Call Of Duty: MW2 | XBL

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
سلام دوستان

آنتیویروس هستم...

من به بچه ها گفتم کسی ریمووم نکنه که کسی هم نکرد ممنون . قضیه اینه که ما اسباب کشی داشتیم منتاها چون که به قشم مهاجرت کردیم اینجا 1 ماه فقط طول میکشه خط تلفن بدن کو تا ADSL !

من 10 روز دیگه به میادین باز میگردم بچه هایی که منومیشناسن میدونن که تاصبح MW2 هستم... .

برای خط تلفنم دعا کنید :praying:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,584
نام
امیر
شبا همه بچه هاهستن نیازی به قرار نیست :D

آره Player کم نداریم ولی هوس کرده بودم با چندتا از بچه های قدیمی تر Cod بزنیم به یاده دورانه خوشه Cod4 :D

...

دلم شدید واسه عرفان ، نیکنام ، حسام ، مهدی ( 3Nb ) ، احمدرضا و .. تنگ شده. این تابستون هشون رو برمی گردونیم :D

آنتیویروس هستم...

من به بچه ها گفتم کسی ریمووم نکنه که کسی هم نکرد ممنون . قضیه اینه که ما اسباب کشی داشتیم منتاها چون که به قشم مهاجرت کردیم اینجا 1 ماه فقط طول میکشه خط تلفن بدن کو تا ADSL !

من 10 روز دیگه به میادین باز میگردم بچه هایی که منومیشناسن میدونن که تاصبح MW2 هستم... .

برای خط تلفنم دعا کنید :praying:
سامان جان مشکلی نداره ، شما برگشتی یـــ Friend Request بدی حله ..

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه های تا این گلد جدید من تموم نشده شبا بیایید بازی کنیم راستی چرا ایرانی ها همه گیر دادن به این مود های مسخره بیایید death match بازی کنیم خداییش اونای دیگه همش مزخرفه
Amir70kh

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام بچه های تا این گلد جدید من تموم نشده شبا بیایید بازی کنیم راستی چرا ایرانی ها همه گیر دادن به این مود های مسخره بیایید death match بازی کنیم خداییش اونای دیگه همش مزخرفه
Amir70kh
اتفاقا مزخرفترین مود در کل عمر CoD همین Team death match ـه
icon_lol.gif

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
علتش چی هست ؟
آخه با این لگ که ما داریم تا طرف را بزنیم مردیم بعد حالا توی این اوضاع بخوای بمب بزاری و از این حرف ها ولی اون خوبیش این هست باب لول آپ کردن و کلا حال کردن هست بکش بکش تا حد مرگ منم موافقم که بازی روی حساب و مثلا تاکتیک و استراتژی داشتن خوب هست ولی با این سرعت ها نمیشه والا کی که بدش بیاد با بیسیم مثل واقعیت ارتباط داشته باشن و بازی را پیش ببرن
راستی بچه ها من فکر کنم با چندتاتون بازی کردم Id:Amir70kh هست اگر Amir69kh دیدی خودم هستم کلا هر ما یک دونه آیدی میسازم تا زمانی که این کارت های لایو یکم توی ایران قیمت هاش معقول تر بشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,584
نام
امیر
علتش چی هست ؟
علتش اینه محک اصلی هر Cod باز می تونه مد Search And Destroy باشه. اونم HardCore
HardCore بودن باعث میشه که سطح بازی بالاتر بره ، بازی حرفه ای تر میشه S&D هم به خاطر این مد برتر برگزیده میشه که قدرت استراتژیک بازیکن رو بالا می بره ، Respawn های غیر منظم نداره و با یک اصول ثابت می تونن چند بازیکن قدرت خود را با یکدیگر محک بزنن ..

از Cod4 به این ور همیشه این مد به عنوان مد اصلی انتخاب میشد. دیگه همه عادت کردند. در مورد پینگ هم بعد از این همه سال دیگه باید عادت کنید به این پینگ. توی S&D هم راحت میشه کشت ، ولی اگه یکم تازه کار باشید ، قبول دارم اوایلش یکم سخته ..

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
سلام سلام
اسمم افشین وتگم summerjangi هست که جاودانه است
افتخار آنلاین تو mw2 فقط داشتم والان پرستیژ 4یا5 ام
سبک من هم knifو شاتگان مدل 1887 akimbo هست
به جز روزهای دانشگاه هروز تو لایوم با بچه های ایرانی

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
اقا من چرا وقتی find match میرم هر چی دنبال پلیر میگرده کسی رو پیدا نمیکنه؟!؟ قضیه چیه؟! یکی منو راه نمایی کنه!! راستی بازیم Wave 3 هستش!! نکنه به خاطر اونه؟!

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
اینترنتت داغونه بدشم یه دستگاه دیگه بگیر از الان چون wave 3 داری بازی میکنی بن میشی
منظورت اینه که اینترنت ایران داغونه دیگه؟! والا من کانتر با پینگ 50-100 بازی میکنم البته سرور ایرانی!! اینترنتم هم 256 لایزر ه!! پس از داغون بودن اینترنت نیست!!! یک مشکلی وجود داره!!
شما گیمر تگ منو ادد کن یه خبر بده بهم قرار بذاریم برا private ببینم درست کار میکنه یا نه!! البته تو Forzaا هم DC میشه ولی نه اینکه اصلا کسیو پیدا نکنه!!! هنوزم که نتونستم بازی کنم که بن شم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر