Call of Duty - Modern Warfare 3

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستانی که هم این هم بتل رو بازی کردن بگن کدومش بهتره من هنوز نخریدم هیچ کدوم رو اما آخر هفته یکیش رو می خوام بگیرم به نظر شما کدوم سر گرم کننده تره ؟

بعدم کد آنلاین داری این بازی ؟
به نظر من هیچی به آنلاین COD نمیشه بهداد ، کلا من با سبک انلاین بف حال نکردم....
کد آنلاین هم نمیخواد.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
به نظر من هیچی به آنلاین COD نمیشه بهداد ، کلا من با سبک انلاین بف حال نکردم....
کد آنلاین هم نمیخواد.

پس میام که سرور هارو منفجر کنیم :D مثل همیشه :D

قصد پلات کردن نداری ؟ :D :D :D

چند گرفتی ؟

• Like
Reactions: Real Madrid 9

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستانی که هم این هم بتل رو بازی کردن بگن کدومش بهتره من هنوز نخریدم هیچ کدوم رو اما آخر هفته یکیش رو می خوام بگیرم به نظر شما کدوم سر گرم کننده تره ؟

بعدم کد آنلاین داره این بازی ؟

یک سوال دیگه..

این match making هم هنوز زاغارته ؟ یا مثل Black ops خوبه ؟
دوست عزیز من BF3 رو بازی کردم وهمه میدونن که ازاین بازی انتظار بیشتری داشتیم .ولی اونقدرها جالب نبود .وخیلی هم باگ داشت.من BF2 رو بهاین BF3 ترجیح میدم.:d
نظر من اینه که توهفته 2 از BF3 جلو میفته .واینم میگم اصلاBF3 هیچی نیست که بخای با MW3 مقایسش کنی .
موفق باشی.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
پس میام که سرور هارو منفجر کنیم :D مثل همیشه :D

قصد پلات کردن نداری ؟ :D :D :D

چند گرفتی ؟
بیا که بترکونیم !!!!

تقریبا تمام Achivement هاشو واسه Xbox گرفتم !!! منتظرم بازی برسه دستم تا 3سوت پلات کنم !!!

به یه قیمت فضایی:d

• Like
Reactions: B3hDad

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
همه ی مد ها هست فقط یه مد team defender اضافه شده , بعضی از مد ها رو فقط میشه رو core بازی کرد مثل sabotage

---------- نوشته در 10:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

پس میام که سرور هارو منفجر کنیم :biggrin1: مثل همیشه :biggrin1:

قصد پلات کردن نداری ؟ :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

چند گرفتی ؟

51 تروفی داره , یکیش که پلاته , 48 تا بقیه هم حداکثر تو 4 روز میشه گرفت , اون 2 تا مربوط میشه به special ops که تقریبا نمیشه گرفت :d

امیدوارم سرور ها رو ریست ندن , UMP45 رو امروز گلد کردم , خیلی زشته البته :d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوست عزیز من BF3 رو بازی کردم وهمه میدونن که ازاین بازی انتظار بیشتری داشتیم .ولی اونقدرها جالب نبود .وخیلی هم باگ داشت.من BF2 رو بهاین BF3 ترجیح میدم.:d
نظر من اینه که توهفته 2 از BF3 جلو میفته .واینم میگم اصلاBF3 هیچی نیست که بخای با MW3 مقایسش کنی .
موفق باشی.

داداش چرا اینجوری نتیجه گیری میکنی

سبک مولتی با هم فرق میکنه , خیلی فرق میکنه , همین باعث شده اکثره کسایی که عاشق یکیشونن از دیگری تنفر داشته باشن

من خودم خوره mw2 هستم که دارم میگم یعنی فقط هم hardcore SD بازی میکنم

در مورد bf3 باید بگم که داستان بسیار زیبایی داره در بخش سینگل(فقط کوتاه بود ) و بخش مولتی هم واقعا زیبا هست و بیشتر روی کار گروهی تکیه داره و همین بازی رو زیبا میکنه (منو دوستم که بازی میکنیم واقعا حس خوبی داره از خنده گرفته تا جدیت توو بازی موج میزنه چون با هم حرف میزنیم وگرنه خودت تنها زیاد حال نمیده )

mw3 هم مسلما مولتی قوی داره و تووی اون مدی که ماها بازی مکنیم بیشتر روی کار فردی تکیه داره و با توجه به مهارت های یک فردی میشه نتیجه بازی رو رقم زد , همین باعث شده که هر کس بخواد اون فرد باشه و هیجان رو تووی بازی بیاره , وقتی میدونی هم تیمی هات مردن و دارن دوربین تو رو نگاه میکنن حس خاصی رو بهت دست میده

در کل باید ببینی با گیم پلی کدوم بیشتر حال میکنی !! البته میشه مثل من با هر دو حال کنی:d

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
درود به همه

دوستانی که بازی رو تهیه میکنن لطف کنن و بگن به چه قیمتی و چه ریجنی* خریدن که دیگران همه حدود قیمت بازی دستشون بیاد و یه وقت گرون نخرند*

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه کسی از فروشگاه dc خریداری کرده تا حالا من میخوام بازی mw3رو بخرم ازشون
پول بفرستم بازی رو میفرستند چن من شهرستان هستم

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
امروز توپخونه چند جایی ریجن 2 داشتن با قیمت های فضایی! 150-160 !!!!!
یک هفته صبر کنید نصف شده این قیمت ...

اینا دیگه خیلی پررو شدن. انگار بازی رو از وسط میدون جنگ اوردن که قیمت خون باباشونو روش میذارن.

اگه از بازی اورجینال خوشم نمیومد همین الان میزدم تو کار کپی تا به این مفت خورا یه ریالم ندم. (باز گلی به جمال این dc )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر