Call of Juarez: Bound in Blood | PC

Insomniac-5.gif

شرکت سازنده : Techland (Poland)
شرکت پخش کننده : Ubisoft
تاریخ عرضه : May 26, 2009
ژانر : Shooter
اسکرین شات | تریلر

Call of Juarez: Bound in Blood بازیباز را از جرجیا در زمان جنگ داخلی، به خرابه های Aztec مکزیک می برد. در وحشیترین زمان غرب وحشی بازیباز ها می توانند در به جای دو برادر McCall در داستانی وحشی و پر از خصاصت و هوس و بی قانونی که در یکی از افسانه ترین دوران آمریکا اتفاق می افتد بازی کنند.

یکبار دیگر در تاریخ 5 خرداد 88 آماده مبارزه با برادر خود شوید..

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
1:دوستان ببخشید یه سوالی داشتم چه جوری میتونیم ما مولتی پلیر بازی کنیم ؟ چون کرک شده و به صورت عادی که کار نمیکنه من خیلی دوست دارم این مشکل رو حل کنم
راستی co-op فرق عمدش با مولتی پلیر چی هست و این حالتم CoJ:BiB داره ؟
.................................................
2:کرکش برای کجا هست و ما از چه کرکی باید استفاده بکنیم ؟ راستی اونایی که بازی رو دانلود کرده بودند
گفتند نیازی به کرک نداره داستان چیه ؟ اونا میتونن مولتی پلیر بازی کنن راحت ؟
3:راستی اخر 19 مرحله داشت یا 15 مرحله ؟
4: و اینکه ماموریت و داستانش که بصورت خطی دنبال میشه در عین حال میشه به شهر رفت و قمار بازی کرد و اسلحه خرید و .... کلا میخوام بصورت دقیق بدونم چه امکاناتی در شهر هست مثلا چیزی میشه فروخت؟ و چی میشه خرید ؟ بعد این مسابقه ها چی هست که اینا میگن ؟
ممنون میشم جوابمو بدین چون فوریه
سپاس

این بازی چطوره!؟ ارزش خرید داره؟!

دوست اصلا همچین حرفی رو نگو:eek:
این بازی از هر لحاظ بنظر من فوق العاده و هیجان انگیز هست
داستان فوق العاده ! و گیم پلی خیلی خوب در عین حال میتونی تو شهر هم یکسری کاراو انجام بدی و پول دربیاری و ...
همچنین گرافیک و فیزیک خوبی هم داره و به لطف موتور قوی بازی یعنی Chrome Engine 1.4v .....
در کل بازی 10000 درصد ارزش خرید و داره و فوق العاده زیبا و جذاب و هیجان انگیز هست :love:

Last edited by a moderator:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
این بازی چطوره!؟ ارزش خرید داره؟!

نمیخوای که بری 60 هزار تومن پول بدی بازی رو بخری که میگی ارزش خرید داره یا نه 1000تومن پولش میشه پست های قبل رو هم که ببینی میفهمی بازی خوبی هست در ضمن از گیم اسپات هم 8 گرفته خیلی بازی خوبی هست برو بگیر حتما

همزمان شد

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوستان ممنون میشم جواب منم بدین
راستی از اول چه کرکی داره و کدوم کرک براش بهتره و بدون مشکل هست که اونی که از همه مطمئن تر هست و من خودم دانلود کنم و استفاده بکنم !!!

بعد برای اجرای حالت مولتی پلیر باید چه بکنیم من خیلی دوست دارم این بازی رو مولتی پلیر بازی بکنم راستی حالت cp-op هم داره ؟

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوست من به خوب نکته ای اشاره کردی بنده هم رفتم دیدم ندارم چون خود من هم مودم دایل اپ ندارم اونوقت ما برای رفع این مشکل باید چه کنیم ؟ یعنی تنها راه حل همون گرفتن یه کرک توپ هست برای رفع مشکل صدا؟
ممنون میشم کمکم کنید بدبخت شدیم (فکر کنم فقط همون کرک جواب میده)
راستی بهترین کرک موجود برای این بازی چی هست ؟

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
خوب دی وی دی هم کرک نداره و اتوماتیک ریخته میشه خوب شما کرک رو دانلود کن تو محل بازی بریز شاید درست شد دوستان هم نظر بدن کرک هم توی این تاپیک هست !!
راستی هی کسی راجع به مولتی پلیر چیزی بگه !!!

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
اقا واقعا خوشحالمون کردی دمت گرم ایول !!!
راستی ببینم دیگه سرور دیگه ای نیست که ایرانی ها باشن ؟ میگم یکی که بلده بیاد یه سرور بسازه !!
تو این سرور کی ها هستن ؟ سرور ساخت کی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر