Call of Juarez: Gunslinger | PC

درود
خوب امروز رسما طی ویدیوی نسخه جدید باز ی معرفی شد

از نکات جالب بازگشت بازی به ریشه های قدیمی و وسترن هست

بازی برای سال دیگه یعنی 2013 قرار هست به بازار عرضه شود

اولین تصاویر

:

Call of Juarez: Gunslinger - Announcement Trailer - YouTube

greatest legends of the Old West. Release Date: Q1 2013
RP-M+ for Rating Pending, Targeting a Rating of Mature or Above:

Genre: Shooter
Publisher: Ubisoft
Developer: Techland

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,565
نام
Mehdi
از نظر گرافیک که شکی توش ندارم چون ناشر و ساندش Ubi هست :x

داستان اینجور بازی ها اغلب با مزاج من جور در میاد حالا هر جور باشه ...
میمونه گیم پلی که تا الان من نه نسخه ی اول و نه دوم و فقط The Cartel رو تا چند مرحله ی اول رفتم خوشم نیومد :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
عجب!!!
یعنی شما یک بازی وسترن خوبو از روی گرافیک سل شیدش تشخیص دادی؟:D
اگه اینطوریه کل سری Borderlands 2 به مفتم نمیرزه دیگه:D چون گرافیکش سل شیده:D

دوتا تریلر ازش ببین!
محشره! شوتینگ خیلی خوب بنظر میاد!
The Cartel که میخواست بیاد با همون چهار تا اسکرین شات و تریلرای اولش میشد فهمید چه آشغالی میخوان بدن بیرون ولی این واقعا خوب کار شده!

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

Cell Shade هست دیگه!
اینم یک جور مدله!

معمولا بازی های سل شید مثل یک تابلو نقاشی میمونه من که خیلی خوشم میاد!
البته بعضیا از این حالت گرافیک اصلا خوششون نمیاد ولی بنظر من این حالت مخصوصا برای یک بازی وسترن خیلی خوبه!

منم باقسمت اول حرفت موافقم اما Borderlands 2 که کلا به مفت نمیارزه و به گرافیکم ربط نداره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
منم باقسمت اول حرفت موافقم اما Borderlands 2 که کلا به مفت نمیارزه و به گرافیکم ربط نداره
این نظر شخصیه!
تو خوشت نمیاد!
من که خیلی خوشم میاد و موقع عرضش همیشه با رفق جمع میشدیم Co-op میزدیم کلی هم کیف میداد
VGA 2012 : Best Shooter - Best Multiplayer رو زیر سوال بردی:D
وقتی CoD و HALO رو تو جیبش گزاشت نمیشه بهش گفت بد:D
بله:D

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
از نظر گرافیک که شکی توش ندارم چون ناشر و ساندش Ubi هست :x

داستان اینجور بازی ها اغلب با مزاج من جور در میاد حالا هر جور باشه ...
میمونه گیم پلی که تا الان من نه نسخه ی اول و نه دوم و فقط The Cartel رو تا چند مرحله ی اول رفتم خوشم نیومد :|
البته سازندش Techlandه نه یوبی!

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
فقط نسخه اول بقیه تا اینجا مفت هم ارزش ندارن . اون از نسخه دوم با اون قفل مزخرف یوبی سافت و سیو نکردنش و گرافیک فاجعه بارش . اینم از این سل شید که میره تو مایه های بوردرلند . کار یوبی سافت گندزدن به ای پی های قبلیشه . این کار رو با اساسین کرید کرد با اینم همینطور و خیلی از ای پی های دیگش .از جمله گوست ریکن . اینم ی مهره سوخته دیگست مثل بقیه . ارزش یک بایت دانلود هم نداره .درضمن این نظر کاملا شخصیه .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فقط تو بازی سنتر میتونین کسایی‌ رو پیدا کنین که دلیل خراب شدن بازی رو گرافیک سل شید میدونن :D
اتفاقا فضای وسترن شدیدا با سل شید Match هست

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
عجب!!!
یعنی شما یک بازی وسترن خوبو از روی گرافیک سل شیدش تشخیص دادی؟:D
اگه اینطوریه کل سری Borderlands 2 به مفتم نمیرزه دیگه:D چون گرافیکش سل شیده:D

دوتا تریلر ازش ببین!
محشره! شوتینگ خیلی خوب بنظر میاد!
The Cartel که میخواست بیاد با همون چهار تا اسکرین شات و تریلرای اولش میشد فهمید چه آشغالی میخوان بدن بیرون ولی این واقعا خوب کار شده!

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

Cell Shade هست دیگه!
اینم یک جور مدله!

معمولا بازی های سل شید مثل یک تابلو نقاشی میمونه من که خیلی خوشم میاد!
البته بعضیا از این حالت گرافیک اصلا خوششون نمیاد ولی بنظر من این حالت مخصوصا برای یک بازی وسترن خیلی خوبه!

این نظر شخصیه منه ! وقتی اسم بازی وسترن میاد دلم می خواد با یه دنیای وسترن رو به رو بشم که به واقعیت نزدیک تره تا یه تابلوی نقاشی! البته نمی گم هر بازیی سل شیده بده ! اما این بازی بهتر بود نبود!!!

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
این نظر شخصیه منه ! وقتی اسم بازی وسترن میاد لم می خواد با یه دنیای وسترن رو به رو بشم که به واقعیت نزدیک تره تا یه تابلو نقاشی! البته نمی گم هر بازیه سل شیده بده ! اما این بازی بهتر بود نبود!!!

آره منم دقیقا همینو دلم میخواست ولی خب چه میشه کرد .
هفته دیگه بیاد ببینیم چند مرده حلاجه:p

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
من که نسخه 1 و 2 بازی کردم عالی بود cartel گند زد به این سری یاد دوئل های نسخه 2 عجب خفن بود درکل بازی خوبی بنظر میاد همین که واسه بازی کردنش یه تایتان نمیخواد که 30 فریم بیشتر نده خوبه منظورم مترو بود :|

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
گرافیک بازی شدیدا من رو تحت تاثیر قرار داده و همچنین اتمسفر بازی ولی خوب امید وارم برام خاطرات بد The Cartel رو زنده نکنه .

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

فقط نسخه اول بقیه تا اینجا مفت هم ارزش ندارن . اون از نسخه دوم با اون قفل مزخرف یوبی سافت و سیو نکردنش و گرافیک فاجعه بارش . اینم از این سل شید که میره تو مایه های بوردرلند . کار یوبی سافت گندزدن به ای پی های قبلیشه . این کار رو با اساسین کرید کرد با اینم همینطور و خیلی از ای پی های دیگش .از جمله گوست ریکن . اینم ی مهره سوخته دیگست مثل بقیه . ارزش یک بایت دانلود هم نداره .درضمن این نظر کاملا شخصیه .
اولندش.کجا نسخه BIB فاجعه بود نکنه بازی امسال بدستتون رسیده ؟ گرافیک بازی رو باید با بازی های توی سال ساخت خودش مقایسه کرد .
دوومندش.اگر بازی بره توی مایه های یک شوتر خوب مثل بوردر لندز اشکالی داره ؟
سیومندش.کجا یوبی گند زد به آی پی های قبلیش گوست ریکن خیلی خوب بود نسخه AC 3 همه بخاطر قیافه ی بد کانر بهش گیر می دن مگر نه همش خوب بود یک کدوم از ایراد های ac رو بگو بهت جایزه نوبل نمی دم .
ببخشید در نظرات شخصی شما دخالت کردم .

---------- نوشته در 10:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

وقتی توی تریلر بازی رو دیدم تصمیم گرفتم حتی اگر 0 هم گرفت بخرمش .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
آره منم دقیقا همینو دلم میخواست ولی خب چه میشه کرد .
هفته دیگه بیاد ببینیم چند مرده حلاجه:p
بابا الان گرافیکش سل شید نمیبود یک چیز افتضاحی مثل The Cartel میدادن بیرون با گرافیک قرن ها پیش:D باز چون گرافیک سل شید شده دیگه زیاد کیفیت تکسچرا و ... به چشم نمیاد بنظرم بهتر میشه

---------- نوشته در 12:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:27 PM ارسال شده بود ----------

من که نسخه 1 و 2 بازی کردم عالی بود cartel گند زد به این سری یاد دوئل های نسخه 2 عجب خفن بود درکل بازی خوبی بنظر میاد همین که واسه بازی کردنش یه تایتان نمیخواد که 30 فریم بیشتر نده خوبه منظورم مترو بود :|
اوه آره دوئلاش از همه بیشتر حال میداد!
خدارو شکر این دوئلاش مثل همون نسخه BiB هست
توی تریلرا که همونطوری بود
تازه وقتی که دود تفنگشو فوت میکرد خیلی خدا میشد:D:p

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,565
نام
Mehdi
گرافیک بازی شدیدا من رو تحت تاثیر قرار داده و همچنین اتمسفر بازی ولی خوب امید وارم برام خاطرات بد The Cartel رو زنده نکنه .

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

اولندش.کجا نسخه BIB فاجعه بود نکنه بازی امسال بدستتون رسیده ؟ گرافیک بازی رو باید با بازی های توی سال ساخت خودش مقایسه کرد .
دوومندش.اگر بازی بره توی مایه های یک شوتر خوب مثل بوردر لندز اشکالی داره ؟
سیومندش.کجا یوبی گند زد به آی پی های قبلیش گوست ریکن خیلی خوب بود نسخه AC 3 همه بخاطر قیافه ی بد کانر بهش گیر می دن مگر نه همش خوب بود یک کدوم از ایراد های ac رو بگو بهت جایزه نوبل نمی دم .
ببخشید در نظرات شخصی شما دخالت کردم .

---------- نوشته در 10:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

وقتی توی تریلر بازی رو دیدم تصمیم گرفتم حتی اگر 0 هم گرفت بخرمش .

داداش میشه لطفا لینک اون تریلری که دیدی رو بدی ... آخه من یه تریلر هم از این بازی ندیدم :d اصلا توی اخبارش نبودم

دوستان یه تنریلر گیم پلی دارند بدند :d مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر