Capcom: توده اصلی گیمرهای Resident Evil بین سنین 30 تا 40 سال هستند

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
re6_thumb1.jpg

درود.

شرکت کپکام با ساخت Resident Evil 6 این بازی را کاملا اکشن خلق نمود تا شاید بتواند طرفداران این سبک از بازی‌ها را به خود و سری RE جذب کند که در این امر می‌توان گفت ناموفق بود. حال شرکت Capcom در اظهار نظری عجیب عنوان کرده است،

"توده اصلی که بازی Resident Evil را انجام می‌دهند در سنین 30 و نزدیک‌های 40 سال هستند واین امر بسیار ریسک است، زیرا که با بزرگتر و بزرگتر شدن این افراد دیگر این گیمرها در دسترس نمی‌باشند."

حال کپکام برای این اینکه در آینده به مشکل برنخورد اقداماتی برای جذب جوانان از جمله، همکاری با مجلات مُد می‌باشد که بیشتر و بیشتر سری Resident Evil را به جوانانی که این مجلات را دوست دارند یشناساند. از کارهای دیگر این شرکت باز کردن کافی‌نت بازی RE در Shibuya شهر توکیو است. همچنین کپکام تبلیغاتی را برای شب های هالووین نیز در دست کار دارد

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها اگر فکر میکنید re به شکوه عظمت گذشته خودش بر میگرده سخت د اشتباه هستید چونکه کسی که این فرنچایز به یکی از محبوبترین و معروفترین بازیهای تاریخ تبدیل کرد دیگه نیست که راه چاه به این بازیسازای بی شعور کپکام نشون بده بله دوستان این یک حقیقت تلخه متاسفانه تنها امید ما فقط به خود استاد هست بس .

استاد رو تب سایلنت هیل گرفته کاش اتمسفر بازی بیشتر شبیه سایلنت هیل بود ولی به هر حال به قول شما تنها امیدمونه! من که دیگه بعد از این خبر همون یک ذره امیدیم که به رزیدنت اویل 7 داشتم از دست دادم آخه مگه نسل جوون بازی های Survival Horror رو دوست ندارن یا نکنه منظورشون از نسل جوان 8 تا 12 ساله؟؟؟؟ الان میکامی که داره بازی "شیطان درون" رو میسازه پس همه ی پیر پاتاله فقط بازی میکنن دیگه آره جمع کنید بابا این حرفارو کپکام میخواد به رد COD و GTA برسه میخواد یک کاری کنه که شهرت بازیش مثل اونا بشه آخه به چه قیمتی به قیمت .... تو بازی؟؟؟؟ تازه اگر برسه که نه تنها نمیرسه بلکه بدتر و بدتر هم میشه نمونش همین امتیازات پایین و نقد های رزیدنت اویل 6 بود من نمیدونم چه کاریه آخه دست از سر این ای پی برداره بره یک بازی دیگه بسازه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
استاد رو تب سایلنت هیل گرفته کاش اتمسفر بازی بیشتر شبیه سایلنت هیل بود ولی به هر حال به قول شما تنها امیدمونه! من که دیگه بعد از این خبر همون یک ذره امیدیم که به رزیدنت اویل 7 داشتم از دست دادم آخه مگه نسل جوون بازی های Survival Horror رو دوست ندارن یا نکنه منظورشون از نسل جوان 8 تا 12 ساله؟؟؟؟ الان میکامی که داره بازی "شیطان درون" رو میسازه پس همه ی پیر پاتاله فقط بازی میکنن دیگه آره جمع کنید بابا این حرفارو کپکام میخواد به رد COD و GTA برسه میخواد یک کاری کنه که شهرت بازیش مثل اونا بشه آخه به چه قیمتی به قیمت .... تو بازی؟؟؟؟ تازه اگر برسه که نه تنها نمیرسه بلکه بدتر و بدتر هم میشه نمونش همین امتیازات پایین و نقد های رزیدنت اویل 6 بود من نمیدونم چه کاریه آخه دست از سر این ای پی برداره بره یک بازی دیگه بسازه
فک کنم تنها کمپانی ژاپنی که به این مرض دچار شده همین کپکام ******* هستش ، آخه یکی نیست بگه لامصب تو به فروش بازی و گیشه چیکار داری؟؟؟
تو بازی خوب تحویل ملت بده، باور کن حمایت میشی، حداقل ـش اینکه از بیشتر مناطق دنیا مورد حمایت قرار میگیره حالا شاید جاهایی مثل ایران باشه که نشه ولی اونقدر هستند که بتونن به فروش بازی کمک کنن، ولی متاسفانه این مرض مثل یه غده به جون این شرکت افتاده و دقیقا مثل ویروس های رزیدنت اویل که کل جهان رو میگیره، انگار این ویروس کل این شرکت رو گرفته و اینها همگی دیوونه شدن!!!
دیگه انقدر اعصابم از کپکام خورده که حد نداره، اون از اون DMC که دادن به یه استودیو که هر کاری کنه به نسخه های اصلی نمیرسه، اون از اون DV اون از RE 6 اینم از این کاراشون ، فقط وای به حال ما چون RE بعدی معلوم نیست چه کارایی که نمیشه کرد، فک کنم کلا شده کال او دیوتی فقط داخلش زامبی هستش ، همین!!!!

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
اقا بنده مطمعنم اگر کاپکام یه بازی قابل قبول که گیمرهای قدیمی هم راضی نگه داره بسازه فروش خوبی خواهد داشت خود من اولین کسی هستم که نسخه اورجینال بازی فقط به دلیل حمایت از شرکت میخرم 100 درصد خیلیا این کار میکنن.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
همه دوستانی که اخبار می زارن، لطف کنند از این به بعد حتماً منبع رو اعلام کنند.
چون جدیداً چندین اخبار بدون منبع زده شدند.

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر