Call of Duty: World at War

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
خوب ما هم این بازی رو تموم کردیم بسیار فوق العاده بود خیلی چسبید:p
امتیاز من :10 از 10:love:
ميگما!!!ما چيمون از Gamespot IGN ,...كمتره ما هم يه چيزي داشته باشيم مثل اونا تا مثلا از 10 به بازي ها نمره بديم:confused::biggrin1:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
من دارم دوباره رو veteran ميرم ولي از شانس خيلي خوب من توي مرحله relentles همون جايي كه ميخواد مرحله تموم شه تموم نميشه:(( يعني بهم ماموريت regroup with your squad رو ميده بعد ميرم به سمت علامت روي قطب نما بعد مرحله تموم نميشه چند بار هم از چك پوينت قبلي لود كردم ولي درست نشد

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من دارم دوباره رو veteran ميرم ولي از شانس خيلي خوب من توي مرحله relentles همون جايي كه ميخواد مرحله تموم شه تموم نميشه:(( يعني بهم ماموريت regroup with your squad رو ميده بعد ميرم به سمت علامت روي قطب نما بعد مرحله تموم نميشه چند بار هم از چك پوينت قبلي لود كردم ولي درست نشد
من تا اونجایی که می دونم مشکلی تا حالا بوجود نیامده ولی شما یا اشتباه انجام دادید و یا مشکل از بازی هستش که احتمال اول درست تره:D

امضای جدید دکی امیر رسید...:D

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
ميگما!!!ما چيمون از Gamespot IGN ,...كمتره ما هم يه چيزي داشته باشيم مثل اونا تا مثلا از 10 به بازي ها نمره بديم:confused::biggrin1:
اونطوری باشه هرکی با هر بازی ای که حال کنه نمره ی 10 بهش میده و با هر بازی ای هم که حال نکنه گند میزنه به اون بازی...و به نقاط قوط و ضعف بازی هم زیاد توجهی نمیشه...
بعد میشه آش شعله قلمکار:biggrin1:
البته افرادی هم هست که همه ی جوانب رو در نظر بگیرن...ولی یک دست صدا نداره.
خوش باشی

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
منم بازی رو تهیه کردم.همه چیز فوق العادست.درست شباهت زیادی به cod4 داره اما مهم اینه که مثل همیشه از سری cod دارم لذت می برم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من هر چی فکر می کنم این بازی به پایه COD4 نمیرسه..

هوش مصنوعی بازی زیاد جالب نیست .. مثلا رفتی کنار یکی یارو داره به یک دیگه شلیک می کنه .. بعد خیلی راحت با اسلحه میزنی تو سرش .. :biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب ما هم بازي را دو هفته پيش تهيه كرده بوديم و حالا اومدم نظر بدم در موردش . اونم اينكه بازي خوبه ولي به نظر من خسته كننده هست .
همون كه قبلا هم گفتم من از cod3 هم خوشم نيومده بود . cod5 هم خوبه ولي نميتونم بگم بهش عالي با اين كه جو بازي پر تحرك و جنگي هست ولي واقعا برام خسته كننده هست . از اون جمله بازي هايي هست كه به زور يك بار تمومش ميكنم و بار دوم دنبالش نميرم .
در كل واقعا بين cod ها شماره 2 و 4 يه چيز ديگه بود شماره 4 هم كه واقعا انقلابي بود تو نوبه خودش .
بازم ميگم نره خودمه و نظر همه هم براي قابل احترامه . متاسفانه به من يكي نچسبيد و لي در كل اصلا و ابدا باعث نميشه بازي را زير سوال ببرم .

امتيازي كه من شخصا به بازي ميدم و كمي بيشتر به خاطر بعضي ها 8.5 هست .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من هر چی فکر می کنم این بازی به پایه COD4 نمیرسه..

هوش مصنوعی بازی زیاد جالب نیست .. مثلا رفتی کنار یکی یارو داره به یک دیگه شلیک می کنه .. بعد خیلی راحت با اسلحه میزنی تو سرش .. :biggrin1:
اتفاقا تنها نکته ی خاصی که وجود داره هوش مصنوعی عالی بازی هستش یعنی وقتی شما به جلو حرکت می کنید یاران شما جای شما را پر و پوشش می دهند...
سلام
دوستان این بازی نسخه Review هم داره ؟
یا همه نسخها بدون مشکل هستند؟
review نداره ولی در مورد مشکل داشتن 100% مطمئن نیستم...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا به نظر من هم بازی خیلی اکشنت:biggrin1: وباحاله !!
گرافیک عالیی هم داره !!
من که که 2 ساعت بازی کردم خسته کننده نبود و خیلی بهم حال داد
خدایی نسبت به بقیه بازیهای WWII یه سرو گلو :biggrin1: بالاتره !!
من بهش 9.5 میدم !:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
اتفاقا تنها نکته ی خاصی که وجود داره هوش مصنوعی عالی بازی هستش یعنی وقتی شما به جلو حرکت می کنید یاران شما جای شما را پر و پوشش می دهند...

هوش مصنوع دشمن ها زیاد جالب نود مثلا مرفت کنارشون بعد از 10 دقیقه متوجه میشدن که تو اونجای و تازه شروع میکردن به تیراندازی..

یکی به من بگه ما تو این بازی چند نفریم.. ؟

یکبار تو ژاپن بودیم بعد میریم برلین.. یبکار تو تونل خفه شدم یکدفعه دیدم سر از هواپیما در اوردم... :eek:بعد یک هو رفتم چین .. الان هم یکدفعه دیدم تازه از اون تونله دارن میکشنم بیرون...:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر