Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
594
نام
رایان
سلام.
دوستان من به یه مشکل شدیدا عجیب برخوردم. از حدودا یه هفته پیش، بدون هیچ مقدمه‌ای، هر وقت وارزون رو اجرا میکنم اول روی ویدیوی اینترو چند ثانیه فریز میشه، بعد مستقیما اسکیپ میشه به صفحه Connecting to online services در حالی که صدای اینترو هنوز داره پخش میشه. ولی اون صفحه هیچ وقت رد نمیشه و دائما اون دایره‌اش میچرخه. دکمه کنسل هم کار نمیکنه و برای خروج باید Alt + F4 بزنم. حتی شده نیم ساعت هم صبر کردم و بدون این که هیچ اروری بده همونجا میمونه. Repair Install امتحان کردم درست نشد، بازی رو پاک کردم و بعد اومدن فصل جدید دوباره نصب کردم، باز هم نشد.
راهی به ذهنتون میرسه واسه برطرف کردن این مشکل؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام.
دوستان من به یه مشکل شدیدا عجیب برخوردم. از حدودا یه هفته پیش، بدون هیچ مقدمه‌ای، هر وقت وارزون رو اجرا میکنم اول روی ویدیوی اینترو چند ثانیه فریز میشه، بعد مستقیما اسکیپ میشه به صفحه Connecting to online services در حالی که صدای اینترو هنوز داره پخش میشه. ولی اون صفحه هیچ وقت رد نمیشه و دائما اون دایره‌اش میچرخه. دکمه کنسل هم کار نمیکنه و برای خروج باید Alt + F4 بزنم. حتی شده نیم ساعت هم صبر کردم و بدون این که هیچ اروری بده همونجا میمونه. Repair Install امتحان کردم درست نشد، بازی رو پاک کردم و بعد اومدن فصل جدید دوباره نصب کردم، باز هم نشد.
راهی به ذهنتون میرسه واسه برطرف کردن این مشکل؟
قبل نمایش ویدیوی اینترو (همون اول نمایش)چند بار کلیک کن تا ویدیو رد شه تست کردم جوابه ;)

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
594
نام
رایان
قبل نمایش ویدیوی اینترو (همون اول نمایش)چند بار کلیک کن تا ویدیو رد شه تست کردم جوابه ;)
آقا مشکل با این راه برطرف شد :)) دمت گرم.
فقط اینکه حالا سرورا دیگه کانکت نمیشن. :| یکی دیگه از دوستای منم دیگه نمیتونه کانکت شه.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
دوستان من میخوام بازی رو دانلود کنم با پینگ 100 تا 120 راحت میشه بازیش کرد؟ نتم هم این مشکلی نداره...قبلا نمیشد البته یک ساله بازی نکردم نمیدونم چطوری شده....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
قضیه لیو دادن استریمرا از وارزون برمیگرده به همین گندکاری activision blizzard یا اتفاق دیگه ای افتاده من نفهمیدم؟ :D
ویورای تویچ ایپکس رسما دوبرابر شده بعد از این قضیه.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
دوستان من میخوام بازی رو دانلود کنم با پینگ 100 تا 120 راحت میشه بازیش کرد؟ نتم هم این مشکلی نداره...قبلا نمیشد البته یک ساله بازی نکردم نمیدونم چطوری شده....
بازی رو دانلود کردم ، این چه گرافیک اشغالی بود که بازی داشت، چند سال قبل که بازیش اومده بود، گرافیکش بهتر نبود؟ چرا پورت بازی این طوری شده بزور 30 فریم میداد:| شیف و دیلیت و لعنت خدا براکنی و بلیزارد سر 90 گیگ دانلود :|

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
قضیه لیو دادن استریمرا از وارزون برمیگرده به همین گندکاری activision blizzard یا اتفاق دیگه ای افتاده من نفهمیدم؟ :D
نه خیلی به اون قضیه ربط نداره. استریمرا به خاطر چیترها بازی رو کنار گذاشتن چون این اواخر نمیدونم به چه دلیلی، حجم چیترها تو هر بازی به شکل ترسناکی زیاد شده بود! :D
وقتی هم این اتفاقات افتاد، سریع یه شایعاتی پخش شد که از ۱۳ ماه پیش دارن رو یه سیستم انتی‌چیت کار میکنن و همزمان با عرضه ونگارد به بازی اضافه میشه.
البته اگر همینطور همه بخوان به ایپکس مهاجرت کنن و همه توجهات بره سمت اون، خواه ناخواه اونجا هم به خاطر مفتی بودن بازی، چیترا سر و کلشون پیدا میشه.

• Like
Reactions: majidred2011

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
بازی رو دانلود کردم ، این چه گرافیک اشغالی بود که بازی داشت، چند سال قبل که بازیش اومده بود، گرافیکش بهتر نبود؟ چرا پورت بازی این طوری شده بزور 30 فریم میداد:| شیف و دیلیت و لعنت خدا براکنی و بلیزارد سر 90 گیگ دانلود :|

اکتیویژنِ زمانه ات را بشناس :))

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
نه خیلی به اون قضیه ربط نداره. استریمرا به خاطر چیترها بازی رو کنار گذاشتن چون این اواخر نمیدونم به چه دلیلی، حجم چیترها تو هر بازی به شکل ترسناکی زیاد شده بود! :D
وقتی هم این اتفاقات افتاد، سریع یه شایعاتی پخش شد که از ۱۳ ماه پیش دارن رو یه سیستم انتی‌چیت کار میکنن و همزمان با عرضه ونگارد به بازی اضافه میشه.
البته اگر همینطور همه بخوان به ایپکس مهاجرت کنن و همه توجهات بره سمت اون، خواه ناخواه اونجا هم به خاطر مفتی بودن بازی، چیترا سر و کلشون پیدا میشه.
نمیدونم twich رو دنبال میکنید یا نه ولی من چند تا از این ایرانیا رو دنبال میکنم دقیقا همینا که معروف ترن نسبت به بقیه از نوع بازیشون مشخصه دارن چیت میزنن ! چجوریاس ولی تو صفحه نمیوفته چیتشون ؟
تو چتشون همه بهشون میگن و میخندن و طرفو بن میکنن .. این چیتو خیلی ضایع هم استفاده میکنن جوری که هر کسی ببینه میفهمه .. پس چرا بن نمیشن اینا
یه نمونش فرهادxray نمیدونم میشناسید یا نه

• Smile
Reactions: GameMasterr

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
چیتر ها به صورت غیر قابل کنترلی زیاد شدن و چیت هایی که برای وارزون هم در بازار هست به دلیل درخواست بالا به شدت پیشرفته هست یعنی شما میتونی استریم هم کنی اما روی صفحه چیزی نمایش داده نمیشه به همین دلیل تجربه بازی برای اکثر افراد خوشایند نیست البته apex هم وضع بهتری نداره مخصوصا که بیشتر چیترهاش در رنک های بالا هستن این بر مگیرده به سیستم احمقانه easy-anticheat که خیلی بازی ها دارن ازش استفاده میکنن جالبیش اینه که سیستم اینها چیت رو اصلا شناسایی نمیکنه به صورت کلی وقتی یک نفر مشکوک بشه از طرف easy یک نفر رو میزارن که پروندش رو برسی کنه و تصمیم بگیره و در اخر ingame-ban انجام میشه چون هیچ وقت 100% نیست برای همین خیلی ها شده الکی تو این ماجرا بن شدن جای چیتر ها

• Like
Reactions: majidred2011

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
گرافیکش خوبه اینکه با سبکش نتونستید کنار بیاید چیز دیگست...نکنه 1050 دارید که زیر 30 میگیرید؟ بعد اومدن سری 3000 بازی مصرف vramش رفت بالا اینم دیگه اخرایه عمرشه بتلفیلد بتا بیاد ببینیم اون چه ..یه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
نمیدونم twich رو دنبال میکنید یا نه ولی من چند تا از این ایرانیا رو دنبال میکنم دقیقا همینا که معروف ترن نسبت به بقیه از نوع بازیشون مشخصه دارن چیت میزنن ! چجوریاس ولی تو صفحه نمیوفته چیتشون ؟
تو چتشون همه بهشون میگن و میخندن و طرفو بن میکنن .. این چیتو خیلی ضایع هم استفاده میکنن جوری که هر کسی ببینه میفهمه .. پس چرا بن نمیشن اینا
راستش نمیشه با قاطعیت گفت و موضوع چیت تو این بازی خیلی پیچیده‌تر از این حرفاست :D همین استریمرها در هر حالتی که بمیرن، میگن طرف چیتره و چندتا فحشم به یارو میدن. این موضوع حتی بین خود پلیرهای بازی هم هست، مخصوصا اونایی که یکم لولشون میره بالاتر، به محض اینکه بمیرن میگن طرف چیتره، وال هک داره، ایم‌بات داره و...! :D
این بحث‌هایی هم که درباره چیت زدن استریمرها هست، خیلی وقته پروندش باز شده و درباره استریمرهای خارجی هم هست. همین چند وقت پیش ZLaner و Mutex هم متهم به چیت شدن که طبیعتا تکذیب کردن و کلی مدرک رو کردن.
اما خب به نظرم ارزش یه پلیر تو تورنومنت‌ها مشخص میشه؛ مخصوصا تورنومنت‌های حضوری که همه چیز کنترل شدست‌.
وگرنه تو لابی‌های رندوم که اکثرا برای فان بازی میکنن، زیاد عجیب نیست ۲۰-۳۰تا کیل زد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PS5X

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
447
بله دقیقا همینطوره و اکثر اینها (خارجی و ایرانی) چیترن با قاطعیت هم میشه گفته شرود و ... اکثرشونم دیدم 100% چیترن و نمیدونم چرا بیننده هاشون میرن اینارو دنبال میکنن؟به به چه چه هم میکنند و راجب پخش زنده تورنمنت که دوست عزیز ذکر کرد میتونم اینو بدم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
گرافیکش خوبه اینکه با سبکش نتونستید کنار بیاید چیز دیگست...نکنه 1050 دارید که زیر 30 میگیرید؟ بعد اومدن سری 3000 بازی مصرف vramش رفت بالا اینم دیگه اخرایه عمرشه بتلفیلد بتا بیاد ببینیم اون چه ..یه
1050 کجا بود دوست من، من 970 دارم و همون چند ماه اول که اومد پلی دادم نزدیک 70 فریم میداد، چرا بازی این طوری شده الان، اکنی دزد کثافت، بازی رو اخرین درجه اپشن ها، بلوری و بی کیفیت بود، هر چی تنظمیات رو هم بالا پایین میکردم هیچ تغییر توش پیدا نمیشد
اینو تو گوگل بزن، یک میلیون لینک از این مشکل میاره
call of duty warzone graphics look bad:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر