Call of Duty Series Clan IRBC

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
وبلاگ کلن : http://www.irbc.blogfa.com
اعضای کلن :

1. TURK FREEBOOTER
  2. AHAR SOLDIER
  3. iran storm
  4. EveryBeatle
  5. Mini Mehdi
  6. HAMED MP

اگه خواستین به کلن ما جوین شید فقط کافیست در محیط XBOX LIVE به بنده یک pm بدین. و اگه بتونین رو هاست خودتون با من 1vs1 داده و منو ببرید میتونید جوین کلن شید.

کلن تگ ما‌: [IRBC]
خوشحال می شم اگه به ما بپیوندید.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
کلن جالبیه.خب دوست عزیز از اعضای کلنت هم یه آماری بزار ببینیم در چه سطحی هستن.امیدوارم کلن پرقدرتی بشه چون فعلا کلن agent , nato قویترینها هستن و خیلی دوس دارم کلنی از اونها هم سرتر بشه.

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
کلن جالبیه.خب دوست عزیز از اعضای کلنت هم یه آماری بزار ببینیم در چه سطحی هستن.امیدوارم کلن پرقدرتی بشه چون فعلا کلن agent , nato قویترینها هستن و خیلی دوس دارم کلنی از اونها هم سرتر بشه.
من خودم از اون جایی که level up نمیکنم پس یجورایی ناشناخته هستم. من خودم بازی کنی با k/d ratio 1.08 هستم که فقط s&d و تک به تک رو خیلی خوب بازی میکنم بقیه بازی ها رو کاملا معمولی و حتی بد باز میکنم.
ahar soldier بازی کنی هست با k/d ratio 1.83 تو دامینیشن و تیم دس مچ عالی بازی میکنه اما تو sd بازیش معمولی هست بعضا خوب بازی میکنه بعضا بد.
iran storm هم لنگه ی خودم هستش.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من خودم از اون جایی که level up نمیکنم پس یجورایی ناشناخته هستم. من خودم بازی کنی با k/d ratio 1.08 هستم که فقط s&d و تک به تک رو خیلی خوب بازی میکنم بقیه بازی ها رو کاملا معمولی و حتی بد باز میکنم.
ahar soldier بازی کنی هست با k/d ratio 1.83 تو دامینیشن و تیم دس مچ عالی بازی میکنه اما تو sd بازیش معمولی هست بعضا خوب بازی میکنه بعضا بد.
iran storm هم لنگه ی خودم هستش.

سپاسگزارم.راستش برای dom شخص حتما باید score per minute بالایی داشته باشه .لااقل 350.من خودم استاد dom هستم.توی kc هم بازیم خیلی خوبه ولی از sd متنفرم و اصلا بازی نمیکنم چون از بازی کند بدم میاد

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
خوش حالم کـــِ کلنی قوی ایجاد شده...
داوش شوما نگفتی بیش تر توی BOII هستی یا تو MW3؟؟ اگه تو MW3 میای کـ اددت کنم تا تبستون بازی کنیم...خسته شدم از بس با این چاقال ماقالای جوادِ خارچی بازی کردم...

ببینم یه سوأل فنی ام دارم:الان دیگه خطر بن ازن ***شرا نی؟؟؟
مخلصم,,,

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
سپاسگزارم.راستش برای dom شخص حتما باید score per minute بالایی داشته باشه .لااقل 350.من خودم استاد dom هستم.توی kc هم بازیم خیلی خوبه ولی از sd متنفرم و اصلا بازی نمیکنم چون از بازی کند بدم میاد

جالبه AHAR SOLDIER هم دقیقا همین افکار شما رو داره. به هر حال هر کسی سلیقه ای داره حتما! چه عجب شما با ادب و با متانت برخورد میکنید با من؟

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 PM ارسال شده بود ----------

خوش حالم کـــِ کلنی قوی ایجاد شده...
داوش شوما نگفتی بیش تر توی BOII هستی یا تو MW3؟؟ اگه تو MW3 میای کـ اددت کنم تا تبستون بازی کنیم...خسته شدم از بس با این چاقال ماقالای جوادِ خارچی بازی کردم...

ببینم یه سوأل فنی ام دارم:الان دیگه خطر بن ازن ***شرا نی؟؟؟
مخلصم,,,

من هم BLACK OPS II هم BLACK OPS I هم MODERN WARFARE 3 هم MODERN WARFARE 2 بازی میکنم. به نظر بنده کال آف دیوتی منحصرا به یکی از شماره های بازی اختصاص نداره و همه ی COD ها رو باید بازی کرد . نظر شخصی من هم این هست :‌MW 2 > COD 4 > MW3 > BLACK OPS > BLACK OPS II بهترین CALL OF DUTY = MODERN WARFARE 2

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من چون ب شخصـه مولتی ِ MW2 & CoD4 ُ بازی نکردم نمیتونم نظر بدم...

فقط موند یه چیزی:الان که شما ها دارین مولتی بزنین دیگه خطری تهدیدتون نمی کنه؟؟؟من خیلی وقته دورم از لایو...

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
پَ این بـِ عنوان آخرین اصپرم...
آقا قیمت گلد چنده الان؟یه جایی ک میفروشه پی ام کن...بعدش میدونی الان هدست چنده؟؟

ارزوی موفقیــــّت وا3 کلنتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر