Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
563
نام
Ahmadreza
گیم پلی بازی دقیقا همون چیزیه که از COD انتظار دارم. سازنده ها حتی سعی کردن کمپین رو مثل مولتی پلیر طراحی کنن به همون شکل که یه مینی مپ گوشه تصویر دارید و همینطور میتونید از آیتم هایی مثل Self revive استفاده کنید یا حتی از Killstreak ها

چندتا عکس از همین اوایل بازی گرفتم. اسپویل خاصی نداره ولی میذارمش تو اسپویلر

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher
💢 دسترسی زودهنگام به بخش کمپین MWIII برای پیش خرید کنندگان بازی از دقایقی پیش در دسترس قرار گرفته است.

✅نکته مهم راجب بازی Call of Duty: Modern :Warfare III

✅دوستان عزیز متاسفانه فعلا بازیModern :Warfare III از کنسول شیرینگ پشتیبانی نمی کند (ظرفیت دوم نمی تواند فعلا از قسمت داستانی استفاده کند)

چند حالت وجود دارد:

✅بازی هنوز عرضه رسمی نشده (در حالت Campaign Early Access می باشد) و احتمال داره بعد از انتشار رسمی بازی حالت کنسول شیرینگ آن فعال شود.

✅احتمال بعدی هم اینکه فقط قسمت داستانی به این صورت می باشد و بخش مولتی پلیر سرجایش می ماند و قابل استفاده می باشد.

✅و در حالت دیگر اینکه کلا این بازی فقط برای یوزر خریداری شده قابل استفاده باشد که بعید است چون در قوانین سونی همچین نکته ای نیست.

✅و در حالت آخر اینکه لانچ بازی با باگ مواجه شده که باید برطرف بشه.

✅فقط الان میشه صبر کرد تا روز عرضه رسمی بازی که مشکل حل می شود یا نه

✅یک سری از دوستان راه هایی گفتن که در حال بررسی و تست آن ها هستیم که در صورت جواب دادن آن را اعلام خواهیم کرد

✅اگر از دوستان هم کسی راهی پیدا کرد اطلاع بده

✅فعلا ظرفیت دوم خریداری نکنید تا تکلیف این موضوع روشن شود،البته این قضیه الان روی خود ایکس باکس هم غیر قابل استفاده است)

آخرین ویرایش:

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher

✅دوستان عزیز متاسفانه فعلا بازیModern :Warfare III از کنسول شیرینگ پشتیبانی نمی کند (ظرفیت دوم نمی تواند فعلا از قسمت داستانی استفاده کند)

چند حالت وجود دارد:

✅بازی هنوز عرضه رسمی نشده (در حالت Campaign Early Access می باشد) و احتمال داره بعد از انتشار رسمی بازی حالت کنسول شیرینگ آن فعال شود.

✅احتمال بعدی هم اینکه فقط قسمت داستانی به این صورت می باشد و بخش مولتی پلیر سرجایش می ماند و قابل استفاده می باشد.

✅و در حالت دیگر اینکه کلا این بازی فقط برای یوزر خریداری شده قابل استفاده باشد که بعید است چون در قوانین سونی همچین نکته ای نیست.

✅یک سری از دوستان راه هایی گفتن که در حال بررسی و تست آن ها هستیم که در صورت جواب دادن آن را اعلام خواهیم کرد

✅فعلا ظرفیت دوم خریداری نکنید تا تکلیف این موضوع روشن شود،البته این قضیه الان روی خود ایکس باکس هم غیر قابل استفاده است)

IMG-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B3-%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B1%DB%B0.jpg

وقتی که من ظرفیت 2 خریدم ولی نمی تونم بازی کنم ...

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
627
تو کمپین من واقعا از این ماموریت های Open Combat بدم میاد. انتظارم از CoD تو کمپین همیشه یه اکشن هالیوودی بوده که تو هر ماموریت مختلف یه کار ژانگولری انجام بدی، دقیقا مثل شماره های قدیمی تر.
برای کمپین نمره ای مثل ۷.۵-۷ مناسبه. فکر میکنم میانگین مدرن ۳ هم همین حدودا بشه.
بالاخره مدرن وارفر با گندی که IW زد تموم شد و رفت و از الان باید به فکر این باشند که شماره های بعدی مدرن وارفر مسیر بهتری رو دنبال کنه.
TF141 پتانسیل خیلی بالایی داره. بهترین فرصت هست که سری گوست رو بسازند.
برای نمره مولتی هم تا فصل اول باید صبر کنیم ببینیم چطوریه ولی نگرانی خاصی ندارم، حداقل از بابت محتوا خیلی خوبه.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
دوستان یعنی کمپین بازی بدرد نمیخوره؟ حالت سینمایی نداره؟ من فقط به خاطر کمپین بازی میکنم.

hdneo

کاربر سایت
Sep 11, 2011
53
کانال های یوتیوب گذاشتن انگار کل کمپین در حدود ۳ ساعت تا ۳ساعت و نیم هستش . 😐
یا کوتاهش کردن ؟
کل بازی با کات ها 4ساعته!!! از این 4 ساعت یک و نیم ساعت کات هستش عملا 2 ساعته!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ظاهرا ظرفیت دو باید جوین PSN دوستانی بشه که دارن از کمپین استفاده میکنند ، درخواست کمک داریم از دوستان 😁 عجب بساطیه

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher

چند حالت وجود دارد:

✅راه استفاده از بخش داستانی Modern Warfare IIl در ظرفیت دوم

🔴شما اگر یکی از دوستانتون در psn در حال استفاده از بازی cod mw3 باشه شما هم بدون هیچ مشکلی میتوانید از ظرفیت دوم استفاده کنید

🔴حتما باید ۲ کمپین کامل دانلود شده باشه

🔴اگر هم دوستانی هستن که کسیو ندارن ما میتونیم کمکشون کنیم ولی نیاز به وقت هست چون تعداد ظرفیت دوم ها خیلی بیشتر از ظرفیت ۳ می باشد

🔴و مهم ترین نکته : شما باید جوین یکی از فرنداتون (در psn) بشید که داره بازیو تجربه میکنه و بدون مشکل وارد بخش داستانی بشید

🔴مشکل ظرفیت سوم ها حل شده و بدون مشکل میتونن از اکانت استفاده کنن

🔴فعلا با یکم دردسر میشه تجربه کرد به نظر میاد تا عرضه رسمی بازی مشکل کامل برطرف بشه

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
533
دوستان یعنی کمپین بازی بدرد نمیخوره؟ حالت سینمایی نداره؟ من فقط به خاطر کمپین بازی میکنم.
منم خودم فقط همیشه برا بخش داستانیش میگرفتم ولی این یکی اصلا به نظرم ارزش نداره،چون هم کوتاه هس فقط ۴ساعته،هم اصلا مثل شماره های قبلی صحنه های سینمایی نداره انگار همون نقشه های مولتی بازی بزور یکم داستان گذاشتن توش،فک نکنم امتیاز درست حسابی بگیره بیشتر شبیه dlcهس تا یه نسخه جداگونه

• Like
Reactions: reza11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر