Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
کل تجربیاتتون در پابجی رو بریزید دور! وارزون فرق داره 360 درجه
این خوبه یا بد وقتی نتونی بازی کنی و فورا بمیری باعث میشه بازیو بخیال شی و پاکش کنی . به نظر من پابجی یه سرو گردن بالاتره و واقع گرایانه ست

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
این خوبه یا بد وقتی نتونی بازی کنی و فورا بمیری باعث میشه بازیو بخیال شی و پاکش کنی . به نظر من پابجی یه سرو گردن بالاتره و واقع گرایانه ست
پابجی ، کال اف موبایل و ... بازی های خوبی هستن
اتفاقا خودم چند باری پابجی کردم
والبته همیشه Cod Mobile میزنم
ولی این Warzone حس واقعی بهت القا میکنه که باید تلاش کنی
به قول هیچکس " بخور تا خورده نشی "
اگه قرار بود مثه هم باشن ، که پیشرفت نمیکردن..
البته همین warzone هم یه جاهایی واسه یه وقتای کمی میتونی خَف کنی (یه جا قایم شی اسنایپ کنی)
خود منم اوایل خیلی زود میمردم
ولی کم کم بازی دستم اومد
بازی قشنگیه ببین چون خیلی مپ خَرکی داره خیلی بزرگ به نظرمیاد ولی آروم آروم توی مسیر رودخونه بری جلو همه چی دستت میاد

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
448
وقتی شما خوشت نمیاد از بازی دلیل نمیشه ما بدمون بیاد!هر بازیکنی سلیقه ای داره مثلا من فونایت ریختم6-7 ساعتی بازی کردم دیلت کردم رفت!
کالاف هم که همیشه دوست داشتم بعد کوچ کردم باتل دیدم چقدر بد کردم به خودم باتل دیر اومدم! الان بدلیل مشکلات باتل(اریجین) و تکراری شدنش ول کردمش و اینکه کالاف همیشه سرعتی تر بوده و خب الان نسخه جدیدش هست پیشرفت داشته دوست دارم.
الان 2 تا بازی باتل رویال واسه من مهمه یکیش کالاف و دیگری Apex که متاسفانه بدلیل اپدیت نشدنش و مشکلات اریجین از بعد هالوین دیگه بازی نکردم!:-<

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
منم اوایل زود میمردم ..بیشتر میشینم پلاندر بازی میکنم چون با خارجی بتل رویال رفتن اشتباهه
تو بتل رویال سعی کنید همیشه کلاس با پرک روح بچینید(حتی هم تیمی ها هم باید همینطور باشن) بهتره اسلحه اصلی AR بردارید(همیشه m4یاm13) برمیدارم اسلحه دوم هم اوایل از رو زمین یه smgبرمیداشتم اما چند وقته با کلت سر میکنم
این بازی خیلی رو کار تیمی حساسه مثل پابجی نیست فقط دور و بر رو بپایی ممکنه از اسمون مثل ایزراعیل بیان سراغت

Attachments

• Screenshot (13).png
    Screenshot (13).png
    2.3 MB · مشاهده: 30
  • Screenshot (14).png
    Screenshot (14).png
    551.8 KB · مشاهده: 31
  • Screenshot (16).png
    Screenshot (16).png
    2.4 MB · مشاهده: 29
  • Screenshot (17).png
    Screenshot (17).png
    577.8 KB · مشاهده: 34

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
منم اوایل زود میمردم ..بیشتر میشینم پلاندر بازی میکنم چون با خارجی بتل رویال رفتن اشتباهه
تو بتل رویال سعی کنید همیشه کلاس با پرک روح بچینید(حتی هم تیمی ها هم باید همینطور باشن) بهتره اسلحه اصلی AR بردارید(همیشه m4یاm13) برمیدارم اسلحه دوم هم اوایل از رو زمین یه smgبرمیداشتم اما چند وقته با کلت سر میکنم
این بازی خیلی رو کار تیمی حساسه مثل پابجی نیست فقط دور و بر رو بپایی ممکنه از اسمون مثل ایزراعیل بیان سراغت
ببخشید چجوریم میشه اسلحه هایی که توی آرموری میده رو کاستوم کرده رو باز کرد؟
بعد اینکه بعضی وقتا برای منو از گیم میندازه بیرون بی دلیل بی ارور سیستمم هم مشخصات بد نداری 16 گیگ رم ، گرافیک 170 ti و یک سی پی یو i5 :((

Attachments

• 12889.png
    12889.png
    220.3 KB · مشاهده: 23

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ببخشید چجوریم میشه اسلحه هایی که توی آرموری میده رو کاستوم کرده رو باز کرد؟
بعد اینکه بعضی وقتا برای منو از گیم میندازه بیرون بی دلیل بی ارور سیستمم هم مشخصات بد نداری 16 گیگ رم ، گرافیک 170 ti و یک سی پی یو i5 :((
کنار هر اسلحه عددی نوشته که روش کلیک کنی قابل استفاده شدنه
بیرون پریدن بازی ممکنه از دمای قطعات اپدیت نبودن درایورها یا ویندوز...برای خودم پیش اومده هی میپرید بیرون cpu از 4.6 اوردم 4.4 مشکل حل شد
چند نکته شاید کارساز باشه تنظیم روی full screen
به game bar رفته سمت راست بالا بر روی geraphics settings کلیک کنید لانچر و اپ بازی بشناسونید در options روی high performance ست کنید هر 2 رو

Attachments

• Screenshot (20).png
    Screenshot (20).png
    2.4 MB · مشاهده: 17
  • Screenshot (21).png
    Screenshot (21).png
    47.4 KB · مشاهده: 13

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستان
این ارور Fatal Memory جدیدا خیلی واسه من میاد دلیلیش چیه؟برای رم یعنی یا مربوط به چیز دیگس!
آقا این راهنمای حل مشکلت میتونه باشه
حقیقتا حال ترجمه ندارم :-"
خودت زحمتشو بکش :D
[SOLVED] Out of Memory - Fatal Memory Error :: Skautfold: Shrouded in Sanity General Discussions

انگار میخوان مپ Rust هم اضاف کنن
درسته؟
ولی اصلا اون مپه رو یادم نمیاد

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,411
نام
Majid
ناموسا هیچ بازیی ندیدم اینقد وضع آپدیتاش داغون باشه :D روزی یک دونه آپدیت حداقل 180 مگی میده، چیزیم اضافه نمیکنه بگی ارزش گرفتن داره فقط مدا رو حذف و اضافه میکنه که خیلی راحت میتونن مثل بقیه بازیا ساعت واسش بزارن با یک بار آپدیت خودش این کارو انجام بده اما معلوم نیست چرا واسه هر چیز کوچکی انقد آپدیت میدن.
وارزونم فازش برام معلوم نیست با هر آپدیت یک جوری کار میکنه، واسه پسر عموم کرش میکرد آپدیت داد درست شد باز دیشب بعد از آپدیت برا من یک سره میزد Connection to server lost با اینکه نه نت مشکل قطعی داشت نه چیز پی ان، پینگ و پکت لاسم بد نبود که بگی کیک میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر