Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
سازندگان چیت خیلی جلو تر از این حرفان از سیستمی به اسم smooth aim استفاده میکنن که خودشونم خالقش هستن :D انقدر نرم و روون و طبیعی عمل میکنه که عمرا به این شکل بشه متوجه شد کلا چیتی که براش پول داده باشن امکان تشخیص بسیار بسیار پایینی داره متاسفانه
چیت رایگان که مال زمان بق بقو شاه هست و دیگه منقرض شده :D الان همه چیت ها پولی هستن البته قیمتاشون هم فرق می کنه. بعد اکثر چیتر ها پلشتایی هستن که می خوان ملتو به سریع ترین حالت ممکن بکشن.
شما چیت رو بخواید طبیعی جلوه بدید قدرتش هم میاد پایین و این گلابی های چیتر هم که اکثرا بازی در حد جلبک بیشتر بلد نیستن با همون چیت هم می میرن اگه رو نهایت توان نزارن. البته یه سری هم هستن که همون طور که گفتی یه جوری چیت می زنن که تشخیصش خیلی سخته. اونا رو شاید لازم باشه چند دقیقه ای بازیشون رو بعد مردنتون نگاه کنید تا با قطعیت بگید چیت دارن یا نه ولی خب تعدادشون کمه خیلی...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,491
نام
Nimo
چیت رایگان که مال زمان بق بقو شاه هست و دیگه منقرض شده :D الان همه چیت ها پولی هستن البته قیمتاشون هم فرق می کنه. بعد اکثر چیتر ها پلشتایی هستن که می خوان ملتو به سریع ترین حالت ممکن بکشن.
شما چیت رو بخواید طبیعی جلوه بدید قدرتش هم میاد پایین و این گلابی های چیتر هم که اکثرا بازی در حد جلبک بیشتر بلد نیستن با همون چیت هم می میرن اگه رو نهایت توان نزارن. البته یه سری هم هستن که همون طور که گفتی یه جوری چیت می زنن که تشخیصش خیلی سخته. اونا رو شاید لازم باشه چند دقیقه ای بازیشون رو بعد مردنتون نگاه کنید تا با قطعیت بگید چیت دارن یا نه ولی خب تعدادشون کمه خیلی...
چیت رایگان که زیاده مثل سایت mpgh.net که برنامه نویس ها در این زمینه خودشون رو محک میزنن اما یک سری سایت های دیگه مثل ilikecheats.com هستن که جزو قدیمی ها هستن و قیمت بالایی دارن, برای بهتر درک کردن چیت باید ازش تقریبا استفاده کنین چون چیزی به اسم قدرت بالا پایین نیست که تنظیم بشه برای چیت های الان شاید یه 10 سال پیش داشتیم تو چیت ها و گفتم سیستم smooth aim که فقط در چیت های پولی دیده میشه امکان این که شما بتونی متوجه کاملا صفر هست و این دقیقا کارش اینه که همه چیز رو طبیعی جلوه بده فقط کجا مشکل اصلی شروع میشه ؟ اونجایی که یک سری علاقه مند هستن با چیت بیان داخل بازی و شخم بزنن همه رو و اصلا کاری به طبیعی و غیر طبیعی نداره که وقتی بازی مجانی هست اصلا اهمیت نداره براشون دارن حال میکنن و هی اکانت میسازن اونایی هم که مراقبن که اصلا هیچوقت شناسایی نمیشن خلاصه اینجوری میشه که از روز اول تاریخ بازی های انلاین این مشکل حل نشده:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
چیت رایگان که زیاده مثل سایت mpgh.net که برنامه نویس ها در این زمینه خودشون رو محک میزنن اما یک سری سایت های دیگه مثل ilikecheats.com هستن که جزو قدیمی ها هستن و قیمت بالایی دارن, برای بهتر درک کردن چیت باید ازش تقریبا استفاده کنین چون چیزی به اسم قدرت بالا پایین نیست که تنظیم بشه برای چیت های الان شاید یه 10 سال پیش داشتیم تو چیت ها و گفتم سیستم smooth aim که فقط در چیت های پولی دیده میشه امکان این که شما بتونی متوجه کاملا صفر هست و این دقیقا کارش اینه که همه چیز رو طبیعی جلوه بده فقط کجا مشکل اصلی شروع میشه ؟ اونجایی که یک سری علاقه مند هستن با چیت بیان داخل بازی و شخم بزنن همه رو و اصلا کاری به طبیعی و غیر طبیعی نداره که وقتی بازی مجانی هست اصلا اهمیت نداره براشون دارن حال میکنن و هی اکانت میسازن اونایی هم که مراقبن که اصلا هیچوقت شناسایی نمیشن خلاصه اینجوری میشه که از روز اول تاریخ بازی های انلاین این مشکل حل نشده:D
اگه لینک می فرستی حداقل خودت یه چک بکن قبلش برادر من که داخلش چیتی داره از بازی یا نه :-" هیچ چیتی برای وارزون نداره این لینک که فرستادی و آنتی چیت های الان هم اون قدری پیشرفت کردن که کسی که براشون چیت می سازه حاضر نباشه زحمتشو مفت بده بیرون . منم حقیقتا چیت نزدم بدونم ساز و کارش دقیقا چطوره و اسم اون آپشن smoothing هست یا هر چیزی ولی بالاخره چیت ها قابل تنظیم هستن که به چه شکلی دنبال حریف برن. یه سری با سرعت می ره رو سر طرف و به قولی اسنپ (حرکت ناگهانی) داره یه سری هم به قول شما نرم هست و حرکتش ناگهانی نیست و خب طریقه دنبال کردنش هم مقداری خطا داره و سفت نشونه نمی چسبه رو یه نقطه حریف . اما برا تشخیصش ، اینکه آنتی چیت به صورت اتومات تشخیص نمی ده یه بحثه و منم کاری به اون ندارم اما پلیری که داره می بینه طرف رو اگه سرش به تنش بیارزه امکان نداره تشخیص نده. راه های مختلفی هم داره . از پیش بینی هایی که بدون وال هک ممکن نیست تا صفر بودن زمان واکنش تو موقعیت های غیر قابل پیش بینی (شما شرود هم که باشی از لحظه ای که طرفت رو جایی که انتظار نداری میبینی تا موقعی که شروع به واکنش دادن می کنی یه مکث خیلی کوتاه وجود داره) که اینا هیچ کدومش هم به طبیعی بودن ایم طرف ربط نداره و خلاصه هوشمند ترین چیترم باشی تشخیصش برا آدم خیلی راحته و نهایتا نیاز به 10-15 دقیقه دیدن بازی طرف داره :-"
اونی که شما بازیش رو هم ببینی نتونی تشخیص بدی اون قدری استعداد داره که نخواد چیت بزنه :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,491
نام
Nimo
اگه لینک می فرستی حداقل خودت یه چک بکن قبلش برادر من که داخلش چیتی داره از بازی یا نه :-" هیچ چیتی برای وارزون نداره این لینک که فرستادی و آنتی چیت های الان هم اون قدری پیشرفت کردن که کسی که براشون چیت می سازه حاضر نباشه زحمتشو مفت بده بیرون . منم حقیقتا چیت نزدم بدونم ساز و کارش دقیقا چطوره و اسم اون آپشن smoothing هست یا هر چیزی ولی بالاخره چیت ها قابل تنظیم هستن که به چه شکلی دنبال حریف برن. یه سری با سرعت می ره رو سر طرف و به قولی اسنپ (حرکت ناگهانی) داره یه سری هم به قول شما نرم هست و حرکتش ناگهانی نیست و خب طریقه دنبال کردنش هم مقداری خطا داره و سفت نشونه نمی چسبه رو یه نقطه حریف . اما برا تشخیصش ، اینکه آنتی چیت به صورت اتومات تشخیص نمی ده یه بحثه و منم کاری به اون ندارم اما پلیری که داره می بینه طرف رو اگه سرش به تنش بیارزه امکان نداره تشخیص نده. راه های مختلفی هم داره . از پیش بینی هایی که بدون وال هک ممکن نیست تا صفر بودن زمان واکنش تو موقعیت های غیر قابل پیش بینی (شما شرود هم که باشی از لحظه ای که طرفت رو جایی که انتظار نداری میبینی تا موقعی که شروع به واکنش دادن می کنی یه مکث خیلی کوتاه وجود داره) که اینا هیچ کدومش هم به طبیعی بودن ایم طرف ربط نداره و خلاصه هوشمند ترین چیترم باشی تشخیصش برا آدم خیلی راحته و نهایتا نیاز به 10-15 دقیقه دیدن بازی طرف داره :-"
اونی که شما بازیش رو هم ببینی نتونی تشخیص بدی اون قدری استعداد داره که نخواد چیت بزنه :D
این داستانی که شما میگی مثل بچه های تاپیک کرک میمونه که راجبع scene صحبت میکنن به صورت کلی درک درستی از نحوه عملکرد چیت ها ندارین این که بخوام چیت ها رو توضیح بدم عملکردشون رو خیلی طولانی هست همون mpgh رو دقیق تر نگاه کنین میرسین بهش و اون یکی هم خوب دسترسی به سایت به صورت کامل ندارین اگرنه هست به صورت پولی از همه اینا بگزریم ما سابقه استفاده از wh و aim bot رو تو پرو لیگ ها حتی داخل سالن داشتیم :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
این داستانی که شما میگی مثل بچه های تاپیک کرک میمونه که راجبع scene صحبت میکنن به صورت کلی درک درستی از نحوه عملکرد چیت ها ندارین این که بخوام چیت ها رو توضیح بدم عملکردشون رو خیلی طولانی هست همون mpgh رو دقیق تر نگاه کنین میرسین بهش و اون یکی هم خوب دسترسی به سایت به صورت کامل ندارین اگرنه هست به صورت پولی از همه اینا بگزریم ما سابقه استفاده از wh و aim bot رو تو پرو لیگ ها حتی داخل سالن داشتیم :D
برادر من این کیس هایی که شما میگی کیس های یک در میلیون هست نه چیتر هر روزه ای که تو وارزون میبینی و از مامانش قهر کرده چیتر شده :-"
منم خودم شاید چیت نزده باشم ولی روزی حداقل با ده تا از این چیتر ها درگیر می شم میمیرم :D
کسی هم نیستم که از دیروز شروع به آنلاین بازی کردن کرده باشم و تازه چیترا رفته باشن رو مخم و خودمو خبره چیت شناسی بدونم. بیشتر از ده ساله با این جماعت چیتر تو بازی های آنلاین دارم سر و کله می زنم.
حالا شما اگه خودت چیتری یا چیت سازی ما رو در جریان بزار که چطور دقیقا این چیتر ها چیت می زنن بدون اینکه کسی که میبینه متوجه بشه...

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,116
امروز به یه چیتر با حالی برخوردم به نام VOID3، این بنده خدا مارو تو آسمون در حال سقوط آزاد زد بعد کیل کم رو دیدم خیلی جالب بود نه تنها جلوتر از مسیر حرکت منو هدف نمیگرفت بلکه عقب ترم میزد! و تیراش در کمال تعجب میخورد! بعد این بابا کلا تکی هم بود (یار میخواست چیکار خودش 10 تا رو حریف بود :)))، یه صحنه ام دو نفری ریختیم پشت بوم سرش که البته هر دو کتلت شدیم! و اینبار من توی کیل کم صحنه ای دیدم که پشمام ریخت، بعد ازینکه یکیمونو زد تصویر رسما کات شد روی کله من و اصن چرخش و حرکتی در کار نبود! ینی سرعت عمل قفل کردنش به حدی سریع بود در قالب میلی ثانیه هم نگنجید.
دمش گرم کاشکی میشد بپرسیم از کجا همچین چیتی رو تهیه کرده :D

• Like
Reactions: saeed_sg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
شما چجوری وصل میشی به سرور خاورمیانه؟
نکنه منظورت بخش مولتی پلیر بازی هست
اینکه خودش در حالت عادی به سرور خاورمیانه وصل نمیشه دلیلش اینه ISP ـا ایرانی اکثرا پینگشون با بحرین و اونجاها داغونه (حدود 160-180 اکثر کسایی که دیدم) واسه همین وقتی وارد بازی میشی خود به خود وصل میشه به اروپا چون پینگ مناسب تری داره، حالا اگه بخوای وصل شه به خاورمیانه باید قبلش با چیز پی ان به سرورای خاورمیانه مثل امارات و ... وصل شی اون موقع پینگ میاد رو 70-80 بعد که وارد گیم میشی خودش وصل میشه به سرورای خاورمیانه، که از عربی حرف زدن همه پلیرا و پینگ زیر 90 میشه قشنگ فهمید به خاورمیانه وصل شدی.

اما خب بعد از اون آپدیت چند وقت پیش که اکثرا دیگه با قند شکن اصلا مچ پیدا نمیکنه پس کنسله، سرور خاورمیانه هم فقط اسمش قشنگه :D همون زمانیم که وصل میشد پینگش عالی بود ولی پکت لاسش دوبرابر سرورا اروپا بود، تو بازیای دیگه مثل Apex ـم دقیقا همینطوریه.
بازم راه دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه اما من خبر ندارم.

• Like
Reactions: mesy and saeed_sg

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
با اروپا هم پینگ همون 80-90 هست دیگه چه کاریه آدم به خاورمیانه وصل بشه؟؟؟
یه مورد هم در نظر داشته باشید پینگی که داخل بازی میبینید فقط RTT نیست و تاخیر پردازش گیم هم توش حساب میشه برای همینه که اول گیم که داخل هواپیما هستید پینگ میره بالا چون fps دراپ میشه ..

آخرین ویرایش:

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
355
اینکه خودش در حالت عادی به سرور خاورمیانه وصل نمیشه دلیلش اینه ISP ـا ایرانی اکثرا پینگشون با بحرین و اونجاها داغونه (حدود 160-180 اکثر کسایی که دیدم) واسه همین وقتی وارد بازی میشی خود به خود وصل میشه به اروپا چون پینگ مناسب تری داره، حالا اگه بخوای وصل شه به خاورمیانه باید قبلش با چیز پی ان به سرورای خاورمیانه مثل امارات و ... وصل شی اون موقع پینگ میاد رو 70-80 بعد که وارد گیم میشی خودش وصل میشه به سرورای خاورمیانه، که از عربی حرف زدن همه پلیرا و پینگ زیر 90 میشه قشنگ فهمید به خاورمیانه وصل شدی.

اما خب بعد از اون آپدیت چند وقت پیش که اکثرا دیگه با قند شکن اصلا مچ پیدا نمیکنه پس کنسله، سرور خاورمیانه هم فقط اسمش قشنگه :D همون زمانیم که وصل میشد پینگش عالی بود ولی پکت لاسش دوبرابر سرورا اروپا بود، تو بازیای دیگه مثل Apex ـم دقیقا همینطوریه.
بازم راه دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه اما من خبر ندارم.
سرور خاورمیانه که در مرحله آزمایش هنوز به صورت رسمی رو کار نیاوردن ، اون چیزی که شما وصل میشی آی پی منطقه نزدیک تر به سرور اروپاست ، رفیق من در امارات داره پینگ 80 میگیره و یا یه نفر دیگه تو ترکیه دارم پینگش 110 هست اگر سرور خاورمیانه فعال بود این کشورهای عربی که نزدیک ترین سرور بهشون هست باید پینگ زیر 50 داشته باشن چون منطق وصل شدن به سرور نزدیک به کشور همین که اگر سرور نزدیک هست باید پینگ زیر 50 داشته باشی یا یکی دیگه دارم تو تاجیکستان اون دیگه اصلا وضعش بدتر از ماست پینگ و پکتش وحشتناک ، فعلا این چیزی که سرور خاورمیانه به صورت کلی عمل کنه بخش مالتی پلیر هست که خودم شخصا راحت پینگ زیر 100 میگیرم بدون پکت ولی تو وارزون پینگ 170 میگیرم با پکت 40 درصد و اگر هم بهونه تحریم هست نه عزیز من خیلی وقت بدون سرویس دهنده بازی رو انجام میدم و راحت مچ پیدا میکنه و باید اینو گفت که سرور کالاف آشغالترین سرور دنیاست

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
سرور خاورمیانه که در مرحله آزمایش هنوز به صورت رسمی رو کار نیاوردن ، اون چیزی که شما وصل میشی آی پی منطقه نزدیک تر به سرور اروپاست ، رفیق من در امارات داره پینگ 80 میگیره و یا یه نفر دیگه تو ترکیه دارم پینگش 110 هست اگر سرور خاورمیانه فعال بود این کشورهای عربی که نزدیک ترین سرور بهشون هست باید پینگ زیر 50 داشته باشن چون منطق وصل شدن به سرور نزدیک به کشور همین که اگر سرور نزدیک هست باید پینگ زیر 50 داشته باشی یا یکی دیگه دارم تو تاجیکستان اون دیگه اصلا وضعش بدتر از ماست پینگ و پکتش وحشتناک ، فعلا این چیزی که سرور خاورمیانه به صورت کلی عمل کنه بخش مالتی پلیر هست که خودم شخصا راحت پینگ زیر 100 میگیرم بدون پکت ولی تو وارزون پینگ 170 میگیرم با پکت 40 درصد و اگر هم بهونه تحریم هست نه عزیز من خیلی وقت بدون سرویس دهنده بازی رو انجام میدم و راحت مچ پیدا میکنه و باید اینو گفت که سرور کالاف آشغالترین سرور دنیاست
Activision today announced the launch of Middle East servers for its Call of Duty games. After testing local servers for Call of Duty: Black Ops 4 and Call of Duty: Modern Warfare in some modes, the publisher has rolled out the servers across all of the active Call of Duty titles, including the newly launched, free-to-play battle royale game, Call of Duty: Warzone. The servers will be hosted by Saudi telecom
این خبر مال تقریبا 3 ماه پیشه، حالا نمیدونم اون دوستان شما چجوری پینگشون داغون بوده اما من که با رندوما بازی میکردم همه عربی حرف میزدن و اون بالا هم که پینگاشونو میزد اکثرا بین 30-50 بود، خودمم پینگم 80-85 اینا بود که دقیقا همونقدیه که تو بازیا دیگه با سرور خاورمیانه هست.
در مورد تاجیکستان که خب از ما وضعش تو نقشه بدتره، هم از سرورای خاورمیانه دوره هم از اروپا، از اونطرفم از سرورا آسیا هم دوره، ترکیه هم که اصلا منطقی نیست به سرور خاورمیانه وصل شه چون از غرب فک کنم به سرورای اروپایی نزدیک تر باشه.

• Like

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
355
Activision today announced the launch of Middle East servers for its Call of Duty games. After testing local servers for Call of Duty: Black Ops 4 and Call of Duty: Modern Warfare in some modes, the publisher has rolled out the servers across all of the active Call of Duty titles, including the newly launched, free-to-play battle royale game, Call of Duty: Warzone. The servers will be hosted by Saudi telecom
این خبر مال تقریبا 3 ماه پیشه، حالا نمیدونم اون دوستان شما چجوری پینگشون داغون بوده اما من که با رندوما بازی میکردم همه عربی حرف میزدن و اون بالا هم که پینگاشونو میزد اکثرا بین 30-50 بود، خودمم پینگم 80-85 اینا بود که دقیقا همونقدیه که تو بازیا دیگه با سرور خاورمیانه هست.
در مورد تاجیکستان که خب از ما وضعش تو نقشه بدتره، هم از سرورای خاورمیانه دوره هم از اروپا، از اونطرفم از سرورا آسیا هم دوره، ترکیه هم که اصلا منطقی نیست به سرور خاورمیانه وصل شه چون از غرب فک کنم به سرورای اروپایی نزدیک تر باشه.
لطفا در این مورد منبع رسمی که خود کالاف انجمن داره ارائه بدید و دوم اینکه به آی پی اونجا وصل بشی و همگی عربی صحبت کنن خب این دلیل نمیشه و اگر هم میبینی که بعضیاشون پینگ خوب دارن به خاطر همون سرور آزمایشی هست که وصل میشن من خودمم هم که بدون چیز شکن دارم وصل میشم 70 80 درصد دارم با ایرانی ها میفتم ولی تو مولتی پلیر بر عکس بدون چیز شکن دار با پینگ پایین دارم با عربا میفتم ، عزیز قبول کن سرور بتل رویالش آشغاله

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
لطفا در این مورد منبع رسمی که خود کالاف انجمن داره ارائه بدید و دوم اینکه به آی پی اونجا وصل بشی و همگی عربی صحبت کنن خب این دلیل نمیشه و اگر هم میبینی که بعضیاشون پینگ خوب دارن به خاطر همون سرور آزمایشی هست که وصل میشن من خودمم هم که بدون چیز شکن دارم وصل میشم 70 80 درصد دارم با ایرانی ها میفتم ولی تو مولتی پلیر بر عکس بدون چیز شکن دار با پینگ پایین دارم با عربا میفتم ، عزیز قبول کن سرور بتل رویالش آشغاله
Call of Duty Receives Dedicated Middle East Servers
دیگه از IGN معتبر تر؟ :D
از کجا حرفم حالا برداشت کردی که از سروراش دفاع کردم، خودم چند وقته سر همین مشکلاتش بازی نکردم فقط حرفم اینه سرورای خاورمیانه کلا داغونه تو بتل رویالا حداقل تجربه شخصیم، پینگش همیشه پایینه اما پکت لاس بالایی داره، الان Apex سرور خاورمیانش تو بحرینه، فورتنایتم خاورمیانه داره نمیدونم کجاس هر سه تای اینا تست کردم تقریبا وضعیتشون عین همه، همه پینگا عالی اما لگ شدید برا همینم هیچ وقت نمیرم سمت خاورمیانه، حتی اگه سرور خاورمیانه بهتری بعدا لانچ کنن وقتی وضعیتمون با خاورمیانه بقیه بتل رویالا هم همینطوریه نباید انتظار خاصی داشت. مولتی پلیرم معمولا بخاطر تعداد پلیر کم بی مشکله تو همه بازیا اما از Warzone یا Ground war که یکم روی سرور و همچینین روی نتای ما ایرانیا فشار میاد مشکلات شروع میشه.

• Like

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ایران از ترکیه میاد اینترنتش، تاجایی که یادمه همیشه پینگ اروپا برای ما بهتره تا پینگ خاورمیانه
در مورد بازیم واقعاً وارزون بدرد ما نمیخوره. الان که مولتی عادی بازی رو میرم، با پینگ 170 تا 130 همیشه جز 3تا اولم. مشکل وارزون با خود ماست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر