Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
احتمالا این قضیه Bullet Drop که اکتی خیلی روش داره مانور میده یک چیز تبلیغاتیه برای این نسخه یا مثلا میخوان خیلی تاکتیکی کنن بازی رو!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
احتمالا این قضیه Bullet Drop که اکتی خیلی روش داره مانور میده یک چیز تبلیغاتیه برای این نسخه یا مثلا میخوان خیلی تاکتیکی کنن بازی رو!!
آخه یه زقله مپ مگه چقدره که بولت دراپ هم داره!
والا اگه مپ هاش اندازه سایر سری باشه تیرکمون دستی هم بردش مفیده!
:D

• Like
Reactions: reactor and gintoki

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
Call of Duty: Modern Warfare Will Let You Reload While Aiming Down Sight - IGN

screenshot-www.ign.com-2019.07.04-01_49_20.png

با اجرای این همه جزئیات تو بازی سرعت بازی رو چیکار میکنن ؟! چیزی که تا الان دارن نشون میدن نزدیک شدن بازی به واقعیته و خوب سری کاد همیشه به آرکید بودن مشهور بوده تو پیش نمایشای بازی به کم شدن سرعت بازی اشاره کرده بودن باید دید تو مالتی پلیر چجوری خواهد بود ؟

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,319
نام
سروش
امیدوارم شایعه بتل رویال داشتنش حقیقت داشته باشه چون با این تغییرات که دادن بازی واقعی تر شده
چیزی که برای من عجیبه تا الان ویدئو گیم پلی بیرون نیومده که فکر نکنم سابقه داشته باشه این همه طول کشیده باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
امیدوارم شایعه بتل رویال داشتنش حقیقت داشته باشه چون با این تغییرات که دادن بازی واقعی تر شده
چیزی که برای من عجیبه تا الان ویدئو گیم پلی بیرون نیومده که فکر نکنم سابقه داشته باشه این همه طول کشیده باشه
بتل رویال نداره بازی خیلی وقت پیش تاییدش کردن .....

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بتل رویال نداره بازی خیلی وقت پیش تاییدش کردن .....
هیچ وقت تایید نکردن که بازی بتل رویال نداره. از همون اول فقط اسمی از بتل رویال نبردن.
جدیدا هم یه سری شایعات شده که بازی بتل رویال داره که Art Director بازی اینجوری جواب داده.
23423424445.PNG
همین چند وقت پیش یه شایعه منتشر شد بتل رویال 200 نفره تکذیب شد؟
تکذیب نشده چیزی. یه فردی که قبلا یه سری اطلاعات برای زامبی BO3 لیک کرده بود الان اومده اطلاعات زیادی رو برای بخش های مختلف MW لیک کرده به قول خودش. اما به نظر نمیرسه همه چیزهایی که میگه درست باشن.

• Like
Reactions: Refill

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
گیم پلی جدید از بازی :

انیمیشنای بازی بی نظیرن چند مدل دویدن بسته به اسلحه وجود داره ! شما رو نمیدونم ولی قشنگ از این نظر حس میکردم دارم بتلفیلد میبینم ریکول اسلحه ها هم خیلی شبیه اون شده و واقع گرایانه تره گرافیک بازی هم عالیه در کل چیز خیلی خفن به نظر میرسه باید واستیم ببینیم بخش داستانی چه میکنه ....

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,680
نام
Moein
میخوام بازی رو روی pc پیش خرید کنم نمیدونم سرور اختصاصی داره یا قراره بازم سرویس شیم تا به یه مچ کانکت شه. بلک آپس۴ رو که ۱۰ ساعتم نتونستم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر