Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Multiplayer

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
با سلام
اولا دلیل باز کردن یه تاپیک برا این بازی رو بگم تا به دلیل مشابه بودنش خذفش نکنن

این رو برا این باز کردم چون موضوع مشابهی که مربوط به مولتی پلیر این بازی باشه رو تو این 5 صفحه پیدا نکردم....

اما دلیلش:
Cheatsبرای Singleplayerاین بازی اومده من هم اون رو تو کنسول بازی امتحان کردم جواب هم داد اما حالش به اینکه وقتی میری گیم نت و با دوستات مولتی پلیر بازی میکنی این کدها اونجا هم جواب بده..راستش منظورم اینه که روشی هست که بشه این کدها رو تو مولتی پلیر هم اجرا کرد یا نه اگه بشه که توپه...

اگه میشه که فکر کنم بشه و دوستای گیمر حرفه ی که اینجا داریم و خوره بازین بتونن یه کاری بکنن این کدها اونجا هم جواب بدن کلی حال به ما میدن..

با تشکر

این هم روش فعال کردنش تو Singleplayer

To begin, enable your console in the in-game options. This allows you to bring down your console by pressing the tilde key. Once you've pulled down the console, type "seta thereisacow "1337" and press enter. Type spdevmap and press enter.

This brings you to an area where you can enable cheats
Type "Give all" to access all weapons​

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
بابا دست خوش حداقل یکی میومد یه فحشی بهمون میداد مثلا منتظریم....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ببین...این کاری دوست داری انجام بدی ارزش فحش دادن هم نداره :evil:

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
باز یه آدمه بیکار پست مزخرف راه انداخت تو که دنباله چیت هستی بهتره بازی رو کلا کنار بذاری

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
باز یه آدمه بیکار پست مزخرف راه انداخت تو که دنباله چیت هستی بهتره بازی رو کلا کنار بذاری

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اگر دست من بود، تمام چیترها، تمام اونایی که چیت درست میکنن و ترینر درست می کنن و ... رو به 7 بار اعدام سریع محروم میکردم، حکم تک تکشونم خودم اجرا می کردم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر