافشون بماند و اینی که میخوان بازی رو غربی پسند کنن میشه همینی که میبینیم یه بازی به قول خودشون تاریک و پر از فحش و خون ریزی و به دور هسته اصلی بازی ... چیزی که به هیچوجه مورد قبول طرفداران اصلی و قدیمی بازی نیست البته استثناهایی وجود داره ولی ملاک عمومی ات هست.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
نه من اصلا چیزی از قیافه و طراحی ورجیل گفتم ؟! :D
دارم در مورد شخصیتش بحث میکنم ، خیلی ها از جمله خودت میگین ورجیل اون ورجیل قبلی نیست ، حالا بهم بگو اصلا قیاقه به کنار ( دو دیقه چشمت رو ببند و قیافه ورجیل رو فراموش کن :D ) شخصیتی که جلوی روته ورجیل هست یا نه ؟!
1. به دنبال قدرت که هست
2. شخصیت خونسرد و مودبی هم داره
3. خواسته یا ناخواسته داره راه اسپاردا رو میره
4. با وجود اینکه با دانته اختلاف هایی داره ولی نهایتا برادرش رو دوست داره

فقط میمونه یه قیافه که اونم دیگه به قول احسان باید NT رو بفرستیم کلاس طراحی شخصیت :D آها چیزی نمونده بود یادم بره ، من الان دارم میگم حتی اگه ورجیل واقعا تمام حرف هایی که توی تریلر زد از ته قلبش باشه و حقیقت رو بگه دوباره باعث نمیشه شخصیتش با ورجیل اصلی تفاوتی بکنه ، من الان دارم حالات مختلف ورجیل رو در نظر میگیرم تا ببینید که این شخصیت همونه و فرق آنچنانیی نکرده ( بحثم رو ظاهر نیست )

==========================================================================

راستی گفتی گیم پلیش برای نوب هاست ، محض اطلاع هاردکور عزیزمون بگم که کاپکام داره گیم پلی رو میسازه

عینا ، خط به خط ، تمام بخش های گیم پلی زیر نظر کاپکامه و بروبچ NT تماما دارن دستورات اونا رو اجرا میکنند ( در زمینه مبارزات ) رابطه NT و کاپکام در زمینه گیم پلی مثل استاد و شاگردی میمونه که شاگرد اومده پای تخته تا فقط جواب هایی که استاد میگه رو روی تخته بنویسه

الان کاپکام داره همه چیز گیم پلی رو به NT میگه و NT هم عین همونا رو توی بازی پیاده میکنه ، پس اگه گیم پلی به نظرت برای نوب هاست این یعنی گیم پلی تمام DMC ها به نظر تو اشکال داره چون سازنده همونه و فقط کسی که داره کدها رو وارد میکنه تغییر کرده

در ضمن مثل اینکه نوب ها خیلی پیشرفت کردن ، کنسل کردن 4 تا Helm's Breaker توی هم در عرض 3 ثانیه !!!! فقط جهت اطلاع گفتم دقیقا بگم توی این 3 ثانیه چه اتفاقی میوفته :
Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker .... Jump Cancel ....Helm's Breaker !!!!!

تمام اون دستورات بالا توی کمتر از 3 ثانیه داره اجرا میشه

پ.ن : ظاهرا خیلی خوشت میاد همه چیز رو به صورت درست و بدون اشکال بنویسی :D خب چندتا موضوع هست که باید بدونی ، اگه میخوای واقعا اسم ورجیل رو درست تلفظ کنی باید بدونی که اصلا کاپکام اسم رو اشتباه نوشته ، اسم درست میشه Virgil که باید بخونی ویرژیل/ویرجیل

همونطوری که Nelo Angelo اشتباهه و درستش Nero Angelo ـه ! کلا کاپکام توی اسم ها زیاد سوتی داده :D

چقدر از این dmc جدید طرداری می کنی:d به غیر از گیم پلی بازی بقیش رو گند زدن از طراحی شخصیت ها گرفته تا داستانش
ورجیل از کی تا حالا به فکر مردم بود نگو می خواد فرمانروا بشه که خودت هم می دونی همش الکی هست می خواد به مردم خدمت کنه:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
پ.ن : ظاهرا خیلی خوشت میاد همه چیز رو به صورت درست و بدون اشکال بنویسی
:biggrin1:
خب چندتا موضوع هست که باید بدونی ، اگه میخوای واقعا اسم ورجیل رو درست تلفظ کنی باید بدونی که اصلا کاپکام اسم رو اشتباه نوشته ، اسم درست میشه V
i​
rgil که باید بخونی ویرژیل/ویرجیل

همونطوری که Nelo Angelo اشتباهه و درستش Nero Angelo ـه ! کلا کاپکام توی اسم ها زیاد سوتی داده
با تشکر از یاد آوریت ،الآن اگه ویرژیل بخونی اشتباهه !چون چیزی که کپکام خلق کرده یه برداشت خیلی خیلی خیلی آزاد از اون دانته و ویرژیل کمدی الهیه .فقط در حد اسمها ،اون هم با تغییر ... بگذریم ،کلاس راه ننداز واسه ما :D !
===
البته این چیزی که میگی که کپکام داره گیم پلی رو می سازه رو من ندیدم جایی ،اما این جا باز دو تا نکته می مونه ،اول این که چه کسی در کپکام داره این کار رو می کنه ؟! کدوم استوددیو یا فرد ؟این اصلا با عقل جور در نمیاد که کپکم بازی رو داده باشه ان تی درست کنه بعد گیم پلی رو خودش درست کنه !

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اگه کپکامه ،خوب بلده چطوری بازیاشو به نابودی بکشونه .اصلا نمی تونم خودمو قانع کنم چرا این شرکت اصرار داره گنجینه ی نسل های قبلشو ، از بین ببره .بعضی وقتا فکر میکنم JOKER مدیر عامل کپکام توی این نسله:d .یه حس آنارشیسم تو وجود مدیرای کپکام وجود داره که هر چی رو که میسازن ، یه شبه می کوبن و با خاک یکسان میکنن:(

البته اینجوری که محققا میگن این مساله مربوط میشه به یه ویروسی که افتاده به جون بازیسازای ژاپنی!!!)x(طبق آخرین گزارش ها این ویروس سه تلفات بر جای گذشته که عبارت اند از:کونامی به خاطر از دست دادن Team Silent - نابودی Team Ninja - کپکام ، که نه تنها با این ویروس مبارزه نکرده بلکه شدیدا خواستار هر چه بیشتر آثار تخریبی این ویروس بر پیکره ی بازی های خود شده است:d)

ولی من شدیدا منتظر این بازیم !!! نه واسه خاطر اینکه مشتاق تجربه کردنش باشم ، واسه اینکه بفهمم کپکام تا چه اندازه سعی کرده در ادعاهای خودش خالی نبنده !!!!!!!!!!!(به عنوان یکی از طرفدارای سری DMC ، کپکام با این تغییرات بی جهت بد جوری دلمو شکوند:|)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پ.ن : ظاهرا خیلی خوشت میاد همه چیز رو به صورت درست و بدون اشکال بنویسی :biggrin1: خب چندتا موضوع هست که باید بدونی ، اگه میخوای واقعا اسم ورجیل رو درست تلفظ کنی باید بدونی که اصلا کاپکام اسم رو اشتباه نوشته ، اسم درست میشه Virgil که باید بخونی ویرژیل/ویرجیل

همونطوری که Nelo Angelo اشتباهه و درستش Nero Angelo ـه ! کلا کاپکام توی اسم ها زیاد سوتی داده :biggrin1:
این یه برداشت از Divine Comedy ـه فرق فوکوله علی :D همون ورجیل/ یا حالا ورژیل درسته.
قضیه Nelo هم یه شاخه اش مربوط به زبان ژاپنی و تلفظ R و L میشه. کلا هرچی تو گیم بوده بگیم بهتره :D
ورجیل رو گفتم میشه یه طوری زیر سبیلی ردش کرد ولی Nelo Angelo خیلی ضایعه است
biggrin1.gif
مخصوصا که اسم Nero توی DMC4 داره به همون Nero Angelo اشاره میکنه
biggrin1.gif
ممکنه از یه طرفم بخاطر تشابه زبان باشه چون نرو توی ایتالیایی یعنی سیاه و تاریک. از یه طرف R توی ژاپن L تلفظ میشه. کلا من خوشم میاد از این جور تغییرات :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چقدر از این dmc جدید طرداری می کنی:d به غیر از گیم پلی بازی بقیش رو گند زدن از طراحی شخصیت ها گرفته تا داستانش
ورجیل از کی تا حالا به فکر مردم بود نگو می خواد فرمانروا بشه که خودت هم می دونی همش الکی هست می خواد به مردم خدمت کنه:d

نیم ساعت داشتم گل لگد میکردم ؟ :| باو اون ورجیل هم از همون روز ازل دنبال کسب قدرت نبود ( حتی خیرسرمون نمیدونیم با اون قدرت چکار میخواست بکنه :D ) ورجیل از همون بچگی که با دانته مشکل نداشت

توی نسخه های اصلی متاسفانه کاپکام میترسید گذشته ورجیل رو توضیح بده ! به نظرتون چرا کاپکام اومد توی DMC3 زمانی رو نمایش داد که دانته و ورجیل از قبل با همدیگه آشنا شده بودن و با همدیگه اختلاف پیدا کرده بودن ؟! چون نمیدونست چطوری آشنایی دو برادر برای اولین بار رو به تصویر بکشه ( دقیقا همینطوره ، اگه مانگا رو خونده باشید متوجه میشید که حتی اونجا هم به Family Reunion دانته و ورجیل گند زدن و اصلا نتونستن رابطه دو برادر رو به زیبایی و کامل به تصویر بکشن )

الان NT داره اولین ملاقات دانته و ورجیل رو نشون میده ، ببینم شما وقتی اولین بار دارین برادر گمشدتون رو میبینید سریعا با همدیگه دست به یقه میشید ؟ :D نه دیگه ، وقتی سالها ورجیل برادرش رو ندیده و یهو متوجه میشه یه برادر دوقولو داره که تا الان اصلا این موقعیت رو نداشته که بشناستش و الان میتونه یکی از اعضای خانواده واقعیش رو ببینه ، مطمئنا از این موضوع خوشحال میشه و توی دلش چیزی جز عشق برای برادر گم شده اش نداره ، البته همونطوری که توی تریلر هم دیدیم در طول بازی اختلافات دو برادر کم کم آشکار میشه :

Dante That's Madness , You Would Risk The Future Of Mankind For A Girl
Kat Put Herself Through Hell To Protect Us ! I'm Not Abandoning Her

در ضمن یکی از دوستان گفت ورجیل مغرور نیست ، توی همین دیالوگ بالا کاملا غرور ورجیل مشخصه ، باو طرف داره یکی از بهترین اعضای گروهش رو برای هدفش قربانی میکنه ، کاملا غرور و فلسفه "هدف وسیله رو توجیه میکنه " (The end justifies the means ) ورجیل قبلی اینجا هم دیده میشه

با تشکر از یاد آوریت ،الآن اگه ویرژیل بخونی اشتباهه !چون چیزی که کپکام خلق کرده یه برداشت خیلی خیلی خیلی آزاد از اون دانته و ویرژیل کمدی الهیه .فقط در حد اسمها ،اون هم با تغییر ... بگذریم ،کلاس راه ننداز واسه ما :biggrin1: !
===
البته این چیزی که میگی که کپکام داره گیم پلی رو می سازه رو من ندیدم جایی ،اما این جا باز دو تا نکته می مونه ،اول این که چه کسی در کپکام داره این کار رو می کنه ؟! کدوم استوددیو یا فرد ؟این اصلا با عقل جور در نمیاد که کپکم بازی رو داده باشه ان تی درست کنه بعد گیم پلی رو خودش درست کنه !
حالا ویرژیل هیچی ولی Nelo Angelo که اصلا معنی نمیده و اصلش همون Nero Angelo ـه :D
======
بار ها گفته شده کیوان ، مسئولش هم Itsuno-San همون کارگردان نسخه های 2 ، 3 و 4 سری اصلیه ، از اعضای تیم ژاپنی کاپکام هم برای اینکار کمک میگیرن ( همون تیم سازنده DMC های قبلی ) توی مصاحبه Comic-Con هم قشنگ Itsuno این بخش رو توضیح میده که چطور اتفاق میوفته و اینکه حدودا یک سال اول در مرحله Development بازی کلا مشغول همینکار بودن و داشتن به NT طریقه ساخت گیم پلی DMC رو از پایه به طور کامل یاد میدادن و الان هم خود Itsuno ماهی یک یا دو هفته میره اونجا توی کمبریج تا روی گیم پلی بازی کار کنه ، حتی نحوه ترکیب شدن کمبو ها ، کی باید کمبو Pause داشته باشه ، روی کدوم فریم باید کنسلینگ انجام بشه و... اینا همه دست Itsuno و Capcom Japan ـه

توی پادکست Captivate هم اسم یکی دیگه از اعضای اصلی DMC های قبلی رو آوردن که اونم مسئول طراحی کمبوئه و داره با NT کار میکنه ( اسمش یادم نمیاد ولی چون همون موقع Tameem یه خاطره خیلی باحال در مورد طراحی یکی از کمبوها تعریف کرد این یارو یادم مونده =)) )

در کل کمبو ها و سیستم مبارزات بازی دقیقا چیزیه که کاپکام میخواسته و NT توی این زمینه نقش خیلی کمی داشته ( فقط همین ایده عوض کردن سلاح ها با دکمه های LT و RT و ترکیب اون با D-Pad میشه گفت ایده خود نینجا تئوریه )

این یه برداشت از Divine Comedy ـه فرق فوکوله علی :D همون ورجیل/ یا حالا ورژیل درسته.
قضیه Nelo هم یه شاخه اش مربوط به زبان ژاپنی و تلفظ R و L میشه. کلا هرچی تو گیم بوده بگیم بهتره :D

ورجیل رو گفتم میشه یه طوری زیر سبیلی ردش کرد ولی Nelo Angelo خیلی ضایعه است :D مخصوصا که اسم Nero توی DMC4 داره به همون Nero Angelo اشاره میکنه :D

ممکنه از یه طرفم بخاطر تشابه زبان باشه چون نرو توی ایتالیایی یعنی سیاه و تاریک. از یه طرف R توی ژاپن L تلفظ میشه. کلا من خوشم میاد از این جور تغییرات
biggrin1.gif
شهاب اون L که توی ژاپن R تلفظ میشه :D برعکس نوشتی :D

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
با تشکر از یاد آوریت ،الآن اگه ویرژیل بخونی اشتباهه !چون چیزی که کپکام خلق کرده یه برداشت خیلی خیلی خیلی آزاد از اون دانته و ویرژیل کمدی الهیه .فقط در حد اسمها ،اون هم با تغییر ... بگذریم ،کلاس راه ننداز واسه ما :D !
===
حرف علی (دانته) تایید میشه
خوده Itsuno مسئولیتش رو بر عهده داره من قبلا خبرش رو همینجا زدم

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

خدایا توبَه!!! مطمئنین شما اصن چیزی از DMC می دونین ؟!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اوو ووو
خوبه این دوستان اورجینالشو نمیخرن.وگرنه خفه میکردن مارو:D
کی رو زدید شما که اینجوری از capcomانتقاد میکنید آخه. خونگی ها .:D

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
این اتفاقات از مضرات مولتی شدن بازیهاست و هماهنگ شدن با سلیقه ی مخاطبان جدید ( حالا یا غربی ها یا شرقی ها )
خود من شخصا مولتی شدن dmc رو دوست نداشتم . همونطور که مولتی شدن mgs رو دوست ندارم . که اگه این اتفاق بیفته احتمالا شاهد این هستیم که تیپ و قیافه ی بیگ باسم مثل این دانته ی جدید شبیه ga**y ها در میارن . حالا هر کس نظری داره

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من نه از طرفدارهای بازی بودم، نه هستم نه هیچی، برام هم فرقی نداره، اونارو بازی کردم اینم بازی میکنم.

فقط سوالی که برای من پیش میاد اینه که چرا کپکام سعی کرد سری رو که درد نمیکنه دسمال ببنده، بابا خب فنهات راضی، فروشت خوب، الآن نه کسی مشکل داره نه چیزی. چرا ریبوت بشه این سری خب؟ یکی باید ازشون بپرسه. چون DMC مثل توم رایدر یا چمدونم این بازیهای دیگه ای که ریبوت میشن تو مخمصه و اوضاع بحرانی نبود، در حقیقت همه تشنه ی DMC 5 بودن.

شاید دلیلی داره من نمیفهمم!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر